2012 Mayıs Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

beyazkelebek

Üye
Üye
yav böle işmi olur yav milleti urastırıorlar iki kuruş veriorlar die. kardeşim vercekseniz iki kuruş hem gününde hemde şehirlerin hepsini aynı yatırın bu ne ya nerde devlet nerde millet. zaten bizim devlet ne zaman doğru bi iş yaptıki dimi :) alırken kaçırmazlar gününü tarihini saatini ve kuruşu kuruşuna alırlar. ama verirken zorlanırlar dimi :) işte nede olsa türkiye cumhuriyeti dimi :)

be hey şopar senin bu nankörane mesajınla hemen üye oldum ve sana bir çift laf etmezsem rahat edemicem. akıl fukarası adam !!! bu bahsettiğin para iki kuruş değil 634 tl ve piyasada insanların çoğu 700-750 tl ye çalışıyor. ve bu parayı 312 bin aile alıyor ama senin şopar aklın almazki hem parayı küçümsüyon hem devleti sen akıllı vatandaş olda bu aldığın (alıyorsan eğer) paraya şükret almıyorsan demekki alan insanları küçük görüyon. 2 kuruşu her ay böle takip ediyorlar diye. aslında senin gibi insanları tespit edip hemen kesmek lazım bu maaşını çünki nankörlere göre değil bu para. devlet kendine alacağını gününde almak zorunda ve devlet hiç kimseye bana borcu var diye yakasına yapışmıyor sadece faizi ile bekliyor alabilmek için. ve senin gibi şopar akıllılar bunu idrak edemiyor. çok sinirlendirdin beni diğer arkadaşlarımdan özür diliyorum hayırlı günler diliyorum.

yalvaçlı_32

Üye
Üye
ya kardeşim gününde yatsın işte biz başka bi şey mi istiyoruz bu para bizim hakkımızsa zamanında yatsın her ay millet yattımı acama - acaba kesildimi diye meraklanıyor ayrıca bu parayla ev geçindirenler var

YassaX

Üye
Üye

yeliz06

Üye
Üye
maaşın ne zaman yatacağını öğrenebileceğim bi numara var mı???

HENNESSY

Üye
Üye
Merhabalar ,
Maaşların yatıp yatmaması ile ilgili şikayetleri ve buna verilen cevapları şahsen üzülerek okudum. Herşeyden evvel , bu maaşın ödenmiş olması gerçekten , biz özürlü yakınları için büyük bir destek. Bu konuya , hırsla yaklaşmak faidesiz. Ben kendi adıma söylemeliyim ki , şuan , özürlüm huzur içinde , aç kalmadan , bir evde ikamet ediyorsa , bu yardım , bu maaş sayesindedir. Bu sebeple , bizi ve bizim durumumuzdaki binlerce aileyi düşündüğü için devletimize binlerce şükran duyuyorum. Düşünenler sağolsun varolsun. maaşların geç yattığına itiraz eden arkadaşlar , hesabını kitabını iyi yaparlarsa , merak etmesinler , ister erken , ister geç , maaşlarını ne zaman alsalar , sıkıntı yaşamazlar ...

Burada , tasarrufun , iktisadın da paylaşımını yapark , pek tabiki bu sorunu halletmiş oluruz diye ümid ediyorum ..

saygılar..

yeliz06

Üye
Üye
kimin ne sıkıntıda yaşadığını nasıl geçindiğini kimse bilemez birbirinizin düşüncelerini yargılamak yerine saygı duymanızı rica ediyorum...

güldalı

Üye
Üye
YA ARKADASLAR BU BAKIM MASLARINDA ZİRAAT BANKASI HESAP İŞLEM ÜCRETİ ALIYOR BANKAYA GİTTİM ALMAK ZORUNDAYIZ DİYORLAR NE YAPMAMIZ LAZIM BAZI ARKADASLAR PARALARINI GERİ ALDIKLARINI SÖYLÜYORLAR BUNU BAŞKA Bİ R YOLUMU VAR BİR BİLGİSİ OLAN VARMI :cool:

hayır böyle bir hakları yok benden de kesiyorlardı şubeyle görüştüm iade ettiler sosyal hizmetleri aradım böyle bir hakları yok dedi

magvali

Üye
ya bu bursama ne oldu böyle en geç 8.de yatardı.:(

magvali

Üye
bu maaşla kredi çekilebilirmi kaç yıldır merak eden soran arkadaşlara tekrar tekrar sormamaları için bizzat gittim ziraate sordum.6340 tl kredi istedim.10 ay maaşı çekmeyin sonra gelim verelim dediler.şaka bi yana arkadaşlar.böyle bir kredi yok vermiyolar. bilginize

mustafa85

Üye
Üye
Kütahya mayıs ayı evde bakım ücreti yatmıştır.Kütahya valiliği sosyal hizmetler müdürlüğü hızlı çalışıyor.Teşekkürler.

gülümse_hayata

Üye
Üye
Mayıs Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Bilecik
Kütahya

tekirdağ

Üye
Üye
beyazmelek ben şopar diilim tekirdağda oturuom ve aslen samsunluyum bunu bil tamammı kardeşim. ben sanki nankörlük edecek ne dedim hakkımı aramak suç mu? yalan mı millet banka kuyruklarında bu para için rahatsızlanıor hastalanıorlar baygınlık geciriorlar tabi yaslılar dahada fena oluorlar sen bi git banka kuyruğunda 3 saat beklede gör. ve ben demedim devlet keriz die tmm devlet saolsun ama bu bizim hakkımız sonuçta ve bu parayı vermek zorundalar insan hakları die bişey var araştır nette ve artık türkiyede ab standartlarını uyguluyorlar burda da o şart tmm allah razı olsun hükümetten ama KAŞ YAPALIM DERKEN GÖZ ÇIKARMASINLAR demek istediğim bu saygılar...

gülümse_hayata

Üye
Üye
Arkadaşlar rica ediyorum bu başlığı tartışma meydanına çevirmeyelim yatan illerin takibini yapan arkadaşlar adına sizlerden rica ediyorum. Herkezin elbetteki farklı görüşü vardır buna saygı duymalıyız.

tekirdağ

Üye
Üye
tmm gülümsehayata dahada küfürde etse cvp vermem o bana şopar dien arkdşa :)

eltusa

Üye
Üye
kırıkkale yattı darısı diğer illerin başına ;)

bursa161963

Üye
Üye
bize subat dediler mart dediler nisan dediler alamadık bakım parası babam öldü almadan dilekçe verecektik nisan öldüğü için mayısta alırsınız sonra dilekçe verin dediler bakalım yine oyunmu oynuolar görcez paralarını alan arkdaslar iyi günlerde harcasınlar gerçekten bi fayda olduğunu biliorum ama resmen bizle dalga gecer gibi oynadılar

denniss

Üye
Üye
bize subat dediler mart dediler nisan dediler alamadık bakım parası babam öldü almadan dilekçe verecektik nisan öldüğü için mayısta alırsınız sonra dilekçe verin dediler bakalım yine oyunmu oynuolar görcez paralarını alan arkdaslar iyi günlerde harcasınlar gerçekten bi fayda olduğunu biliorum ama resmen bizle dalga gecer gibi oynadılar

öncelikle başınız sağolsun...mekanı cennet olsun .sizin adınıza çok üzüldüm..maalesef bu bekleme süreleri insanı yıpratıyor biraz..ama yapacak bişey yok..

erkende olsa geçte olsa bu maaş mutlaka veriliyor arkadaşlar bu bizim için bir nimet olduğunu düşünüyorum.. istanbul genellikle ayın son gülerinde yatıyor yinede bir güvencemiz olduğunu bilmek insanı rahatlatıyor..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye