2013 Aralık Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

zeyno16

Üye
Üye
Semiha hanım yatmadıysa neden yazıyorsunuz lütfen yattığı zaman paylaşın

gülümse_hayata

Üye
Üye
Aralık Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller Listesi
(ENGELLİLER.GEN.TR)

1-Muğla
2-Samsun
3-Tekirdağ
4-Ordu
5-Bilecik
6-Tokat
7-Balıkesir
8-Kütahya
9-Erzurum
10-Kastamonu
11-Kırıkkale
12-Kırşehir
13-Şanlıurfa
14-Bilecik
15-Bayburt
16-Trabzon

aslanKral67

Üye
Üye
Zonguldak 00:30 itibari ile yatmıştır...darısı beklemekte olan tüm illerimize...

ozan0046

Üye
Üye
k.maraş 01 : 00 itibari ile yatmıştır diger illerimizim bir an önce yatması dilegiyle

esrarlı

Üye
Üye
Bursalı arkadaşlar 02:30 itibari ile maaşlar yatmamıştır bilginize

serap07

Üye
Semiha hanım yatmadıysa neden yazıyorsunuz lütfen yattığı zaman paylaşın

BURSALILARA milyon kere desen yine boş her ay aynı şeyi yapıyorlar bakın diger iller ne güzel gecenin birinde maraş yattı diye mesaj yazmış olması gereken bu zaten. ama baydı bursa yatmadı bursa ne zaman yatacak mesajları yöneticilerde illallah etti sürekli uyarmaktan ama inadına devam ediyorlar .. geçen birinin yazdığı gibi yurt dışından biri okusa şu mesajları heralde ülkenin yüzde doksanı bursalı sanacak

burada hiç kimse hangi ilin ne zaman yatacağını bilmiyor, bilemez de (İstanbul için Balanced nickli arkadaşımızın berdiği bilgi hariç, Balanced arkadaşımız sosyal hizmetlerde çalışıyor, söylediği kesin bilgidir) hariç, bu yüzden şura ne zaman yatar , bura ne zaman yatar diye boş boş mesajlarla forumu gereksiz mesajlarla meşgul etmeyi bırakın artık, Ve yine bütün illerin maaş yatma tarihleri aşağı yukarı bir ortalama ile her ay yatmaktadır, bizlere de forumu meşgul etmeden sadece yattı bilgisini görene kadar takip etmek düşer, burada atıp tutmakla, feryat figanla hiç bişey olmaz maaş yine sosyal hizmetlerin belirlediği günlerde yatar,
tüm forumdaşlardan ricam bu yılın son ayında bu ay olsun, forum kirliliği yapmamalarıdır,
Tüm illerin biran önce yatması dileğiyle demiyorum, çünkü tüm iller yine herzamanki gibi aylık ortalama günlerinde yatacaktır.
Ben İstanbul da ikamet ediyorum, ve her ay maaşı 20 ile 27 arasında bekliyorum, ve genelde yatmış oluyor, sizden ricam siz de ilinizin ortalama günlerinde sadece forumu takip ediniz, Saygılar

Sana da bir dokunmuşlar, bin ah işitmişler mavigece. Hiç mi üşenmedin yukarıdaki bir kamyon, yok yok hatta bir tır dolusu lafı yazmaya??? :)))

Bu arada Ankara yattı mı, bilgisi olan var mı amigos? :D Ben yeni üyeyim dee! :D :D
Hepinize benden selamün sellektör! :D Fösamaataa! :D

Neyse fazla uzatıp da forum kirliliği yapmayayım. Maalesef belediyenin temizlik işçileri forumları temizlemiyor. Çevremizi temiz tutalım!!! :D :D

Fazla uzatırsam forum kirliliği olur, Mavigece bana da bir tır dolusu lafın altında bırakır, genç yaşımda boğulur ölürüm o kadar lafın altında. :D :D

Aşırı stres belirtisi sendeki Mavigece. Stres atacak yer arıyorsun, olur olmaz yerlerde, olur olmaz sebeplerle, olur olmaz şeylere, olur olmaz kişilere patlıyorsun galiba. Psikolojiden anlarım bir kaç gıdım. Relax ol relax! :D :D

gececi01

Üye
Üye
çok yorum yapmaktansa hep yatan ileri bekledim o kadar çok lüzumsuz konuşma varki gerçekten geriliyorum

bi arkadaş trabzon nezaman yattı diyor aynı şahıs bu seferde kalkıp maraş gece 1 itibari ile yatmıştır yahu sen nerede ikame ediyosun maraşmı trabzonmu lüten sus

diğer yandan bunun gibi lüzumsuz yatmadı,beklemede,şimdi yatacak,aradım cuma günüymüş,yağmur yağdı şimşek çaktı oyüzden gecikecekmiş fessubhanallah kardeşim rica ediyorm susun

site yöneticilerine de bir fikrim var kişini yazdıklarını beğen,puan ver,paylaş gibi kısımların yerine birde kırmızı kart ekleseler en azından 10 kişi bana kırmızı kart gösterirse az bişe bendede sıkılma duygusu varsa yazmam bir daha yoksa bu polemiklerin kavgaların hatta bazan hakaretlerin önüne geçilemeyecektir

BURSAYAREN

Üye
Üye
allahım nekadar boş insanlar var....yahu yatan illeri yazın gerisi sussun otursun ...dayanamadım yazdım artık........sabret şükret otur bekle......

gülümse_hayata

Üye
Üye
Aralık Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller Listesi
(ENGELLİLER.GEN.TR)

1-Muğla
2-Samsun
3-Tekirdağ
4-Ordu
5-Bilecik
6-Tokat
7-Balıkesir
8-Kütahya
9-Erzurum
10-Kastamonu
11-Kırıkkale
12-Kırşehir
13-Şanlıurfa
14-Bilecik
15-Bayburt
16-Trabzon
17-Zonguldak
18-Kahramanmaraş

gülümse_hayata

Üye
Üye
Arkadaşlar nedendir bu anlamamak için direnmeniz yada inadınamı yapılıyor ben şaşırıyorum artık. Kocaman insanlarsınız ve sürekli bu başlık altında sadece yatan yatmayan iller hakkında paylaşımda bulunulmasını rica ettik. Malesefki bu ricamız sizler tarafından hiç önemsenmiyor. Sürekli bir sataşma , sürekli birbirinin yaptığı hatayı arama ve sürekli birilerini alaşağı etmek için uğraşıyorsunuz. Artık inanın sabır falan kalmadı.

Bukadar hoşgörüsüz ve kırıcı olmak zorundamısınız bir bakıyorum karşınızdakinin bir insan olduğunu unutmuş yaptığı ufacık hatalarla bile dalga geçer durumda olmuşunuz. Bir bakıyorum sırf inadına yazılan mesajlarla sayfalar doldurmuşunuz ve yine tartışma hakaret akabinde yöneticilerin ilgilenmediği gibi bir sürü gereksiz yorumlarlarla bu başlığı takip eden insanların işini zorlaştırıyorsunuz. Hani hep kendimize saygı bekleriz ya lütfen önce biz etrafımızdakilere biraz saygı duyalım. Bu başlık böyle gereksiz konularla meşgul edilemeyecek kadar önemli bir sürü insan boşuna parası yattımı diye bakmaya gitmekten bu başlık sayesinde kurtuluyor. Hiç olmazsa evinden çok zor şartlarda çıkan insanlara biraz saygı duyalım

altan

Üye
Üye
merhaba arkadaşlar konya dan bilgisi olan varmı ?ne zaman yatar acaba.

Ankaralı_06

Üye
Üye
Merhaba ankara her ay 15 inde yatardı bilgisi olan varmı yatmışmı?

gülümse_hayata

Üye
Üye
altan henüz Konyadan bir haber bulunmamaktadır geçtiğimiz ayın 21 de yatmıştı bu ayda yine o zamanlarda yatar ama her ay bir kaç günlük aksamalar olabiliyor.

gülümse_hayata

Üye
Üye
Aynı şey Ankara içinde geçerli geçen ay 15 de yattı diye bu ayda aynı tarihte yatmaya biliyor her ay bir kaç gün tarihlerde sapma olabiliyor lütfen bunu gözardı etmeyelim.

Ankaralı_06

Üye
Üye
Maaşı bağlandığı yeri aradım evimde gaz yok soğukda bekliyoruz nezaman yatar dedim, 15 ila 20 si arası banka atemesine gidip gidip bakmamı söylediler! Bunlar bizle dalgamı geçiyor? Soğukta hastamı bırakıp bankanın atemesinin başını bekliycez yani resmen alay ediyorlar! Maaşların net bir tarihde yatması için biryerlere şikayet dilekcesi verilmesi gerek yoksa her ay ordaki bir kaç memurun keyfi gelicekde işlem yapmasını beklemek doğru değil! Bu bizim yasal hakkımız sadaka vermiyorlar..!

gülümse_hayata

Üye
Üye
Yanlış bir uygulama fakat malesef ki durum böyle maaşların kesin bir yatış tarihi yok siz sitemizi takip edin Ankara yattı bilgisini sitemizden almadan boşuna gitmeyin umarım bütün iller en kısa sürede yatar.

serap07

Üye
Maaşı bağlandığı yeri aradım evimde gaz yok soğukda bekliyoruz nezaman yatar dedim, 15 ila 20 si arası banka atemesine gidip gidip bakmamı söylediler! Bunlar bizle dalgamı geçiyor? Soğukta hastamı bırakıp bankanın atemesinin başını bekliycez yani resmen alay ediyorlar! Maaşların net bir tarihde yatması için biryerlere şikayet dilekcesi verilmesi gerek yoksa her ay ordaki bir kaç memurun keyfi gelicekde işlem yapmasını beklemek doğru değil! Bu bizim yasal hakkımız sadaka vermiyorlar..!

memurların hatası yok kardeşim daha öncede yazdık bu gecikmelerin sebebi üç beş tane vicdansız kanı bozuk....bu aldıklarımız maaş degil yardım parası onun içinde her ay düzenleme yapılması gerekiyor.. yani aslında bu paralar ihtiyaç sahiplerine ama gelgelelim altında arabası evi iş yeri bankada parası olan kanı bozuklarda dalavere ile başvuruyorlar yetkililerde ne yapsın her ay düzenleme yapıyorlar.. aslına bakacak olursanız o kanı bozuklar olmasa sizin bizim alacağımız para daha yüksek olurdu çünkü belli bir ödenek var ve o kanı bozuklar ardan çıkarsa ayrılan bütçeden bize daha fazla düşer.. şöyle bir çevrenize veya gittiginiz okullara bakın mutlaka vardır o kanı bozuklardan kendi veya eşi çalışıpta evleri arabası olduğu halde çocuğun bakım parasına yazılıpta o parayla kendilerine giyecek ve süs malzemesi alan kanı bozuklar !!! işte asıl onların yüzüne tükürün .. yine mehmed akif geldi aklıma..

Bakmayın, hem tükürün çehre-i murdarımıza!
Tükürün: Belki biraz duygu gelir ârımıza!

Tükürün cebhe-i lâkaydına Şark'ın, tükürün!
Kuşkulansın, görelim, gayreti halkın, tükürün!

Tükürün milleti alçakça vuran darbelere!
Tükürün onlara alkış dağıtan kahbelere!

Tükürün Ehl-i Salîb'in o hayasız yüzüne!
Tükürün onların aslâ güvenilmez sözüne!

Medeniyet denilen maskara mahlûku görün:
Tükürün maskeli vicdânına asrın, tükürün!

Tekerlekli Sandalye