2013 Kasım Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bilge26

Üye
Üye
bu gün parayı almaya gittim 213.00tl yatmış bir yanlışlıkmı var bu işte anlayamadım

efecem

Üye
Üye
arkadaş,görevlilerin forumu takip ettiğinden habersiz sanırım :rolleyes:
kardşim lanet doner dolasır ,kım dediyse onu bulur.zaten burda hepimiz aynı kaderi paylasan insanlarız.ne geregi var bedduaya.ayrıca ne alaka görevliler formu takip eder veya etmez banane...

kosovali1

Üye
Üye
ii akşamlar arkadaşlar hatay yattı diye okudumda ama ben gittim baktım daha yatmamış

sakarya

Üye
Üye
Sakarya yatmadımı daha acaba bir bilğisi olan varmı?

tütün

Üye
Üye
bende eskişehir bakım aylığı almaktaydım hesapımda baktım geçen ay 400 lira yatırmışlar ne olduğunu anlamak için benim bölgem odunpazarı ne olduğunu anlamak için bağlı bulunduğum bölge olan odunpazarı sosyal hizmet merkezine gittim dedilerki adres değiştirmisiniz yok dedim adres değiştirdeğiniz için maaşımız kesilmiş ama biz adres değiştrme maaşımızı kestiler ve yeni müraçatımızı aldılar ne zaman bağlanır bilemem sizde hangi bölgedesiniz ya odunpazarı mı yada tepaşaındasınız sosyal hizmet merkezine gidip öğrenmeniz işahlah bizimki gibi olmamıştır yoksa yok adres değiştirdiniz yok geliriniz arttı diye bunlar hiç yokken kestiler yeni başvurduk sizde gidip öğrenmeniz

tütün

Üye
Üye
bizim ikemat ettğimiz yerin numarısı 18 numara ken 24 diye kesildi ama yeni başvurumuzu aldılar yani ne gelen oldu ne giden yanlış oldu kapı numaralırdan ondan kestiler

sivasspor

Üye
Üye
Arkadaşlar sivas daha yatmadı büyük ihtimalle çarşamba günü yatacak eğer çarşamba günü yatmazsa pazartesi günü yatıp salı günü çekileceğini söyledi kurum....

Kafkaslılar36

Üye
Üye
Arkadaşlar Bilgisi Olan Varsa Söylesin Bursa Genelinden Maaş Alan Varmı Lütfen Maaş Alan Varsa Yazsın Paraya Çok İhtiyacımız Var Lütfen Acil Söyleyin..

Var o da bu ay sorunlu illerdn. Malesef ay sonuna kaldi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye