2013 Kasım Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sivasspor

Üye
Üye
1-BİLECİK
Hadi hayirli olsun.

yziya

Üye
Üye
sivaslı arkadas bugun denetlemeye geldılermı senı bıze maas baglandıktan beri kimse gelmedi rapor oranı %80 sizofreni

555

Üye
Üye
bilecikli arkadaşlar hayırlı olsun güle güle harcayın ve uşak ile ilgili bilgisi olan varsa yazabilirmi

sivasspor

Üye
Üye
Persembe gunu evde bulamadilar cuma gunu saglik hizmetlerine cagirdilar ama gidemedik bugun de gelen olmadi daha yarin gidip gorunmemiz gerekli

gülümse_hayata

Üye
Üye
Kasım Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller Listesi

1-Bilecik

hastaadam

Üye
Üye
bursalı arkadaşlar mahallede bir engelli arkadaşın evine kontrole gelinmiş evrak verilmiş bunu dolaştırın ilgili kurumları çarşambaya yetiştirin yoksa bu ay maaş alamazsınız demişler yani ya perşembe akşamı yada cuma akşamı bursa yatar

hastaadam

Üye
Üye
evet bilgim var bizede gelldiler 2 ay önce evrakta tapu ssk bağkur emekli sandığı 2022 maaşı vergi dairesi ve ilçe tarım müdürlüklerinden gerekli bilgiler yazılıyor engelli ve ailesi hakkında tasdiklenip teslim ediliyor ancak aradıları en önemli şey engelli ve bakıcı aynı evdemi kalıyorlar selamlar

uzaylı

Üye
Üye
erzurumdan haberi olan varmı ne zaman yatar

S

simurg19

Guest
evet bilgim var bizede gelldiler 2 ay önce evrakta tapu ssk bağkur emekli sandığı 2022 maaşı vergi dairesi ve ilçe tarım müdürlüklerinden gerekli bilgiler yazılıyor engelli ve ailesi hakkında tasdiklenip teslim ediliyor ancak aradıları en önemli şey engelli ve bakıcı aynı evdemi kalıyorlar selamlar

teşekkür ederim çok sağolun.

ibomix

Üye
Üye
banada bi evrak verdilerdi 1 ay önce senelik rutin kontrolde, bunu maaş yatmadan aile ve sosyal politikalar bölümüne teslim edin demişlerdi, işlemleri yapıp teslim ettim bi sorun çıkmadı, işlemlerden kastım ( ssk, ilçe tarım müd. trafik, vergi dairesi vs,) az evvel yanlış yazmıştım şuan düzelttim yanlış bilgi olmasın. bu arada Muğla ili halen yatmadı..

ibomix

Üye
Üye
aynen bu işlemleri banada yaptırdılar, hasta adama katılıyorum engelli ve bakıcı aynı evdemi kalıyor diye ve hasta iyi bakılıyomu diye bakıyolar.

gülümse_hayata

Üye
Üye
Kasım Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller Listesi

1-Bilecik

yziya

Üye
Üye
SİVAS gecen ay cok gec yattı bayramdan sonra ayın 22. günü gece yattı insallah bu ay öyle olmaz.

yuksek

Üye
Üye
Arkadaşlar bir şey soracağım benim hastam %92 bakıma muhtaç ve ağır özürlü raporu var ve maaş almaktayım ve bu ay maaş alalı bir sene oluyor görevli memurlar her sene evleri ziyaret edip kontrol mü gerçekleştirmekteler ? Daha eskiden yani daha uzun yıllar bu maaşı alan arkadaşlar bu prosedürü anlatırlarsa sevinirim. Yoksa böyle bir uygulama yok mu. Yazılan mesajlardan bu uygulamanın her sene olduğunu anlamaktayım. veya sadece bazı şehirlerde mi bu uygulama var.yoksa her şehirdemi ve bu prosedür standart mı?Vereceğiniz cevaplar için şimdiden teşekkür derim.

yuksek

Üye
Üye

Değerli abiciğim siz bu maaşı kaç yıldan beri alıyorsunuz? Ve her sene kontrole mi geliyorlar? Size kaç defa kontrole geldiler? Kontrole geldiklerinde neler yapıyorlar ve ne gibi evraklar istiyorlar?siz hangi ilde ikamet etmektesiniz? Değerli cevaplarınız için çok teşekkür ederim.

gülümse_hayata

Üye
Üye
Rutin kontroller yapılmaktadır bazı illerde 6 ay bazı illerde ise 1 yılda bu kontrolleri yapıyorlar.

gülümse_hayata

Üye
Üye
Bir üyemiz Tekirdağ evde bakım maaşı yattığını bana bildirmiştir Tekirdağlı üyelerimiz hesaplarını kontrol edebilirler.

Hüseyin K

Üye
Üye
eyvallah bügün bende çekmiştim... :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye