2012 Kasım Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İllerin Sıralı Listesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mabedim54

Üye
Üye
bu ay hakıkaten çok gecıktı imdiye kadar 10 ıle yakın alması lazımdı yandık sanırım sakarya geçen ay 22 sinde yattı bu ay 30 u bulur sanırım neden bole oldu sayın operator arkadaslar

hüseyin hanoğlu

Üye
Üye
çok Pardon Araya Giricem Ama Yatmadığı Halde Yattı Diyen Bazı Arkadaşlar İçinde Bişeyler Söylemek İstiyorum Bunu Yapmayın Sonuçta Giriyoruz Bakıyoruz Buraya Falanca İl Yatmış Deniyo Adam Birde Köydense Köyünden Kalkıp İlçeye Gidiyo ATM'ye Bakıyo Yatmamış Günahtır Başıma Böyle Bişey Gelmedi Ama Yinede Bu Söylediklerimi Dikkate Almanızı Rica Ediyorumm Bide Öyle Düşünmek Gerek..

bende katılıyorum iyice emin olmadan yazmayalım lütfen.

Hüseyin K

Üye
Üye
Değerli üye burda maaşı yatan üyeler çok samimi ve iyi niyetli olarak paylaşımda bulunuyor, yönetici arkadaş gayet net olarak açıklamış bir il yatınca ilçe ve köylerde bi kaç günlük gecikmeler olabiliyor, burda amacımız 81 ilin paylaşımını her ay yapmak ancak ne var ki bazı üyeler kalkıp yanlış yazıyorsunuz deyip paylaşımda bulunan üyelerimizin "bir daha paylaşmam inanmıyorsanız" demesine neden oluyor, bu sitede veya başka sitede bir engelli arkadaşımızın tutupta olmadık yerde yalan yanlış bir şekilde X il yattı diye lüzumsuz bir mesaj yazmayacağından eminim kim neden böyle bir saçmalığın içine girsin ki, lütfen eleştirilerinizle insanların paylaşımda bulunmasını engellemeyiniz zaten yeteri kadar engelliniyoruz. Son olarak sen yarın tutupta Tekirdağ yattı dersen çorludan birisi çıkıpta ilçedeyiz bizim ki neden yatmadı 1 saat dolmuşla gittik geldik neden yanlış yazıyorsunuz derse sen ne yaparsın? Bir kez daha yazıyorum iller ve ilçeler arasında bi kaç günlük gecikmeler oluyor olabiliyor bilgilerinize...
Bak Birkere sEN Bilinsiz Konuşuyosun Ben Nediyorum Sen Nediyosun Bizim x İlçesi Tekirğya Bğalıdır Yani 54 Köy Zaten Tekirdağ Yattı Deniliyosa bizim xİLÇEMİZDE yATMAMA şANSI yOK ee sen tam tersini diyosun il ve ilçeleri önce bir ayır adam çorluya bağlı x köyünden bakım baaşı talebinde bulunduysa bu tekirdağyı bağlamaz Anladınn.:).

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Bu başlıkta yatan iller yazıyor ayrıca ilçeler diye başlıkmı açacagız yatan illeri paylaşıyoruz polimik konusu haline getirip bu kadar konuyu takip eden insanları boş boş mesajlarla meşgul etmeyelim burda ben ve diger yönetici arkadaşlarım mümkün mertebe yatan illeri yazıyoruz ayrıca bütün üyelerimiz yatınca yazıyor herkesin samimi ve iyi niyetli oldugunundan şüphem yok burda izmir yattı diyorsak yada bi üye yattı diyorsa inanmak gidip bankaya bakmak yada bakmamak size kalmış, burda yazılan mesaja itimat etmiyorsanız bi zahmet gidip bankayı kendiniz kontrol edin burda kimsenin yaptıgı paylaşımdan bi beklentisi yada çıkarı yok amaç paylaşımda bulunup sıkıntıları mininuma indirmek, ayrıca bu konuda son mesajım ve daha fazla polimik haline gitirmeyelim..

Hüseyin K

Üye
Üye
Bu başlıkta yatan iller yazıyor ayrıca ilçeler diye başlıkmı açacagız yatan illeri paylaşıyoruz polimik konusu haline getirip bu kadar konuyu takip eden insanları boş boş mesajlarla meşgul etmeyelim burda ben ve diger yönetici arkadaşlarım mümkün mertebe yatan illeri yazıyoruz ayrıca bütün üyelerimiz yatınca yazıyor herkesin samimi ve iyi niyetli oldugunundan şüphem yok burda izmir yattı diyorsak yada bi üye yattı diyorsa inanmak gidip bankaya bakmak yada bakmamak size kalmış, burda yazılan mesaja itimat etmiyorsanız bi zahmet gidip bankayı kendiniz kontrol edin burda kimsenin yaptıgı paylaşımdan bi beklentisi yada çıkarı yok amaç paylaşımda bulunup sıkıntıları mininuma indirmek, ayrıca bu konuda son mesajım ve daha fazla polimik haline gitirmeyelim..
sonkez yazıyorum ilçeler diye başlık atın falan demedim ben+birde ne iştir anlamadım ben araya girdik kötü olduk bana sardın ben caydırıcı bişey konuşmadım herkezin aklında bulunsun dedik yanlış olan ne onu anlamadım neyse kimse müdürünüz artık bir zamet gereksiz mesajları silin :):

serbetcimehmet

Üye
Üye
arkadaslar bu evde bakım ücretleri çok farklı bişey ben kendim şahitim ki karabük merkezde vakıf banktan atm den çekiyorum sıradayız benle birlikde bir kaç kişi daha var aynı parayı çekecek olan benim yatmış diğer arkadasımızın yatmamış seninki yattı benimkinde yanlışlıkmı var bilen yok sorduk bağlı olduğumuz il ilgili kurumdan ankaradan genel merkezden yatıyor paralar bizim buradan değil 2/3/5 gün hepsi aynı gün yatacak diye bişey yok dediler ben iyi biliyorum ki gecen ramazan bayramında herkes aldı bana bayramdan sonra 3 iş gününden sonra yattı karabük yattı diye paylaşıyorum ben bankanın internet online işlem merkezinden bakarak aynı şekilde bu ücreti alan başkasını arıyorum telefondan onun hesabına yatmadığı görülebiliyor diyeceğim şudur ki o il yatmış bu il yatmış paylaşımlarımızı okuyan arkadaslar bu ihtimalleri de göz önüne alarak tenkimli hareket ederek köyden şehre insinler burada amaç paylaşmak lütven daha yapıcı ve birbirimize yardımcı olalım
saygı ve sevgilerimle

cilginpalet

Üye
Üye
SERBETCİ MEHMET onu hangi memur demişse halt etmiş paralar ankara merkezden deyil bağlı bulunduğun il ve SHÇEK den yatıyor merkezden yatan 2022 ayrıca vakıf bank diyorsun ilkkez duyuyorum zıraattan alırken herkes sen nasıl oluyorda vakıfbanktan çekiyorsun ?

BURSAYAREN

Üye
Üye
Mrh benmkizimdan dolayi bu ay ilkdefa alacağim....bide bizim rapaorda 2022 sayili yasadan yararlana bilir yaziyo..kizim 5 yaşinda %80 raporumuz..benim ne yapmam lazim acaba..bana bilgi verirseniz sevinirim...bide eve gelen sosyal hizmetler yetkilileri biriken paranizi alirsiniz demişti ama burdan okuduğum kadariyla evde bakim parasina biriken yatmiyor diyosunuz...acaba adam öylesinemi konuştu.....şimdiden teşekkürler...

KOZANLIM01

Üye
Üye
Arkadaşlar bu konu başlıgı ne diye acıldı siz burda neyin konusunu işliyonuz bu ne ya 5 sayfa olmuş daha yatan il yok konuşmalar neye yarıyor.Eger konusacaksanız başka konu başlıgı acın buraya sade yatan il yazılsın....

serbetcimehmet

Üye
Üye
SERBETCİ MEHMET onu hangi memur demişse halt etmiş paralar ankara merkezden deyil bağlı bulunduğun il ve SHÇEK den yatıyor merkezden yatan 2022 ayrıca vakıf bank diyorsun ilkkez duyuyorum zıraattan alırken herkes sen nasıl oluyorda vakıfbanktan çekiyorsun ?

cilginpalet bana bunu söyleyen zaten bağlı olduğum ildeki SHÇEK den söylendi ve vakıf banktan alıyorum sen ilk duyuyor olabilirsin

serbetcimehmet

Üye
Üye
2022 değil vakıf banktan aldığım evde bakım ücretini konuşuyoruz 2022 ptt alındığını dünya biliyor

cansel atak

Üye
Üye
yatan iller dışındaki tartışmaları lütfen başka yerde yapınız...tartışmaları okumuyoruz

gizemliyol

Üye
Üye
arkdaşlar samsundan başka alan varmı hacer 55 başka alan yok sanırım

gülümse_hayata

Üye
Üye
Lütfen arkadaşlar birbirimizi kırıcı yorumlarlarda bulunmayalım burada herkezin amacı belli bir an evvel evde bakım maaşının yatması ve herkezin parasını alması bu gereksiz tartışmalara gerek yok yatan illerin paylaşımında bulunalım herkez birbirine yardımcı olmak amacıyla paylaşımlarda bulunuyor tartışmaya gerek yok umarım tüm iller en kısa sürede yatar.

turkalp

Üye
Üye
ÖÖÖÖööööfffff YATAN İLLER YAZSIN, BAŞKA BİŞEY YAZMAYIN BEE :mad:

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Yarın yeni bir hafta inşallah bir çok il yatacaktır takipte olunuz lütfen ayrıca sadece yatan iller paylaşılsın haricinde yazılan mesajlar silincektir.

Hüseyin K

Üye
Üye
evet bencede yarın çoğu illlerin yatıcağını ümit ediyorum gönül isterdi ki yarın yatmayan il kalmasın ..:):

serbetcimehmet

Üye
Üye
selam
halen daha yatan hiç bir ilimiz yokmu arkadaşlar ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye