2012 Haziran Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ece naz'ım

Üye
Üye
o zaman bursalı arkadaşlar kirlilik yaratıyorsa yazmasınlar birşey bakmasınlarda foruma girmesinlerde öylemi:))) acelecilik değilki sadece buraya girdiğimizde birşey yazmak hissettiğimiz için yazıyor olamazmıyız... yada bursalı arkadaşlar daha ilgili... sizde salıcakla kalan...

mcky55

Üye
Üye
shçek i aradım.. ayın 10 un dan önce zor dediler.. ankara merkez ödeme bildirimi yapmadığı sürece hiçbir il müdürlüğünün yapacak birşeyi, yani yetkisi yokmuş...

R

rahim

Guest
o zaman bursalı arkadaşlar kirlilik yaratıyorsa yazmasınlar birşey bakmasınlarda foruma girmesinlerde öylemi:))) acelecilik değilki sadece buraya girdiğimizde birşey yazmak hissettiğimiz için yazıyor olamazmıyız... yada bursalı arkadaşlar daha ilgili... sizde salıcakla kalan...
yönetici yatan illeri yazıyor.yazmış olmak için de yazılmaz ki yok yatmaddı da yok geciktide sayfayı görüntülersiniz listede bursa varsa bakarsınız yokso beklersiniz siteye her girdiğinizde illaki birşeyler yazmak zorunda değilsiniz aynı şeyleri yazıyorsunuz bursa yatmadı gecikti gibisinden bursa yatmadıysa demekki uykusu gelmeiştir de ondan yatmamıştır.

Mavigece

Üye
Üye

sevgili arkadaşım, forum kirliliği derken bu sadece bursalılar için değil genel olarak söylenen bir durum.
ve genel olarak 3 aşağı 5 yukarı illerin maaş yatma günleri bellidir, biraz sabırla takip etmek gerekir.
Ha siz diyosunuz ki !!! forumu takip etmeyelim mi ? tabi ki takip edin, zaten maaşlar yattığında anında yattı bilgisi forumda veriliyor.
ve yine foruma girdiğinizde bişeyler yazma ihtiyacı duyuyorsanız , yazışmalara açık konulara yazınız,
bu başlık sadece yatan illerin haberdar edilmesi ile ilglidir, bu başlık altında iş olsun diye mesajlar yazmak , konu kirliliğinden başka bişey değildir.
Bu mesajı yazarken ben bile konu kirliliğine neden oluyorum , ancak yazmış olduğunuz mesaja böyle bir cevap yazma gereksinimi duydum,
Tüm forum yöneticileriden özür diler, tüm illerin biran evvel yatması dileklerimle, kalın sağlıcakla , Saygılar

R

rahim

Guest
shçek i aradım.. ayın 10 un dan önce zor dediler.. ankara merkez ödeme bildirimi yapmadığı sürece hiçbir il müdürlüğünün yapacak birşeyi, yani yetkisi yokmuş...
niye arayıp soruyor rahatsız ediyorsunuz anlamıyorum.bulunduğunuz il yatarda sizin para yatmazsa yada bütün iller yatarda sizin bulunduğunuz il yatmazsa o zaman ararsınız.bu kadar da olmaz kardeşim

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Değerli üyeler her ay bu tartışmayı yapmasanız çok memnun olacağım her ay degişik bir konu degişik bir polimik, rica ediyorum forum içerisinde birbirinize sataşma yapmayın ayrıca bırakın biz zaten gerekli üyelere gerekli noktalarda özel mesajla uyarıda bulunuyoruz, sizin bir müdehalede bulunup tartışmaya yol açmanıza gerek yok, tartışma konusu hakkında bir mesaj dahil atılması halinde derhal silecegim mesajı şu il yatarsa haber verin bu il yattımı nerdesiniz gibi mesajlara zaten ne yöneticiler nede üyeler özel mesaj atıp kardeşim forumda bu il yattımı diye sormuşsun yattı diye özel bi ehemmiyet göstermiyor yatan iller burda yöneticiler ve üyeler tarafından paylaşılıyor, son olarak herkesin evet bu paraya ihtiyacı var ve kırşehir yattımı samsun ne oldu izmir den haber yokmu ... gibi mesajların bu içeriği kirletmediğini düşünüyorum üyeler için zaten yönetici olarak her sayfada toplu olarak yatan illeri paylaşıyoruz o listeye bakmaları yeterli herkesin sabırla ve ihtiyaçtan dolayı beklediğini biliyorum birbirimize sataşmak yerine size bir öneride bulunmak istiyorum

önerim, ankara yattımı sorusuna acelen ne la bekle cevabı yazmak yerine bende samsundayım burasıda yatmadı geçen ay 12 sinde yatmıştı arkadaşım sabırla bekliyorum bizim il yatsın hemen paylaşacağım ve hemşerilerime yardımcı olacağım diye birbirinize teselli mesajları verelim bu formun yöneticisi olarak tatlı hoş bir sohbet ortamında bütün illerin ortaklaşa takibini yapıp güzel bir dostluk kurulmasını istiyorum, ayrıca birimiz hepimiz hepimiz birimiz sözünden yola çıkarak nevşehir yatmış hadi bana eyvallah deyip gitmeyin burda hasretle parasının yatmasını bekleyen arkadaşlarınıza inşallah bugun akşama kadar yatar diye teselli verin, bu paraya herkesin ihtiyacı olduğunu ve hepimizin kaderdaş olduğunu unutmayın ben burda bir yönetici olarak üyeye özel mesajla uyarı yazma degil teşekkür yazmak isterim, üyeleri yasaklamak yerine daha geniş bir ortamda büyümek isterim, üyenin mesajını silmek yerine begenmek isterim sizde sözlerime katılacaksınız eminim, bu elit sitede ben evde bakım maaşında tatlı bir sohbet ortamında 81 ilin kader arkadaşlarını bi araya getirip her ilin yatmasında oleyyy mesajı yazılıp sevinilsin istiyorum bunu hak ediyoruz biz arkadaşlar burda paramızın yattığını takip ederken bi nebzede olsun üstümüzdeki stresi atıp güzel dostluklar kuralım hadi lütfen ama hadi..

mcky55

Üye
Üye
niye arayıp soruyor rahatsız ediyorsunuz anlamıyorum.bulunduğunuz il yatarda sizin para yatmazsa yada bütün iller yatarda sizin bulunduğunuz il yatmazsa o zaman ararsınız.bu kadar da olmaz kardeşim

rahim kardeşim bilgilendirmek için aradım yazdım... sanamı düştü avukatlığı? işine gelmiyosa girme foruma.. yalandan laf kalabalığı yapma! o parayla ev geçindirenler var... tuzun kuruysa onu bilmem.... :mad:

gülümse_hayata

Üye
Üye

Kırşehir
Adıyaman
Kırıkkale
Urfa

mcky55

Üye
Üye
samsun yatmıştır arkadaşlar bilgilerinize... umarım diğer illerde kısa sürede yatar... Allah hepimizin yardımcısı olsun...

gülümse_hayata

Üye
Üye

Kırşehir
Adıyaman
Kırıkkale
Urfa
Samsun

gizemliyol

Üye
Üye

Kırşehir
Adıyaman
Kırıkkale
Urfa
Samsun
,,,,,,,

tuğba34

Üye
Üye
slm arkadaşlar istanbul ne zman yatar acaba bir bilginiz varmı ? :confused:

ece naz'ım

Üye
Üye
ttnet ile ilgili verdiğiniz bilgi için teşekkürler... haberim yoktu hemen araştıracağım....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye