2012-ÖMSS/KURA İle Özürlü Memur Kadrolarına Yerleştirme İçin Tercihler Bugün Başlıyor

selin003

Üye
Üye
Arkadaşlar var mı bilgisi olan nedir ne değildir yöneticiler nerde bi bilgi verin

hunter

Üye
Üye
15 tercih hakkı bana az geldi ya..ben daha fazla bekliyordum açıkcası..

philosafftrick

Üye
Üye
arkadaslar aday ıslerımlerıne gırınce omss tercıh yapılabılır durumda tercıhlerı belırle yazıyor ama tercıh klavuzunu bulamıyorum aday ıslemlerınden kontrol edın cıkıyor ama tercıh klavuzu yok

hunter

Üye
Üye
selin003; yanlış alarm olabilir en güvenilir kaynak ösym.gov.tr gerisi yalan...

sevme_

Üye
Üye
balzatazar bak milletle şaka yapma herkesin canı burnunda ya nerde oldugunu söyle ya sus yazma

selin003

Üye
Üye
selin003; yanlış alarm olabilir en güvenilir kaynak ösym.gov.tr gerisi yalan...

Kesinlikle öyle tabiki ama böyle bişey yapılır mı peki şimdi kızsam buna söylesen ağzıma geleni kesin suçlu ben olurum ama işte boşver

sevme_

Üye
Üye
arkadaşlar bakın daha ilk gün yanlışlık yapmayın acele etmeyin bu kadar bekledik sabır bu arada yönetici kayboldu gitti olsun biz bize yeteriz burda haberleşiriz her yeni haberde ben kendi adıma diyeyim hemen yazacağım az önce ösym yi aradım meşgul yine arayacağım

selin003

Üye
Üye
Sevme arkadaşım haklısında bunun gibi densizler işte insanı sinirlendiriyor yalan söyleyerek.Eğer ösymyi tutturabilirsen haberlerini bekliyoruz

hunter

Üye
Üye
tercihlerde geri dönüş yokmuş aman dikkat yanlış yapmayın acele etmeyin 9 gün vaktiniz var önce tercih kılavuzunu 1-2 gün iyice inceleyin yazacağınız tercihlerti önce kağıda yazın sonra iyice emin olduktan sonra tercihlerinizi yapın..tercihini erken yapana bir avantaj yok..acele etmeyin..

marcus_oredius

Üye
Üye
tercih yaptıktan sonra yapmış olduğunuz tercihleri en azından 3 kez kontrol edin. tek bir sayı hatası çok baş ağrıtır.

sevme_

Üye
Üye
selin003 merak etme ben elimden gelen şeyi yapıcam burda sizlerle paylaşıcam önemli olan zor günlerde birbirimize destek olmak forum yöneticisi yok üstüne basa basa diyorum biz yeteriz birbierimize yine arıcam arkadaşlar yalnız kim yeni haber alırsa özellikle kılavuz hakkında hemen foruma yazsın

selin003

Üye
Üye
selin003 merak etme ben elimden gelen şeyi yapıcam burda sizlerle paylaşıcam önemli olan zor günlerde birbirimize destek olmak forum yöneticisi yok üstüne basa basa diyorum biz yeteriz birbierimize yine arıcam arkadaşlar yalnız kim yeni haber alırsa özellikle kılavuz hakkında hemen foruma yazsın

Teşekkürler

sevme_

Üye
Üye
arkadaşlar az önce konuştum saat 5 e kalmayacakmış beşten öncer kılavuz yayaınlanacakmış bayağı bekledim ama siz arkadaşlara yardımım dokundu ise mutlu olurum HAYIRLI OLSUN HERKESE

sevme_

Üye
Üye
selin 003 baltazar nikini sen kulanmışsın neden ki burdaki insanlar umut peşinden koşuyor amacın nedir ?? gercek nik sahibi seni bulmuş bak yapma böyle şeyler terbiyesizliktir

omar009

Üye
Üye
ben hala göremiyorum osymden

Tekerlekli Sandalye