2013 Kasım Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hayali

Üye
Üye
Beyler Sivas Yatımı Bilgisi Olan Varsa Paylaşsın Lütfen

mountaineer

Üye
Üye
Istanbulu bekliyoruz. Ama . Her zaman geç yatiyor. Umarim çarşambaya yatar...

Yusuf7207

Üye
Üye
Hayır yatması lazım ama
dğer illere yatıyor bize haksızlık oluyor

gülümse_hayata

Üye
Üye
Kasım Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller Listesi

1-Bilecik
2-Tekirdağ
3-Erzurum
4-Aydın
5-Burdur
6-Kırşehir
7-Kırıkkale
8-Şanlıurfa
9-Samsun
10-Ordu
11-Hatay
12-Zonguldak
13-Tokat
14-Kütahya
15-Uşak
16-Bayburt
17-Ankara
18-Muğla
19-Balıkesir
20-0smaniye
21-Eskişehir
22-Trabzon
23-Kırklareli

rukiye karataş

Üye
Üye
böyle bir rezalet görümedi ya bursa 3 kuruş para veriyosunuz onuda başımıza vuravura veriyosunuz

timsahmurat

Üye
Üye
Bursada ki sorun tam olarak bu sölediğiniz evraklar mı kesin olarak 15-16 da ytıyodu hep en ihtiyaç olduğu zaman çıkar ztn böyle sorunlar...

Arkadaslar bursa sosya hizmetleri arayalim.ben aradim belli degil yatma zamani diyorlar

serap07

Üye
gerçektende her ay şu bursa muhabbeti baydı artık... son dört aya baktım ortalama ayın 16 sında yatıyor araya hafta sonu girince pazartesi yada salı günü yatar yani her ay yetkililere hakaret etmekten bıkmadınız mı? unutmayın şu an ki yetkililer olmasaydı bu maaşıda hiç birimiz alamayacaktı !! öyle mesajlar yazıyorsunuz ki bir gün gecikince sanki ucunda ölüm var evde aç kalmışsınız yada sokakta yatacakmışsınız gibi.. ilginç..belki milyon kere yöneticiler uyarıda bulundu şuraya sadece yatan illeri yazın yada konu hakkında bilgisi olanlar yazsın diye ama ne hikmetse şu bursalı kullanıcılar at yarışı koşturuyormuş gibi ayrılda gel bursa kopta gel bursa yetkililer uyuyormu ne zaman yatacak gibi boş boş mesajlar yazmaktan bıkmadılar.. biz her ay aynı şeyleri okumaktan bıktık ama onlar yazmaktan bıkmadılar.. hayır anlamıyorum yani ne oluyor siz buraya yazınca paramı yatıyor? tek yaptığınız şey forumu kirletmek !!!

gececi01

Üye
Üye
sayın serap07 sizi tebrik ediyorum ve 1 soruda ben soracam

bu kadar ısrarlar yattımı yatmadımı aradınmı aramadınmı niye yatmadı of puf eden arkadaşlara soruyorum geçen ekim ayında maaşını almayan varmı sanırım yok demekki her ay yatıyormuş allah aşkına susun yaw ben 7 nüfusum kendim kızım engelliyim çalışamamaktayım çocuklarımdan 3 tanesi okuyor ve şuan kahvaltı yaptıramadan okula gönderdim sabırlada adananın yatmasını bekliyom elimden gelen bişe yok biliyorumki er yada geç yatacak ve şimdi susma zamanı sustum hoşcakalın

crazyss77

Üye
Üye
sizin sıkıntınız buysa okumassınız olur biter yatan illere bakarsınız tamam okumak zorunda değilsiniz auyrıca bu paraya herkezin ihtiyacı var herkez bu paraya göre kendini ayarlıyor birbirinden medet umuyor soruyor bir aksilikmi var falan bu kadar sizi sıkan nedir anlamadım okumayın o zaman kardeşim hayret bişey laf söyleyip duruyosunuz kimse zevkten yazmıyor

gececi01

Üye
Üye
sizin sıkıntınız buysa okumassınız olur biter yatan illere bakarsınız tamam okumak zorunda değilsiniz auyrıca bu paraya herkezin ihtiyacı var herkez bu paraya göre kendini ayarlıyor birbirinden medet umuyor soruyor bir aksilikmi var falan bu kadar sizi sıkan nedir anlamadım okumayın o zaman kardeşim hayret bişey laf söyleyip duruyosunuz kimse zevkten yazmıyor

sayın crazyss77 elbetteki okumaktan zevk alıyorum ancak sadece şehirlerin ismini herkesin ihtiyacı var diyorsunuz ben zaten durumumu belirtmişim okuduysanız ve pekte iç açıcı olmasa gerek ve emin olu 2 yıldır takip ediyorum 3 defa ancak yazmışımdır çünki yazmanın bi anlamı yok sizcede malum eğer yazma le sorma ile kınama yahut tavırlarla benim maaşım erken yatacak yada cocuklarıma okul cep harçlığı getirecekse emin ol 24 saat yazarım lütfen anlayışlı olun birbirimize cvp doğuracak sözler yazmayalımki site yöneticileride bundan eminim rahatsızdır teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye