2012-ÖMSS/KURA İle Özürlü Memur Kadrolarına Yerleştirme İçin Tercihler Bugün Başlıyor

Mcaglar

Üye
Üye
bugun açıklanamayabilir kpss önlisanslıların başvuru son günü yogun siteye yüklenme vardır. belki aksama verirler. devletin sitesi 3 kişi girdimi kitleniyor :)

YassaX

Üye
Üye
bigboss ; Tabiki de İşe Uygun Olmadiğin Takdirde Ataman İptal Olacaktır ... Açıklanacak Olan ÖMSS - Tercih Kılavuzunda ; KURA Başvurusunda Bulunanlar icin ; Seçeceğiniz Kontenjanlar bulunacak.. Orada az cok sececeğiniz kontenjan da ne iş yapılacağı ; engelinize uygun işin olup olmayacağını görürsünüz ... Zaten ; Tercihlerinizi Engelinize Uygun Yapmalisiniz ... ÖRNEK VEREYİM : İşitme Engelli Bir Kardeşim ; gidip Santral Görevlisi Tercihinde Bulunmaması gibi ...

Saygılar ...

selin003

Üye
Üye
15 tercih olmazsa herhangi bir yer tercihi var mı peki?

selin003

Üye
Üye
o zaman iş birazda şansa kalıyor çünkü tercih edeceğimiz yeri daha kaç kişinin daha tercih edeceğini bilemeyiz ama diğer herhangi bir yer tercihi de olsaydı olasılık artardı diye düşünüyorum.

mltyalı44

Üye
Üye
arkadaslar kılavuz acılandımı kafayı yedım valla bı kac yere baktım yayınlandı dedıler bı bılgı verırsenız sevınırım allah hepınızın sabrınızı gucunuzu emegınızı bosa cıkarmasın hersey gönlünüzce olsun hakkımzda hayırlısı neyse o olsun

selin003

Üye
Üye
Kim dedi yayınlandı diyeki sadece tercih etme açılmış o kadar?

mltyalı44

Üye
Üye
bende aslı varmı yokmu dıe sordum zaten bende sızın gıbı beklyrum ..! nerden bellı oluyo tercıh etme ıslemı acılmıs olması ? selin003 hanım !!

hunter

Üye
Üye
bende baktım 15 tercih yapabilcez hadi hayırlısı şimdi bir tek tercih kılavuzunun yayınlanması kaldı..

jolly

Üye
Üye
bende baktım ama tercih seçeneği yok malesef. bizde niye çıkmadı daha.
edit. tamam yanlış yere bakmışım gözüküyor tercih bölümü ama kılavuz yok.

BALTAZAR-79

Üye
Üye
müjdeler olsun klavuz sonunda yayinlandi hadi hayirlisi olsun hepimize arkadaşlar

hunter

Üye
Üye
jolly; aday işlemleri sayfasından şifrenle girdin mi olması lazım? bende var enazından ? tercih listesi en üstte mezunuiyetin altında mezun olduğun bölüm yazıyor sonra 15 tercih hakkının old.bir liste var..Örnek:

mezuniyet : lisans

mezun olunan bölüm :3226 işletme/işletmecilik

şeklinde.

hunter

Üye
Üye
baltazar; nerde kılavuz ösym sitesinde görünmüyor???

selin003

Üye
Üye
Hakikaten ösym sitesinde yok başka yerdede olamazki demi ama

hunter

Üye
Üye
baltazar arkadaş şaka yptı herhalde :mad: tamda şaka yapılacak zaman ya neyse...

ismail60

Üye
Üye
arkadaşlar bende kurayla olana kayıt oldum bu şifreyi nerden alıyoruz daha doğrusu başvuru kayıt bilgilerindekileri şifreyi giriyorum yanlış oluyor biri detaylı anlatırsa sevinirim

Tekerlekli Sandalye