2013 Aralık Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

ilyaskirmanci

Üye
Üye
arkadaşlar bende sizin gibi bursadanım ve bu siteye yaklaşık 3 yıldır üyeyim ve herzaman editör arkadaşlar yalvarıyor resmen yatan iller yazsın vu başlık altında diyerek ama kimse düşünmüyor bu yazıyı neden ve niçin yazdıklarını arkadaşlar şöyle bir düşünün 81 tane il var ve her ilin aşağı yukarı yatırılma tarihleri belli ve en fazla 2 3 işgünü gecikmeler oluyor ama bakıyorumda burda üye olan arkadaşların çoğuda aşağı yukarı kendi illerinin yatırılma tarihlerini biliyorlar ama genede tüm uyarılara rağmen aynı muhabbete devam ediyorlar sonrada editör arkdaşımız insanlar burda birbirlerinin kalbi kırılmasın diye bazı mesajları silmek zorunda kalıyor sonrada istenmiyorsak silin diyorsunuz...
arkadaşlar son 2 aydır bursa bu işin tadını kaçırdılar bende bursalıyım ve bursa hiç bir zaman ayın 15 inden önce yatırılmıyor ve ekleyerek konuşuyorum burda yok ne zaman yatacak yok bu gce yatsın gibi yazmalarla eğer yatacaksa iller 81 ili de davet ediyorum buraya ne kadar fazla yazarsak görevli memurlar bunu görüpte erken yatırır belki sizlerde yazın diye, ama her ilin bir yatırılma tarihi var bazen gecikmeler olabiliyor eğer herkes kendi ilindeki tarihinin yatırılma zamanına kadar beklese böyle tartışmalar son bulur ve aramıza yeni katılan arkadaşlar da rahatlıkla bilgi edinebilir sayfa 12 yatan il 11 sayfa başına 1 il bile denk gelmiyor herneyse pek saygı değer ''ENGELLİ'' arkadaşlarım burada hertürlü birbirimize yardımcı olacağımız yerde birbirimizin kalplerini boş yere kırmayalım ve bursalı arkdaşlarım gerçektende editör arkadaşlarımıza hak veriyorum birde siz kendinizi onların yerine koyun siz nasıl davranırdınız?
arkadaşlar k.bakmayın dayanamadım en sonunda :(

Arkadas ne bursaymis yaa adam engellerim yazıyor hala utanmadan cevap veriyorlar.piskinligin bukadarida fazla yani.yönetici inşallah şu bursalilarin topunu engellerde kurtuluruz.yeter yaa

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Arkadaşlar lütfen uzatmayalım tamam her ildeki arkadaşımız daha duyarlı olursa iş çözülür lütfen daha sakin olalım.

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Aralık Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller Listesi
(ENGELLİLER.GEN.TR)

1-Muğla
2-Samsun
3-Tekirdağ
4-Ordu
5-Bilecik
6-Tokat
7-Balıkesir
8-Kütahya
9-Erzurum
10-Kastamonu
11-Kırıkkale
12-Kırşehir

crazyss77

Üye
Üye
bende bursalıyım bu ay bursa hakkın da hiçbirşey yazmıycaktım fakat dayanamadım herkes bursa bursa diye tutturmuş sanki bursalı bu sitede bir terbiyesizli,k yapmış sitede olur olmaz ahlaksız yazı yazarak insanların kalbini onurunu kırmışta bursalının üstüne geliyosunuz bu site yorum arkadaşlık paylaşma adına kurulmuş insan birinden medet bekliyor çok ihtiyacı vardır acaba diyor o zaman bu siteye kimse yazmasın sayın yönetici sadece yatan illeri paylaşsın 10 sayfada kapansın konu ayıptır ya bu kadar büyütmeye ne gerek var bu bursayı okumayın o zaman ya son sayfaya bakın iliniz yatmışmı yatmamışmı diye o kadar ne dert ediyosunuz bu işi bu kadar o zaman kimse yazmasın hiçbir il hiçbirşey sormasın ya

runkli

Üye
Üye
crazyss77 katılıyorum size tamam birkaç kişi abarttı ama bu kadarda üstümüze gelmeyin kurunun yanında yaşıda yakmayın :(

crazyss77

Üye
Üye
crazyss77 katılıyorum size tamam birkaç kişi abarttı ama bu kadarda üstümüze gelmeyin kurunun yanında yaşıda yakmayın :(

bu nasıl bir msj ya kimin üstüne geldim ben herkez tutturmuş bursalılar diye ve ben kimin üstüne geliyorum kime hakaret ettim kuru kim yaş kim yaş kim ne anlamadım ben ya

serap07

Üye

hay elinize sağlık.. her ilin yatma tarihleri hemen hemen bellidir bayram veya başka bir şey olmadığı sürece ve bursa ayın 15 i ile 20 si arasında yatıyor ama sırf insanların sinirini bozmak için çocuk oyuncağı gibi her ay yok bursa yattı mı yok bu gece yatacak vay bu memurlar görmüyormu(memurların işi gücü yok paşamın buraya yazdığı mesajları kontrol edecek) yetmedi bu defa yetkililere hakaret ve beddualar / üstünü çizerek diyorum biraz şükür etmeyi ögrenmek gerek bu verilenb paralar bir maaş falan degildir !! şu an ki yönetim olmasa idi bu paralar ödenmeyecekti. kaldı ki cumhuriyet tarihinde böyle bit şey yok.. ve çok acıdır on yıl öncesine kadar insanlar engelli yakınlarını (çocugunu veya anne babasını) ya bakım evlerine yerleştiriyordu(bakımevlerin
deki işkenceler kötü muameleler bir ara gündemden düşmüyordu bu bir acı gerçektir) yada sokaklara atıyorlardı.. oysaki şimdi verilen bu bakım parasıyla engellilerde hak ettikleri degeri görüyorlar.. çünkü belli aralıklarla evleri ve engellileri denetliyorlar. pek çok insan tanıyorum bakım parasıyla hem çocuğuna bakıyor hem evini geçindiriyor.. yani bu bizler için aslında bir nimettir. ve nimete şükür etmek gerekir.yöneticiler engelleyince veya diger kullanıcılar uyarınca bu defada ajitasyona başvuruyorlar yok ben engeliyim yok bilmem neyim.. sanki buraya üye olan diger insanlar atletizm ile uğraşıyorlar !! engelli olmayanın burada ne işi var dedikodu sokağı mı ki otursun dedikodu izlesin..velhasılı kelam eğer hoşgörü saygı bekliyorsak önce kendimize saygımız olsun sonra çevremizdekilere ondan sonra insanlardan saygı bekleyelim.. yöneticiler çok daha iyi bilirler çünkü ip numaraları çıkıyor.. tüm bu polemikleri yapanlar aslında üç beş kişi.. Ama birden fazla üyelik almışlar dikkat ederseniz aylardır üye olmuşlar ne zaman bu bursa konusu olsa hemen mesaj yazıyorlar..

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Arkadaşlar lütfen polimiklere devam etmeyelim en son istediğim şey birisini engellemek ama gerçekten çok abartılıyor ve hakaret küfürlere gidiyor iş, Burda oturupta hiç bir şehri komple banlamak söz konusu olamaz Bursa'da Ankara'da Adana'da ... birçok şehirde bize destek olan çok kıymetli üyelerimiz var o bakımdan bir şehirdeki herkesi banlamak doğru degil, ama ikili sataşma yapan hakaret küfür sarfeden arkadaşları yasaklamak zorunda kalıyoruz tek 1 ay şu konuda kimseyi banlamasak gerçekten mutlu olacağım, herkesin paraya acil ihtiyacı var kış malum masraflar çok ama bizimde elimizden birşey gelmiyor bizede lütfen az vicdanlı olun sizler için birşeyler yapmaya çalışıyoruz.

Konuyu uzatmayalım lütfen...

nuran74

Üye
Üye
bende bursalıyım bende bişey yazmadım yazanıda fazla görmedeim bukadar abartmayın ne derdiniz var bursalılarla ben bakıyorum çıkıyorum engeleyin felan diyorsunuz istemeseniz engeleyin

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Aralık Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller Listesi
(ENGELLİLER.GEN.TR)

1-Muğla
2-Samsun
3-Tekirdağ
4-Ordu
5-Bilecik
6-Tokat
7-Balıkesir
8-Kütahya
9-Erzurum
10-Kastamonu
11-Kırıkkale
12-Kırşehir

Yusuf7207

Üye
Üye
Ne diyon sen bilader denildigi gibi Afyonun kaymagı Konya nın manyagı biz de bursalıyız adam gibi konuş.

kaptan tito

Üye
Üye
İstanbullular bir yazarsa hiç düşünemiyorum valla ne olacak:):):):):):):)

bhr

Üye
Üye
maaş

:(bursalılara cevap hakı vermiyorlar

hastaadam

Üye
Üye
Arkadaşlar bursa nin durumunu önceki sayfalarda yazdim gene söyleyeyim işlem bitmiş banka linklerinde bu akşam geçmesse hesaplar pazartesi akşami geçecek kesin bilgi hepinize hayirli akşamlar editör arkadaşimizi üzmeyelim bizde üzülmeyelim

Tekerlekli Sandalye