2013 Kasım Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

elasu

Üye
Üye
kocaeli yattı mı bilgi var mı?

bhr

Üye
Üye
bursadan haber varmı arkadaşlar

efeceda

Üye
Üye
şu an itibariyle kayseride yatmıştır hayırlı olsun güle güle harcayalım

timsahmurat

Üye
Üye
altına imza atarım bu sözün..
arkadaş sizde yazın hayret bişi millete laf yapacağınıza sizde şehriniz hakkında bilgi edinmeye çalışın 15-16 da yatan para 19 oldu hala yok bu parayı alan insanlar keyfe almıyo ihtiyaç paeası bu herkesin bi düzeni var para yatmadımı düzen aksıyo herkes vilgi almaya çalışıyo abuk subuk millete saoça olarak sayfayı meşgul etmeyin serap hanm öle yazmştı nedense şuan kndisi yazıyo herkes arıcağına sosyal hizmetleri burdan bilgi alıyo ztn burası onun için ben o yüzden üye oldum buraya

bahriye95

Üye
Üye
Çok Haklısın timsahmurat

Bursadan Ses Seda Yokmu Dü Gece Baktım 11:00 Yatmamış

izmirliiii

Üye
Üye
izmir için bilgisi olan varmı arkadaşlar ne zaman yatar .biz agustosta hesap actırdık onaylandı hala baglanmadı ne kadar sürüyor acaba baglanma süreci sizce bi sorunmu var dır tskler..

timsahmurat

Üye
Üye
biraz önce bursa sosyal hizmetleri aradık 25 dediler p tesi inş önce yatar

serap07

Üye
arkadaş sizde yazın hayret bişi millete laf yapacağınıza sizde şehriniz hakkında bilgi edinmeye çalışın 15-16 da yatan para 19 oldu hala yok bu parayı alan insanlar keyfe almıyo ihtiyaç paeası bu herkesin bi düzeni var para yatmadımı düzen aksıyo herkes vilgi almaya çalışıyo abuk subuk millete saoça olarak sayfayı meşgul etmeyin serap hanm öle yazmştı nedense şuan kndisi yazıyo herkes arıcağına sosyal hizmetleri burdan bilgi alıyo ztn burası onun için ben o yüzden üye oldum buraya

yani tek ihtiyaç sahibi bursalılarmı? diger illerde alanlar zevki içinmi alıyorlar? buraya yazmakla yatacak ise oturalım 24 saat boyunca yatmadımı nerde bu yetkililer bu ayda aç kaldık(iki gün geç yatınca aç kalıyorsan harcamanı ona göre ayarlaman gerek.. herkes aynı parayı alıyor ve çok şükür yetiştirebiliyor) ve kaldı ki antalyada her ay ortalama 16 sında yatıyordu ama çıkıpta bursalılar gibi dakka başı ne oldu yatmadımı ses yokmu nerde kaldı diye yazmıyoruz.yatarsa zaten biri çıkar buraya yazar boş yere forum kirletmeye gerek yok yani...

gülümse_hayata

Üye
Üye
Kasım Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller Listesi

1-Bilecik
2-Tekirdağ
3-Erzurum
4-Aydın
5-Burdur
6-Kırşehir
7-Kırıkkale
8-Şanlıurfa
9-Samsun
10-Ordu
11-Hatay
12-Zonguldak
13-Tokat
14-Kütahya
15-Uşak
16-Bayburt
17-Ankara
18-Muğla
19-Balıkesir
20-0smaniye
21-Eskişehir
22-Trabzon
23-Kırklareli
24-Van
25-Kayseri
26-Kahramanmaraş

bahriye95

Üye
Üye
serap07 hanım lütfen Bursa Ve Milet Hakkında ileri Geri Konusmayın Miletin ihtiyacı varki yazıyo sizde yazın Engeleyen Yok Sizi Forumu Kirletmeyin Demişsiniz inanın Adminlerimiz Bu işi iyi yapıyor Bu kadar Güzel Bilgi Paylasılan Bi Forum olmazdı Saygılar...( The Ottoman Empire and Bursa. Turkey)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye