2012 Mayıs Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

murat47

Üye
Üye
delidolu47 kardeş mardinin yattığına eminmisin şimdi baktım daha yatmamamış

murat47

Üye
Üye
Mardin yatmadı daha bilgisi olan varsa yazabilirmi acaba

gürkanfener

Üye
Üye
slm

slm benım anneme evde bakım parası alıyorum ben ssk lı ıse basladım aylık kesılırmı

saadet

Üye
Üye
Değerli üyelerimiz herzaman olduğu gibi ''Mayıs Ayı Evde Bakım Maaşı'' takibini bu başlık altında yapacağız. Bizler elimizden geldiğince yatan iller hakkında sizlere faydalı olmaya çalışacağız. Sizlerde bulunduğunuz illerdeki yatışları bizlerle paylaşırsanız hep birlikte iyi bir işbirliği halinde bir çok insana faydalı olabiliriz. Her sayfada yatan illeri liste halinde görebilecek geçmiş sayfaları karıştırarak uğraşmak zorunda kalmayacaksınız.Bütün illerin en kısa sürede yatması dileğiyle.

Not: Sizlerden tek ricam bu başlık altında sadece illerin yatıp yatmadığı hakkında yazışmalar olsun aksi takdirde karışıklıklar olup başlık amacından çıkıyor. Evde bakım maaşıyla alakalı sorularınızı yeni başlık açarak oradan iletiniz hem bu başlık karışmamış olur hemde sorularınız arada kaynamayıp yanıt bulur.

slm gülümse hayata bişey duydum size sormak istedim böyle bişey varnı yokmu diye özür oranı yüzde 40 yada 50 bile olursa maaş bağlanabiliyormuş ama maaş ücreti 350 imiş böyle bişey varmı

gülümse_hayata

Üye
Üye
merhaba saadet

ben yaklaşık 1 aydır pek takip edemiyorum bu bakımdan bahsettiğiniz olay hakkında bir bilgiye sahip değilim. Evde bakım maaşı için ağır özürlü ibaresi olması gerektiğini biliyorum bu %40 lık olaydan haberim yok malesef.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye