2013 Kasım Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

beyazkelebek

Üye
Üye
Kimseye etmem şikayet ağlarım ben halime
Titrerim mücrim gibi baktıkça sivaslıma
Perde-i zûlmet çekilmiş,korkarım ikbâlime
Titrerim mücrim gibi baktıkça bursalıma.

bursayla sivas yatasıya kadar sohbet bol olacak.

gülümse_hayata

Üye
Üye
Kasım Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller Listesi

1-Bilecik
2-Tekirdağ
3-Erzurum
4-Aydın
5-Burdur
6-Kırşehir
7-Kırıkkale
8-Şanlıurfa
9-Samsun
10-Ordu
11-Hatay
12-Zonguldak
13-Tokat
14-Kütahya
15-Uşak
16-Bayburt
17-Ankara
18-Muğla
19-Balıkesir
20-0smaniye
21-Eskişehir
22-Trabzon
23-Kırklareli
24-Van
25-Kayseri
26-Kahramanmaraş
27-Denizli

gülümse_hayata

Üye
Üye
Arkadaşlar sürekli yazılan saçma sapan şeyleri silmek zorunda bırakmayın bizleri rica ediyorum sizden burası savaş meydanı gibi davranıyorsunuz. Herkezin amacı belli herkez maaşlar biran evvel yatırılsın diye bekliyor ama şu yazılanlar gerçekten birbirine saygı göstermeyen insanların ne kadar çoğunlukta olduğunu gösteriyor. Bukadar anlayışsızlık bukadar duyarsızlık ne kazandıracak maaşların erken yatmasını sağlayacaksa bizde yazalım bir birimize hakaret edelim. Tekrar rica ediyorum lütfen bu başlığı takip eden insanlara biraz saygı.

tahminci_93

Üye
Üye
Konya için bekleyen arkadaşlar. Sosyal hizmetleri aradım. Ayın 25 dediler .

timsahmurat

Üye
Üye
Grrcekten bursa cpk yazildi cums gecesi insallah yatat

bursanın çok yazılması normal değil mi demek ki sitede bursadan çok engelli kardeşimiz abimiz ablamız var gerçekten bursa çok yazıldı diyip konuyu kapatamazsınız bursa çok yazıldı diyene laf yapın herkes burda bi haber arıyor soruyor herkes kendi iliyle uğraşırsa sorun kalmaz admin burda uyarı yapacağına araştırıp sıkıntıyı söylese yine bişi kalmaz herkes soruyo konyadan haber var mı sivastan haber var mı bursadan haber var mı sayfayı açmakla iş olmuyo herkesin talebine cevap verceksin bende moderatörlük yaptım ama hep araştırdım bu son yazışım ama bursa şöle bursa böle diyen olursa tekrar yazarım haberiniz olsun... bu arada bursa sosyal güvenlik kurumu 25 kasım dedi sabah bilmiyorum ben onların yalancısıyım...ayrıca Türkçede herkeze diye bişi yok admin o herkes olcak :)

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Burdaki moderetor yada adminler sizin uşağınız değil. Önce terbiyeli olmayı öğrenin. Kimseyede Türkçe dersi vermeye kalkma.
Arkadaşlar bu sitenin düzeni sadece bize değil sizede ait. Lütfen sizde bu düzenin sağlanmasında bizlere yardımcı olun.

ahmet34

Üye
Üye
eline sağlık
herkes biraz sabretsin evrak işleri işte

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Kasım Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller Listesi

1-Bilecik
2-Tekirdağ
3-Erzurum
4-Aydın
5-Burdur
6-Kırşehir
7-Kırıkkale
8-Şanlıurfa
9-Samsun
10-Ordu
11-Hatay
12-Zonguldak
13-Tokat
14-Kütahya
15-Uşak
16-Bayburt
17-Ankara
18-Muğla
19-Balıkesir
20-0smaniye
21-Eskişehir
22-Trabzon
23-Kırklareli
24-Van
25-Kayseri
26-Kahramanmaraş
27-Denizli

mmcn

Üye
Üye
bursanın çok yazılması normal değil mi demek ki sitede bursadan çok engelli kardeşimiz abimiz ablamız var gerçekten bursa çok yazıldı diyip konuyu kapatamazsınız bursa çok yazıldı diyene laf yapın herkes burda bi haber arıyor soruyor herkes kendi iliyle uğraşırsa sorun kalmaz admin burda uyarı yapacağına araştırıp sıkıntıyı söylese yine bişi kalmaz herkes soruyo konyadan haber var mı sivastan haber var mı bursadan haber var mı sayfayı açmakla iş olmuyo herkesin talebine cevap verceksin bende moderatörlük yaptım ama hep araştırdım bu son yazışım ama bursa şöle bursa böle diyen olursa tekrar yazarım haberiniz olsun... bu arada bursa sosyal güvenlik kurumu 25 kasım dedi sabah bilmiyorum ben onların yalancısıyım...ayrıca Türkçede herkeze diye bişi yok admin o herkes olcak :)

Öncelikle selamlar arkadaşlar, her şey gönlünüzce olsun ve Allah yakınlarınıza ve size sağlık ve afiyet versin. Yukarıdaki alıntıya binaen bir kaç kelam etme ihtiyacı hissettim.

1- Herkes ücretsiz forum scriptleri kullanarak ve bir de domain alarak forum kurup kendini moderatör yapabilir. İş moderatörlük, yöneticilik vb. değil. Hani bir kaymakam veya vali olan bir kişinin babasını ayağına getirtip bak ben makam sahibi oldum demesi ve babasının verdiği o ders niteliğindeki cevabını düşünmesi lazım...

2- Bu siteyi açanlar forum sistemi kurmuş bu demek ki burası bir paylaşım platformu, yöneticiler sadece forumun düzenini sağlayan insanlardır. İçeriğini sen, ben ve herkes oluşturur yani insanlar bilgi paylaşır ve bu paylaşım platformunun adıdır forum. Yöneticilerin herkesin gönlünü hoş etmek gibi bir mecburiyeti yoktur, sadece herkes birbirine saygı ve sevgi çerçevesinde yaklaşması, sözleri ile insanları rencide etmemesi gerekir. Buna ek olarak mükellef olmadıkları bir hizmeti yöneticilerden beklememelidir. Buradaki tüm insanlar ya kendileri yada bakmakla mükellef oldukları insanlar sebebiyle hassaslar ve bu durum düşünülerek hassas davranılmalı, konuşulmalı.

3- Türkçe kelime kullanımına dikkat edilmesini tavsiye etmek çok güzel, hatta bunu tavsiye ederken gülümseme simgesi ile adeta kendisini çok iyi Türkçe konuşan, yazan birisi olarak da göstermek de güzel olabilir ancak, ders verenin derse ihtiyacı varsa bu çok enteresan bir durum oluyor. Mesela... "diyip" diye bir kelime yok, "deyip" olacak, "bişi" değil "bir şey" olacak, "soruyo" değil "soruyor" olacak, "olmuyo" değil, "olmuyor" olacak, "şöle" değil "şöyle" olacak, ayrıca "Bursa" gibi isimler özel isim ve bu sebeple büyük harfle başlanması gerekir. Bu arada benim de hata(ları)m olmuş olabilir ben ilkokul mezunuyum, ancak birilerine ders verirken bunu "şu kadar bilgiliyim, şöyle bir geçmişim var" sözleri ve edası ile değil de olması gerektiği gibi yapmak daha uygundur diye düşünüyorum.

4- Moderatörler her biri bulundukları ili bilebilirler, yani Türkiye çapında bir araştırma yapmıyorlar zaten böyle de bir misyonları yok diye düşünüyorum. Yukarıda da dediğim gibi her ilden olan insanların kendi illerindeki durumu bildirsinler diye bu sayfa oluşturmuşlar ve sen, ben ve herkes buna katkı sunuyoruz.

5- Şuradan haber var mı, buradan haber var mı? diye soran insanlar tabiki haklılar, belki yiyecek ekmekleri kalmamış ve sağa sola borç yaparak yaşamaya çalışıyorlar. Bu nedenle de kendi iline ait maaşın yatıp yatmadığı konusunda biraz sabırsız olabiliyorlar. Ancak şu var ki mesela kişi Mardin ilinde ve bu sitede bulunuyor, zaten bu kişi maaş yatmışsa ve sitede bulunuyorsa Mardin ili yattı diyecektir. Bazen insanlar "madem bu site var ve bu tür bir başlık var o zaman bunu bilmeliler" diye düşünüp belli bir zamandan sonra her türlü sorunun yanıtının yöneticilerde olması gerektiği veya zorunlu oldukları gibi bir psikolojiye kapılabiliyor.
İşte bu noktada hata ederiz ki onların bizden tek farkı bu sitenin ya sahibi yahut yönetici olmasıdır. Bunu düşünerek kendilerine bize böyle bir sayfada bir çok bölgeden insanı buluşturmaya vesile oldukları ve bir bilgi havuzu oluşturdukları için teşekkür etmemiz gerek. Tabi yöneticilerimizin de anlayışlı olmaları (bunun aksi bir davranışa henüz şahit olmadım) önemli.

Uzun zamandır sitenin kullanıcısı olarak bu vesile ile ilk mesajımı yazmış oldum, tekrar herkese selamlarımı gönderir Rabbim'den şifa bekleyenlere şifa, bu konuda yardımcı olanlara sabır ve mutluluk dilerim. İnşaallah ben de elimden geldiğince aktif olmaya çalışacağım. Haddini aşan bir cümle sarfettiysem kusuruma bakmayın, hayırlı akşamlar.

gülümse_hayata

Üye
Üye

Ben Bursa yazılmasın diye birşey söylemedim mutlaka yazılacak fakat tek rica ettiğim saygıyı bozmamaktı fakat görüyorumki saygılı olalım diye uğraştıkca aslında hata ediyorum. Yöneticiler ilgilensin demişsiniz yöneticiler hangi bir ili öğrenmek için uğraşsın yatırılmayan para için kurumların tepesinemi binsin yatmamışsa yatmamıştır bunun acısını buradaki insanlardan çıkartmak büyük saçmalık. Türkçe dersi vermeye kalkmanız ise tamamiyle sizin ayıbınız herkes herşeyi mükemmel bir biçimde bilmeye bilir yada bilsede o anda hata yapabilir. Siz yapılan hatayla dalga geçebilecek kadar küçüksünüz. İşin aslına bakarsanız bana Türkçe dersi verirken yazmış olduğunuz yazı hatalarla dolu biraz kendimize bakalım öncelikle herneyse artık biz işimize bakalım umarım Bursa ve yatmayan bütün iller en kısa sürede yatar.

gülümse_hayata

Üye
Üye
Yatan iller listemiz haricinde diğer illerden henüz bir bilgi bulunmamaktadır.

croc1963

Üye
Üye
Ben Bursa yazılmasın diye birşey söylemedim mutlaka yazılacak fakat tek rica ettiğim saygıyı bozmamaktı fakat görüyorumki saygılı olalım diye uğraştıkca aslında hata ediyorum. Yöneticiler ilgilensin demişsiniz yöneticiler hangi bir ili öğrenmek için uğraşsın yatırılmayan para için kurumların tepesinemi binsin yatmamışsa yatmamıştır bunun acısını buradaki insanlardan çıkartmak büyük saçmalık. Türkçe dersi vermeye kalkmanız ise tamamiyle sizin ayıbınız herkes herşeyi mükemmel bir biçimde bilmeye bilir yada bilsede o anda hata yapabilir. Siz yapılan hatayla dalga geçebilecek kadar küçüksünüz. İşin aslına bakarsanız bana Türkçe dersi verirken yazmış olduğunuz yazı hatalarla dolu biraz kendimize bakalım öncelikle herneyse artık biz işimize bakalım umarım Bursa ve yatmayan bütün iller en kısa sürede yatar.

1- kimseye Türkçe dersi verme gibi bi niyetim yoktu onu öylesine söylemiştim bu kadar yanlış anlaşılcağını sanmıyodum ki niyetim ders vermek olsa sonuna gülücük koymazdım
2- tamm bütün illere yetişmeniz mümkün değil biliyorum ozaman sürekli bursa konuşuluyo diyip bulunduğu ildeki durumu paylaaşmak yerine bursaya laf atanları uyarın ve bilgi paylaşılmasına müdahele edin yorumunu silin bizde cevap vermiyelim
3- beni önce banlayıp sonra arkamdan konuşup beni başka üyelik almak zorunda bıraktınız tek haklı sizmisiniz...

canınız sağolsun inşallah iller yatar bir an önce üyelikleri banlamak yerine silerseniz sevinirim...

sakarya

Üye
Üye
Sakaryadan bi bilgisi olan varmı ne zaman yatacak sakarya acil cevap

MERHABA

Üye
Üye
DİYARBAKIR yatmıştır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye