2013 Aralık Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

elifim__37

Üye
Üye
Kastamonu yattı inşallah bütün illerimiz yatar allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Aralık Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller Listesi
(ENGELLİLER.GEN.TR)

1-Muğla
2-Samsun
3-Tekirdağ
4-Ordu
5-Bilecik
6-Tokat
7-Balıkesir
8-Kütahya
9-Erzurum
10-Kastamonu

mutsuz prens

Üye
Üye
az önce SGK nu aradım 15 ile 20 si arası yatacak dedi sivas için bugun yatar diyen arkadaş bu bilgiyi nerden aldınız?

elasu

Üye
Üye
gecen ay bi söylesi vardı hepsi aynı günde yatacaktı merkezden yatacaktı ne oldu yine
tek tek yatıyor

son_dem

Üye
Üye
Bursa bu gece yatmaz ise bilin Pazartesi gece yatar diye tahmin ediyorum..

ozan0046

Üye
Üye
kırşehir devamlı ilk yatan yerlerden biriydi bu sefer ayıp etti

bursalı arkadaşlar yeter ama.ne bu yaw???harbi sinirlerim altüst oldu!!!bu kadar dengesizlik olmaz!!!yatınca yattı diye paylaş o kadar....yattı mı?yatmadı mı?yok gece 12 de yok 1.30 da .yok pazartesi....yeter ama!!!!akıllı olun....15 ile 20 si arası deniliyor.ne zaman bu tarihleri geçtide ödeme yapılmamış???

sinandeniz

Üye
Üye
yani BURSA'lı arkadaşlar'dan fırsat kalmıyor sayfalarda hep bursa ne oldu bursa yattımı yok hani yatma günleri olsa neyse daha yatmasına dünya var başlıyorlar yattımı ne oldu diye yazmaya BURSALI arkadaşlar lütfen yani anlıyoorum anlıyoruz ihtyacınız var ama burda herkez aynı yani şöyle bir bakın her ay aynı terane mesela geçen ay 20 de falan yatmış BURSAnın maaşları ama siz maşallah sormaya başlamışsınız

croc1963

Üye
Üye
bursalı arkadaşlar yeter ama.ne bu yaw???harbi sinirleriam altüst oldu!!!bu kadar dengesizlik olmaz!!!yatınca yattı diye paylaş o kadar....yattı mı?yatmadı mı?yok gece 12 de yok 1.30 da .yok pazartesi....yeter ama!!!!akıllı olun....15 ile 20 si arası deniliyor.ne zaman bu tarihleri geçtide ödeme yapılmamış???

akıllı olun derken????

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Şu kişisel polemikleri ne zaman bırakacaksınız merak ediyorum doğrusu. Bilmem kaç bininci kez tekrar ediyorum. Yatan yatmayan illeri yazın. Şu il ne zaman yatar gibi sorular sorabilirsiniz ama kişisel polemiklere ve küfürleşmeye girmek kimseye bişey kazandırmaz. Sonrada niye yasaklandım diye veryansın ediyorsunuz. Siz yönetici olsanız ne yapardınız merak ediyorum doğrusu...

croc1963

Üye
Üye
peki :) bursa yattı mı :) şaka bi yana haklısın kolay gelsin...

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Sırf gıçıklık olsun "şu ilden haber varmı?" şeklinde kışkırtma amaçlayan mesaj yazanlar şekil 1 A'da görüldüğü gibi yasaklanacaktır. Yasaklanmak isteyen varsa konu altına yazabilir!

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Sıradaki....?

Tekerlekli Sandalye