2012 Temmuz Ayı Evde Bakım Parası Hangi İllerde Yattı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

flowers001

Üye
Üye
slm arkadaşlr mersinden haber yokmu

okatur

Üye
Üye
Trabzon bugün yatmıştır bilginize...

gülümse_hayata

Üye
Üye
kardeş bu haberin kaynağı sağlam mı? mehmet bey veya gülümse hayata hanım sizler bu habere ne diyorsunuz.gerçeklik payı varmıdır.?

Arkadaşlar ben bu haberle ilgili net bir bilgiye ulaşamadım fakat yapmış olduğum bir görüşmede bana söylenen bu paranın bir maaş olmadığı sosyal yardım fonundan karşılanan bir ödenek olduğu fakat bu paranın tıpkı bir emekli maaşı gibi ayın belli günlerinde çekilebilmesi adına çalışmalarının olduğu söylendi bu çalışmalar tamamlanmışmı kesinleşmişmi bilmiyorum ama diliyorumki bu düzen rayına oturur ve maaşı bekleyenlerin mağduriyeti son bulur.

gülümse_hayata

Üye
Üye
Temmuz Ayı Evde Bakım Parası Yatan İller

1:Kirşehir
2:Kırıkkale
3:Bilecik
4:Edirne
5:Samsun
6:Erzurum
7:Adiyaman
8:Kütahya
9:Zonguldak
10:Aydin
11:Şanlıurfa
12:Eskişehir
13:Bursa
14:tekirdağ
15:kocaeli
16:adana
17:bayburt
18: Balıkesir
19:Antalya
20: Kocaeli
21:Burdur
22:Kayseri
23.Trabzon

İstanbul Muğla ve yatmayan diğer illeri bekleyen arkadaşlar toplu listenin haricinde yatan ilimiz şuan yoktur

serkan34

Üye
Üye
istanbul yıne eskı rayına oturdu galıba 20 si veya 30 arasını beklıyecez gıbi her ay :)

efectt72

Üye
Üye
Arkadaşlar ben bu haberle ilgili net bir bilgiye ulaşamadım fakat yapmış olduğum bir görüşmede bana söylenen bu paranın bir maaş olmadığı sosyal yardım fonundan karşılanan bir ödenek olduğu fakat bu paranın tıpkı bir emekli maaşı gibi ayın belli günlerinde çekilebilmesi adına çalışmalarının olduğu söylendi bu çalışmalar tamamlanmışmı kesinleşmişmi bilmiyorum ama diliyorumki bu düzen rayına oturur ve maaşı bekleyenlerin mağduriyeti son bulur.
kaynak sağlam arkadaşlar ama ben önümüzdeki ay bekliyorum artık bütün illerin artık 20 sinde yatacağını inşallahda öyle olur.

gülümse_hayata

Üye
Üye
efectt72

Kaynağın sağlam olduğunu söylüyorsunuz umarım dediğiniz gibi olur hepimizin dileği bu yöndedir önümüzdeki ayı bekleyelim bakalım inşallah olur.

R

rahim

Guest

cevabınız için teşekkürler.

serdef47

Üye
Üye
Mardin her ayın 25 de yatıyor galiba ama erken yatarsa haberi olan bi zahmet paylaşsın lütfn

onur18

Üye
Üye
çankırı yattı inş.. hepside kısa zaman da yatar

enm

Üye
Üye
Arkadaşlar ankara yattımı haberi olan varmı ne zaman yatar bakım parası alan varmı

gülümse_hayata

Üye
Üye
Temmuz Ayı Evde Bakım Parası Yatan İller

1:Kirşehir
2:Kırıkkale
3:Bilecik
4:Edirne
5:Samsun
6:Erzurum
7:Adiyaman
8:Kütahya
9:Zonguldak
10:Aydin
11:Şanlıurfa
12:Eskişehir
13:Bursa
14:tekirdağ
15:kocaeli
16:adana
17:bayburt
18: Balıkesir
19:Antalya
20: Kocaeli
21:Burdur
22:Kayseri
23.Trabzon
24:Çankırı

gülümse_hayata

Üye
Üye
enm

Ankara geçen ay ayın 15 de yatmıştı bir kaç günlük sarkmalar her ay olabiliyor kesin gün söylemek mümkün değil.

enm

Üye
Üye
bakım parası ankaradan alanlar oldumu ki

gülümse_hayata

Üye
Üye
enm yukarıdada bahsettiğim gibi ankarada bakım parasında geçen aya göre bir gecikme var henüz yatmadı

namso42

Üye
Üye
Arkadaşlar bu ay herkesde mi bir gecikme söz konusu yoksa benimle alakalı bi sorunmu oldu, şüpheye düştüm... Ayın 19 u ve hala yatmadı para.. Şimdiye kadar hiç bu kadar gecikmemişti.. konyadan haberi olan olursa lütfen paylaşın.. Teşekürler...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye