2012 Şubat Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

YassaX

Üye
Üye
Arkadaşlar Sakarya'da Evde Bakım Maaşları 15 Şubat 2012 Çarşamba Saa 13:00 itibariyle Malesef yatmamıştır... Verilen bilgi yanlıştır, Kusura Bakmayın... Ancak Sakarya Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü telefonla arandığında , Bugünden itibaren Hesaplara gececeği ifade edildi ve Hesaplarınıza bakın denildi... Bilginiz Olsun... Saygılarımla ...

gülümse_hayata

Üye
Üye
2012 Şubat Ayı Evde Bakım Parası Yatan İller
Kırşehir
Kırıkkale
Ankara
Bilecik
Kütahya
Edirne
İstanbul
Erzurum
Çanakkale
Bursa
Ş.urfa
Zonguldak
Samsun
Tekirdağ
Adıyaman
Konya
Adana
Diyarbakır
Aydın

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Bayburt şubat ayı evde bakım maaşları yatmıştır.

mabedim54

Üye
Üye
Arkadaşlar Sakarya'da Evde Bakım Maaşları 15 Şubat 2012 Çarşamba Saa 13:00 itibariyle Malesef yatmamıştır... Verilen bilgi yanlıştır, Kusura Bakmayın... Ancak Sakarya Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü telefonla arandığında , Bugünden itibaren Hesaplara gececeği ifade edildi ve Hesaplarınıza bakın denildi... Bilginiz Olsun... Saygılarımla ...

Sakarya sosyal hzmetleri bende aradm 15 inde yatack demişlerdi ozkancez sen atmdn baktn mı hesaba

YassaX

Üye
Üye
mabedim54 ; Başka bir arkadaş ATM den bakmış malesef saat 13:00 itibariyle yatmamış.. Ben saat 16:00 itibariyle ATM den bakıp yazacağım inşallah

thecoool2

Üye
Üye
Bugün Saat 14.00 baktım benim ki yatmamış diyarbakırın yatmış diyorlar ?

Aycan

Üye
Üye
sakarya icin yanlışlık olmuş bugün degil yarın yatıcakmış sosyal hizmetler il müdürlügü bugün yatıcak dedi ama mudemeti aramış orasıda yarın yatırıcaz demişler yani bugün bakmayın malesef ama nasıl oluyor bazı arkadaşlar aldık diyorlar biyer yatıyor biyer yatmıyor anlamıyorum

thecoool2

Üye
Üye
diyarbakır yatmış diyorlar benimkime hala yatmamış ben bişey anlamadım :S ne kısırlı bir ay bu böle

mabedim54

Üye
Üye
Aycan sakaryadan km almş bugun kesn bilgyse bakalm hesaplara

Aycan

Üye
Üye
mabedim54.arkadaş aradı sabah aldım dedi sende bak hesabına dedi bende oglumu yolladım atmye ama yatmamış sonra sosyal hizmetler il müdürlügünü aradım hesabları konturol edin bugün yatıcak dedi ve bir kac sonra ben tekrar aradım yatmadı diye ve dedikleri bugün yanlışlık oldu yarın yatıcak dedi ordaki bi görevli arkadaşlar benim bildigim bu.

gülümse_hayata

Üye
Üye
diyarbakır yatmış diyorlar benimkime hala yatmamış ben bişey anlamadım :S ne kısırlı bir ay bu böle

Diyarbakır maaşı yattığına dair bilgi var fakat merkez ve ilçelerde aksamalar oluyor heryer aynı anda yatmıyor bu bakımdan 1 2 günlük aksaklıklar olabilmektedir

gülümse_hayata

Üye
Üye
2012 Şubat Ayı Evde Bakım Parası Yatan İller
Kırşehir
Kırıkkale
Ankara
Bilecik
Kütahya
Edirne
İstanbul
Erzurum
Çanakkale
Bursa
Ş.urfa
Zonguldak
Samsun
Tekirdağ
Adıyaman
Konya
Adana
Diyarbakır
Aydın
Bayburt
Eskişehir

nazlı1

Üye
Üye
2012 oacak aıy evde bakım maaşımız yatmadı neden acaba?

nazlı1

Üye
Üye
2012 oacak aıy evde bakım maaşımız yatmadı neden acaba? ozkanbey cevaplarmısınız.

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Nazlı her ilde degişik günlerde yatıyor sitemizi takip ederek sizin il yattığında paranızı alabilirsiniz her ilde degişik tarihlerde yatıyor

mertes

Üye
Üye
eskişehir gece yarısı hesaplara yattı arkadaslar telefon acıp sordugumuzda ayın 20 sınden sonra yatcak cevabı aldık telefon acıp sordugumuzda odenek gelmedı cevabı aldık ne yazıkkı gece odenek gelmıs demek umarım bu duzensızlıge dur dıycek bırısı cıkar neyse almayan ıllerın en kısa an ve zamanda alması dılegımle

yunus kurt

Üye
iyi akşamlar aldığım duyuma göre izmir aylıklarının yattını sölediler ama bilmiyorum nekadar doğru bilen varmı acaba teşekkürler ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye