2013 Kasım Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

rukiye karataş

Üye
Üye
tok açın halinden anlamaz biz bu maaşla hem çocuk okutuyom ev ihtiyacımı görüyom bu para yatmayınca paran olmayınca kimse sana açmısın diyen olmuyo siz blirmisiniz acaba bunu

nuran74

Üye
Üye
bende bursada yaşıyorum 5 aydır kesik maaşım bu ay alcam inşallah oğlumun ilaçları biti gerçekten zor durumdayım ama arkadaşlar birbirimizi kırmayalım lütfen hepzimiz kader arkadaşıyız geç olsun güç olmasın

crazyss77

Üye
Üye
bende bunu demek istiyorum zaten herkezin ihtiyacı var millet teselli olmaya çalışıyor zaten ihtiyacı bu parayı almaz bu yazılara takılmayalım rabbim hepimizin gönlüne göre versin saygılar

BURSAYAREN

Üye
Üye
Biraz şükretmeyi öğrensek..elbet yatar...tamam beklemek zor ama şükretmek herzaman önemlidir..

serap07

Üye
sizin sıkıntınız buysa okumassınız olur biter yatan illere bakarsınız tamam okumak zorunda değilsiniz auyrıca bu paraya herkezin ihtiyacı var herkez bu paraya göre kendini ayarlıyor birbirinden medet umuyor soruyor bir aksilikmi var falan bu kadar sizi sıkan nedir anlamadım okumayın o zaman kardeşim hayret bişey laf söyleyip duruyosunuz kimse zevkten yazmıyor

aynı şeyi diyoruz okumak zorunda degiliz her ay şu brsanın boş muhabbetini.. giriyoruz yatan illere bakmak için ama sayfa olduğu gibi bursa muhabberi bir geri sayfaya bakıyoruz aynı bir geri sayfa yine AYNI ancak dört sayfa sonra buluyoruz yatan illerin listesini..üstüne basa basa diyorum şu maaşı alıpta hükümete yetkililere hakaret eden nankördür !! çok acı bir gerçektir ki pek çok maaşın geç yatmasının sebebi yine siz biz veya digeri.. çünkü bu yatırılan para zorunluluk degil ihtiyacı olanlar için ama gel gör ki adamın üç beş evi vardır bankada parası vardır yinede gözü gerçek ihtiyaç sahiplerinin alması gereken 700 lirada olunca mecburen böyle araştırma ve aksama oluyor.. bizim okulda dahi var öyleleri iki evleri var kocası çalışıyor kendi çalışıyor halende maaş alıyorlar alınan maaşıda kadın olduğu gibi kendine giyecek falan almada kullanıyor.. şimdi devlet hangi birine yetişsin..

timsahmurat

Üye
Üye
Kasım Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller Listesi

1-Bilecik
2-Tekirdağ
3-Erzurum
4-Aydın
5-Burdur
6-Kırşehir
7-Kırıkkale
8-Şanlıurfa
9-Samsun
10-Ordu
11-Hatay
12-Zonguldak
13-Tokat
14-Kütahya
15-Uşak
16-Bayburt
17-Ankara
18-Muğla
19-Balıkesir
20-0smaniye
21-Eskişehir
22-Trabzon
23-Kırklareli
buyrun serap hanım zahmet etmeyin son sayfaya yazın ben alıntı yapar pylaşırım...

Kafkaslılar36

Üye
Üye
3 Kuruş Para Verecekler Yapmadıkları Kalmadı Bursa Neden Yatmıyor Arkadaşlar Birisi Net Cevap Versin Yahu Yeter Artık Ya Havle Vela Kulla İnna Bini Yeter Bee Çıldırttınız Şu İnsanları Belki Acil Paraya İhtiyaçları Var Hiç Düşünmüyorlar Yaa :(

gülümse_hayata

Üye
Üye
Kasım Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller Listesi

1-Bilecik
2-Tekirdağ
3-Erzurum
4-Aydın
5-Burdur
6-Kırşehir
7-Kırıkkale
8-Şanlıurfa
9-Samsun
10-Ordu
11-Hatay
12-Zonguldak
13-Tokat
14-Kütahya
15-Uşak
16-Bayburt
17-Ankara
18-Muğla
19-Balıkesir
20-0smaniye
21-Eskişehir
22-Trabzon
23-Kırklareli
24-Van

Not: Arkadaşlar bulunduğunuz il hakkında bilgi varmı diye sorularınız olmaktadır fakat listemiz haricindeki illerden herhangibir bilgi olmamaktadır. Olması durumunda hemen sitemizde paylaşılıyor. Yatmamış illerinde bir an evvel yatması dileğiyle.

efeceda

Üye
Üye
Kayseri rekora gidiyorr yetişş lanet olsun bunlarin yaptigi yapacagi işede işlemede kayseriden hala ses yok arkadaşlar

hastaadam

Üye
Üye
arkadaşlar bursa için defalarca yazdım bu ay yıl sonu yaklaştığı için denetimler sırasında engelli ailelerinden istenen evraklarda eksiklikler mevcutmuş yetiştiremeyenler varmış onlar bekleniyor bizimde başımıza gelebilir bizde yetiştirmeyebiliriz büyük ihtimal perşembe yada cuma geceden sonra yatar çarşambaya kadar evraklrı yetiştirin yoksa maaaş alamazsınız demişler sabırlı olalım

zeyno16

Üye
Üye
ne evrağı bunlar acaba benden öyle bişey istemediler

hastaadam

Üye
Üye
kontrole gidilen evde vergi dairesi tapu fakir fonu ilçe tarım müd okuyan çocuğun okul belgesi çalışan yada emekli olanların maaş bordrosu gibi

zeyno16

Üye
Üye
ben maaş alalı aralıkta bir yıl olacak bize hiç gelmediler kontrole bi sorun olur mu acaba

timsahmurat

Üye
Üye
evrakları yetişmeyenler madur olmasn diye bekliyo diyosun abi bursa içinde evraklar tammlannca hmn baplanmıyoki

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye