2013 Aralık Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

can67

Üye
Üye
bu ay geç yatacak bütün iller sanırım ?

kaocan07

Üye
Üye
Antalya normalde 17 sinde yatması lazım yarın yatıcakmı bakalım inş yatar erkenden bekletmezler geçen ay gibi :S

555

Üye
Üye
uşak ili ne gün yatacak bilginiz varmı

fatmaersoy

Üye
Üye
Arkadaşlar bursa nin durumunu önceki sayfalarda yazdim gene söyleyeyim işlem bitmiş banka linklerinde bu akşam geçmesse hesaplar pazartesi akşami geçecek kesin bilgi hepinize hayirli akşamlar editör arkadaşimizi üzmeyelim bizde üzülmeyelim

bakın hasta adam bey daha önce de sordum yanıtlamadınız sosyal hizmetleri arıyorum açmıyolar bu akşam yatacağı kesin bakın bu benim için gerçekten önemli netten bakamıyorum merkeze gidicem para çekmeye ve işimi ona göre ayarlıcam ki gitmişken parayı da çekeyim nerden aldınız bu bilgiyi lütfen bi yardımcı olun

gulomrum

Üye
Üye
merhabalar bende yeni üyeyim.aydın ili bakım parası yattımı acaba? bilgisi olan varmı

sivasspor

Üye
Üye
Sivasi bekleyen arkadaslar odenek brkleniyormus cuma yada pazartesi gunu yatacakmis bunlar bir pazartesi bir sali dediler simdide cuma yada pazartesi soyluyorlar resmen dalga geciyorlar

ahmet34

Üye
Üye
yakında evde bakım maaşını tamamen kaldırmasınlar.maliye bakanı sıkışık olduğunu belirtmişti.hatta genel sağlık sigortası ödemelerinde yasa değişikliğine gidildi sadece faizleri sildiler.o kadar tepkiye rağmen toplanamayan paralar için iptale gitmediler.kimse ödeyememiş,haberlerde çıktı,herkes kaldırılsın derken maliye bakanı sıkışık olduğundan kaldırmamıştı,bunuda gözardı etmeyin

gülümse_hayata

Üye
Üye
Aralık Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller Listesi
(ENGELLİLER.GEN.TR)

1-Muğla
2-Samsun
3-Tekirdağ
4-Ordu
5-Bilecik
6-Tokat
7-Balıkesir
8-Kütahya
9-Erzurum
10-Kastamonu
11-Kırıkkale
12-Kırşehir
13-Şanlıurfa
14-Bilecik
15-Bayburt

semiha01

Üye
Üye
arkadaşlar bankaya gıtmeden aylıkların yatıp yatmadıgını nasıl anlarız yada yapılması gereken işlemler nelerdır

ozan0046

Üye
Üye
arkadaşlar bankaya gıtmeden aylıkların yatıp yatmadıgını nasıl anlarız yada yapılması gereken işlemler nelerdır

ziraat bankasına gideceksiniz kendinize ait e posta adresi ile hesabınızı internet bankacılıgına açtıracaksınız bu şekil bumdan sonra ister hesabınızı internetten takip edebilir veya cep telefonunuz dan 4747mesaj atarak üçretsiz mesaj la da bilgilendirilirsiniz

semiha01

Üye
Üye
şu an ihtibariyle bursa yatmamıştır şimdi baktım

Tekerlekli Sandalye