2012 Haziran Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KOZANLIM01

Üye
Üye
Teşekkür ederim bilgi verdiğin için hemşerim haykolik.

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
2012 Haziran Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Kırşehir
Adıyaman
Kırıkkale
Urfa
Samsun
Bilecik
Burdur
Uşak

hastaadam

Üye
Üye
bursa salı günü yatacak arkadaşlar sosyal hizmetler müdürlüğünü arayıp çalışmalarını aksatmayalım

mustafa85

Üye
Üye
Bu parayı bekleyen insanların çoğu hasta ve dışarıya çıkamıyacak durumda her ilin sosyal hizmetler müdürlüğü bu yardım paraları yattığında kişilerin cep telefonuna bir mesajla bildirse çok güzel olur.

ibo

Üye
Üye
Antalya evde bakım maaşı yatmıştır.

cilginpalet

Üye
Üye
8 milyon engellesi olan bir ülkede bunların sadece anne babasını ilave etsek 24 milyon bunların üçte bri oy kullansa 8 milyon oy eder bu oy potansiyeliyle bir partyi kursak meclise gireriz bu ülkede başta OFD SAKATLAR DERNEĞİ OLMAK ÜZRE onlarca dernek var bunlar bir birleriyle çekişmekten engellilerin haklarını savunmaya zaman bulamamakta eğer birlikte hareket edilse bu maaş lar her ilde her daim aynı tarihte yatırılabilir bu çok zor birşey deyil ama nerde UNUTMAYALIM HAK VERİLMEZ ALINIR BİZ BÖYLE HAKKIMIZI ARAMADIKÇA HER AY O İLİN VALİLİĞİNİN NEZAMAN MAAŞLARI YATIRACAĞINI YAZIP DURURUZ

crazyss77

Üye
Üye
hastaadam sen bu bilgiyi nerden aldın acaba bizide bilgilendirirsen bizde arama gereyi duymuyalım sosyal hizmetleri

hastaadam

Üye
Üye
Bu bilgiyi hastanede sira beklerken valilikte görev yapan bir memur arkadaş verdi bursanin özürlü sayisi 25.000 miş ve her
ay bu değişkenmiş yeni özürlüler ekleniyormuş yani ödenek bordrolari değişiyormuş .bu da zaman aliyormuş cumartesi veya sali günü demişti bursa için

beyazkelebek

Üye
Üye
Bu parayı bekleyen insanların çoğu hasta ve dışarıya çıkamıyacak durumda her ilin sosyal hizmetler müdürlüğü bu yardım paraları yattığında kişilerin cep telefonuna bir mesajla bildirse çok güzel olur.

Bu mesaj işini maaşı aldığın banka yapabilir. hesabınıza para yattı diye haber edebilir bunu banka ile görüşmelisiniz.

beyazkelebek

Üye
Üye
8 milyon engellesi olan bir ülkede bunların sadece anne babasını ilave etsek 24 milyon bunların üçte bri oy kullansa 8 milyon oy eder bu oy potansiyeliyle bir partyi kursak meclise gireriz bu ülkede başta OFD SAKATLAR DERNEĞİ OLMAK ÜZRE onlarca dernek var bunlar bir birleriyle çekişmekten engellilerin haklarını savunmaya zaman bulamamakta eğer birlikte hareket edilse bu maaş lar her ilde her daim aynı tarihte yatırılabilir bu çok zor birşey deyil ama nerde UNUTMAYALIM HAK VERİLMEZ ALINIR BİZ BÖYLE HAKKIMIZI ARAMADIKÇA HER AY O İLİN VALİLİĞİNİN NEZAMAN MAAŞLARI YATIRACAĞINI YAZIP DURURUZ

arkadaşım ne güzel olayı çözmüşsün:) 8 milyon engelliden sadece 320 bini bu maaşı alabiliyor ve alamayan engelli aileleri alanlara diş biliyor o alıyorda ben alamıyom diye. dediğin olay gerçekleşirde senin engelli partisi kurulursa bu maaşı 8 milyon engelliye veremeyecekleri için en iyisi alanları iptal edelim derler ve sende bu aldığındanda mahrum olursun. bırak günü belli olmasada ay içerisinde mutlaka aldığın bu para için şükret bence.

cilginpalet

Üye
Üye
arkadaşım ne güzel olayı çözmüşsün:) 8 milyon engelliden sadece 320 bini bu maaşı alabiliyor ve alamayan engelli aileleri alanlara diş biliyor o alıyorda ben alamıyom diye. dediğin olay gerçekleşirde senin engelli partisi kurulursa bu maaşı 8 milyon engelliye veremeyecekleri için en iyisi alanları iptal edelim derler ve sende bu aldığındanda mahrum olursun. bırak günü belli olmasada ay içerisinde mutlaka aldığın bu para için şükret bence.
ne deyim şimdi bu yoruma işte herşeye etvellah yada aman bana dokunmayan bin yaşasın yada fikir birliği olmadıkça yapacak bir şey yok ok üstteki yorumumu geri alıyorum ve son NOT insanlar hakkettikleri şekilde yönetilir

serkan34

Üye
Üye
gunu bellı olmasa da alıyoruz cılgınpalet her ay allah razı olsun de yeter kardeş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye