2012 Eylül ayı 2022 maaş miktarları

ASaBi

Üye
Üye
Ben Daha Toplu Paramı aLamadım bugün gene bankaya gittim Hesapta Para Yoktu Online Ödeme Günü 7 ağustos 2012 bir ayı geçeli günler oldu ne yapmam lazım bana yardımcı olun lütfen yapacak birşeyler varsa çaresine bakalım :(

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Malmüdürlüğünden yardım isteyin ayrıca birde sgk'ya gidip magduriyetiniz izah edin birde evrak takip sitesindeki sicil numarasıyla bankayı kontrol ettirin daha netice alamazsanız kuruma dilekçe yazın başka yapılacak birşey yok maalesef.

ebririr

Üye
Üye
mart 2012 de kayınvalidemin yaşlılık maaşını özürlü lük maaşına çevirmek için başvuru yaptım ellerine nisanın 24 ünde ulaşmış ama henüz işleme alınmamış acaba ne zaman bağlanır bu maaş bilgi verirseniz çok sevinirim

gülümse_hayata

Üye
Üye
Yaşlılık aylığını özürlü aylığına çevirmeniz için %70 üzeri sağlık raporunuz olmalı şayet daha düşük oranınız var ise ondan kaynaklı kabul görmeş olabilir ayrıca evrakın mal müdürlüğünden çıkıp ankaraya gitmesi ve onaylanması 3-5 ay sürebiliyor.

ebririr

Üye
Üye
mal müdürlüğündeki memur direk ankaraya göndermem gerektiğini söylemişti iadei taahhütlü onların eline 24 nisanda ulaşmış kayınvalidemin raporu yüzde 96 bilgil verdiğiniz için teşekkürler

ebririr

Üye
Üye
peki ben 2022 maaşı sorgulamasını aralığa kadar yapmama gerek yokmu? 3 ayda bir yaşlılık maaşı alınıyor yaa aralıktamı belli olur bunu öğrenmek istiyorum şimdiden teşekkürler

Tekerlekli Sandalye