2013 Aralık Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

faruk54

Üye
Üye
mehmet bey ben size birşey sorcam bilginiz varmı acaba engellı çocukların annelerine emeklilik diye birşey varmış doğrumu nasıl oluyor acaba öğrene bilirmiyim

rememberMe

Üye
Üye
istanbul'luyum lakin yurt dışından bir yabancı baksa foruma sanırki Türkiye' nin %80 i bursada yaşıyor

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Faruk54, kardeşim öyle bir açıklama oldu ama şuan yürürlükte degil ilerde böyle birşey olması mümkün olabilir bir kaç resmi agızdan açıklama geldi ama kanunlaşmadı, olası gelişmeleri paylaşacağız.

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Aralık Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller Listesi
(ENGELLİLER.GEN.TR)

1-Muğla
2-Samsun
3-Tekirdağ
4-Ordu
5-Bilecik
6-Tokat
7-Balıkesir
8-Kütahya
9-Erzurum
10-Kastamonu
11-Kırıkkale
12-Kırşehir

faruk54

Üye
Üye
mehmet bey ben faruk annesiyım ve hiç sigortam başlangıcım yok bizler içinde geçerlimi acaba bu yururluk bilgi sayıbi olursanız yazarsanız sevinirim

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Yani böyle bir uygulama olacağı söylenti ancak uygulama hayata geçirilmedi, eğer çocugunuza bakıyorsanız böyle bir uygulama kanunlaşırsa sizide kapsar.

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Forum içerisinde çok yogun kullanılan evde bakım maaşı yatan iller kısmında gerek şahsımıza gerek sitenin kalitesine yapılan haksız yersiz ve saygısız davranışlardan dolayı site yönetimi olarak durumun degerlendirilmesi yapılana kadar evde bakım maaşını kilitliyorum

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Degerli üyeler burda kimsenin magdur olmaması için konuyu yeniden aktifleştiriyorum, sitede küfür hakaret ve ikili atışmalar devam ederse bir sonra ki ay evde bakım maaşları konuyu sitemizde açılmayacak takip edilmeyecektir,

Evde bakım maaşı alan bir çok kişi biliyor ki, bankaya gitmeden burdan takip etmek gayet faydalı ve yararlı, site olarak ikili sohbetlere ikili paslaşmalara zaten birşey demiyoruz ama hakaret küfür gibi durumlarda müdehale etmemiz gerekiyor.

Konuyu açıyorum, ancak kimseden kapatılma ve açılma konusuna ve şehir tartışmalarına girmemesini rica ediyorum.

borderline

Üye
Üye
Sayin yoneticiler sizin bu yaptiginiza egoistlik derler. Kendi keyfinize gore keyfi keder konuyu kitlemeye pire icin yorgani yakma derler. 3-5 kendini bilmez safsata olsun die tartisan kisilerin kaydini silersin olur biter. 3-5 kisinin kusrunu 8 Milyon engelli kardesimize mal edemezsin. Ben uye deildim sirf bu yaptiginiz kitleme dolayisi ile uye olup yaptiginin neye mal oldugunu bil istedim. Hatasi olanin hesabini silersin. Ama milyonlarca kisi burdan takip ederken yasli aileleri,engelli kardeslerimizi bakim maas durumundan bi-haber birakip devamli o insanlara bankamatikle ev arasinda volta attirirsan bu yaptigin egoistlik olur.

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Hiçbirşeyi kimseye mal etmiyoruz. Bu forumun yöneticileri olarak forumun düzeni ve düzeyini korumakla yükümlüyüz. Küfür edenler, kışkırtıcı mesaj yazanlar anında yasaklanacak, yasaklanıyor. Bu konu başlığını 7/24 takip etmemiz mümkün değil. İş çığrından çıkarsa konu başlığıda kapatılır hatta gerekirse gelecek aylarda bu konu hiç açılmaz. Kimsede bunu egoistlik olarak niteleyemez. Konu bundan ibarettir. Yatan yatmayan illerden devam edebilirsiniz...

bhr

Üye
Üye
halil bey bursadan bilginiz varmı acaba teşekkürler

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Aralık Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller Listesi
(ENGELLİLER.GEN.TR)

1-Muğla
2-Samsun
3-Tekirdağ
4-Ordu
5-Bilecik
6-Tokat
7-Balıkesir
8-Kütahya
9-Erzurum
10-Kastamonu
11-Kırıkkale
12-Kırşehir

cilginpalet

Üye
Üye
Sayin yoneticiler sizin bu yaptiginiza egoistlik derler. Kendi keyfinize gore keyfi keder konuyu kitlemeye pire icin yorgani yakma derler. 3-5 kendini bilmez safsata olsun die tartisan kisilerin kaydini silersin olur biter. 3-5 kisinin kusrunu 8 Milyon engelli kardesimize mal edemezsin. Ben uye deildim sirf bu yaptiginiz kitleme dolayisi ile uye olup yaptiginin neye mal oldugunu bil istedim. Hatasi olanin hesabini silersin. Ama milyonlarca kisi burdan takip ederken yasli aileleri,engelli kardeslerimizi bakim maas durumundan bi-haber birakip devamli o insanlara bankamatikle ev arasinda volta attirirsan bu yaptigin egoistlik olur.
çok abarttınız yahu 3 gündür takip ediyorum frenliyorum yorum yazmamak için kendimi yorum yapan arkadaşların neti olduğuna göre imkanları ve bilgileri var demektir yani burda dakka başı yazacağına 444 00 00 ararsın 2 dk sürüyo öğrenirsin yattımı yatmadımı maksat sohbetse o arkadalar açar başka bir konu başlığı sabahtan akşamakadar sohbet ederler o başlıkta açılan başlık konusundan dışarı çıkılırsa sorun oluyor işte tekrar yazıyorum ALLAH CC sabır versin yöneticilere kimseye yaranamıyorlar =)

555

Üye
Üye
uşak ili hangi gün yatack bilginiz varmı

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Arkadaşlar yatan illeri hemen paylaşıyoruz lütfen takipte kalınız

fatmaersoy

Üye
Üye
Arkadaşlar bursa nin durumunu önceki sayfalarda yazdim gene söyleyeyim işlem bitmiş banka linklerinde bu akşam geçmesse hesaplar pazartesi akşami geçecek kesin bilgi hepinize hayirli akşamlar editör arkadaşimizi üzmeyelim bizde üzülmeyelim

hastaadam bey bu gün yatmadı mı ben online bakamıyorum yatmadıysa pazartesi gecesi demişsiniz pazartesiyi salıya bağlayan gece mi yoksa bu gece mi ?

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Fatmaersoy siz siteyi takip edin yatması halinde derhal paylaşacağız, sitede yatmıştır mesajını almadan bankaya gitmenize gerek yok lütfen takipte kalınız.

555

Üye
Üye
mehmet bey uşak ili hangi gün yatacak bilginiz varsa cevap bekliyorum

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Şuan yatmadı en kısa sürede yatar inşallah zaten bu hafta içi birçok il yatacaktır takipte kalın lütfen

Tekerlekli Sandalye