2012 Haziran Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

zeynep gül

Üye
Üye
Arkadaşlar ev telefonu olanlar lütfen bu numarayi hemen arasi ve sorsun 183 bu numarayi verdi buraya sorun dedi

seher40

Üye
Üye
arkadaşlar bence bugün yatmaz memur zam farkları da yatıcak bugün

zeynep gül

Üye
Üye
183 aradım bu numarayı verdi sorun dedi 0212 511 42 75 ten diye yatıp yatmadığını gün içinde sorun

haykolik

Üye
Üye
arkadaşlar yeterin artık yaaa yok istanbul yattımı yok bursa yattımı biliyoruz herkesin bu paraya ihtiyacı var anladık ama daha kaçtane il yattıki sayfa 15 olmuş biz yazıyormuyuz adana yattımı diye yapmayın yeter artık adana için bekliyen arkadaşlar bugün para yatmayacakmış adana sosyal hizmetlerini aradım görüştüm haftaya diyorlar herkese saglıklı günler dilerim

denizkizi06

Üye
Üye
ankara için aradım bugun yatcak yarın hesaba geçer dedi bakalım

serkan34

Üye
Üye
Illa bugun yatacak degil kı 25 de aldımızda oldu bugun olmazsa haftaya alırız nıye bu kadar acele edıyonuzkı anlamadm ıstanbul yatmamıs

safari_054

Üye
Üye
evet doğru 25 hatta ve hatta 27 sinde aldığımız gün dahi oldu ama ozamanlar ona göre alacaklı kişilere gün veriyodum
ne zamanki ayın 15 leri vs yatmaya başladı ona göre de kendimi ayarladım eee şimdi ben 1 tanesini söylim mesela ayın 18- veya engeç 20 sine kadar eczaneci kadına
aylık ilaç borcumu verecem dedim 12 kapsülde ilaç kaldı eğer bu zaman zarfında alamazsam ben bu borcumu nasıl verecem ben kimden neyle ilacı alacam bu kıssadan bir örnekti,,, ver sadece benim bu borcu ben bu ay değil bidaki ayın 18-20 sine kadar bekleyeyim
sabır eyle vs diyede şiir var benim gibilere yazmayın bunu gidin alacaklı olanlarının pc sine ayrıca ayedaş vb gibi şirketlerede bu mesajı atın...

efectt72

Üye
Üye
evet doğru 25 hatta ve hatta 27 sinde aldığımız gün dahi oldu ama ozamanlar ona göre alacaklı kişilere gün veriyodum
ne zamanki ayın 15 leri vs yatmaya başladı ona göre de kendimi ayarladım eee şimdi ben 1 tanesini söylim mesela ayın 18- veya engeç 20 sine kadar eczaneci kadına
aylık ilaç borcumu verecem dedim 12 kapsülde ilaç kaldı eğer bu zaman zarfında alamazsam ben bu borcumu nasıl verecem ben kimden neyle ilacı alacam bu kıssadan bir örnekti,,, ver sadece benim bu borcu ben bu ay değil bidaki ayın 18-20 sine kadar bekleyeyim
sabır eyle vs diyede şiir var benim gibilere yazmayın bunu gidin alacaklı olanlarının pc sine ayrıca ayedaş vb gibi şirketlerede bu mesajı atın...
ağzına sağlık kardeşim işte bizde aynı durumda olduğumuz içi merak ediyoruz.

zeynep gül

Üye
Üye
ağzına sağlık bende aynı durumdayım herkesler kendi kafasına göre bireyler yazıyor ama işim içini bilmiyor söz ağızdan birdefa çikar adama söz dedik bugün aradı ne diyecegimi şaşirdım ve bende kızıma denge aleti aldın erken yatıyor diye engeç 15 dedim şimdi gelde kızma

hastaadam

Üye
Üye
Safari canım kardeşim Allaha şükürki Devletimiz veriyo bu millet ne günler geçirdi memur maaşını veremedi devlet deprem yardımlarını verdi bu gün çok şükür özürlüsüne bile veriyor maaş daha özürlü üç aylığı yeni aldın kadar şikayetçi olma eğer eczane bi kaçgün beklemiyosa bırak başka eczaneye hem ilaçlarımız raporlu ne parası sadece 3 tl muayene var

gülümse_hayata

Üye
Üye
2012 Haziran Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Kırşehir
Adıyaman
Kırıkkale
Urfa
Samsun
Bilecik
Burdur
Uşak
Antalya
Konya
Erzurum
Sakarya
Kütahya
Kocaeli

istanbul.

Üye
Üye
Arkadaşlar rapor çıkaramıyor musunuz ilaçlarınız için hastaadam doğru söylüyor raporla para vermiyorsunuz ki zaten

safari_054

Üye
Üye
bak güzel kardeşim kimse kimsenin sıkıntısını derdini bilmezmişmiş ben emekliyim ama emekli maaşım ne kadar biliyonmu 74-80 arası gülünç bi rakkam dimi neden peki sırf böyle borçlar yüzünden kış zamanki ilaç kredi kartı vsvsvsvs borçlar için 15 binlira 2011 ağustos ayında kredi çektim bu krediyi anadolu yakası vermedi diye netten bir dostumun sayesinde avrupa yakasından özel bi bankadan çekmiş bulundum 36 ay vadeyle ve daha 26 ay kescekler
kızımı geçen yıl lise 2 ye giderken okuldan aldırdım okulu dondurup markette tartı işine verdim hepsi okul sıralarıydayken o ozaman ve şimdi şeker nohut vb tartıyo neden keyfimdenmi ailede 5 kişiyiz ben kızım hariç eşim annem oğlum desen zaten yatalak hepsi hasta ve ilaç mahkumu heleki oğlum olmazsa olmaz mahkumlardan
sen şimdi diyosunki git başka eczaneden al,,,,, ilaç aldığım eczane nejla hanım ve eşimin akrabaları bir akraba böyle olursa taabi olarak bu doğal hakkı onunda bişe diyemem başkasından nasıl alınır ben demin ne dedim eee ozaman söyleme bak gerçek diyom ben ilaçların isimlerini mg sini yazim sen bana al ve gönder bende demin dediğim gibi bidaki ayın 18-20 sine kadar bekleyeyim...

denizkizi06

Üye
Üye
aRKADAŞLAR ankara yattı hayırlı OLsuN

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye