2013 Kasım Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

manidar411

Üye
Üye
kocaeli yattmı bilgisi olan varmı

bursa il müd.lüğü ile sabah görüştüğümde ayın 25 inde yatacak diye bilgi verdiler.saat 16:00 da tekrar aradım ve müdire hanım yarına yatacağı bilgisini verdi ve sorunun bankadan kaynaklandığını söyledi.en geç perşembe gününe bakım aylıklarının hesaplarda olacağını söyledi.ve anladığım kadarıyla kurumun tlf.ları oldukça yoğundu.her arayana cevap vermek ve açıklama yapmak kolay değil!!!!

sivasspor

Üye
Üye
ne yazıkki sivas hala yatmadı biraz önce baktım yatmamış sivaslı arkadaşlar yarın da yani çarşamba günü de yatmazsa pazartesi bankaya yatıp salı günü hesaplarda olacağını öğrendim...

ardasoylu

Üye
Üye
sayın site yöneticileri yıllardır sizin takipçinizim.

sizleri seviyorum.bazen gereksiz tartışmalardan ve birbirlerinin boş yere kalbini kıran hatta hakarete varan sözler sarfeden üyeleri engelliyosunuz haklı olarak.ama bazen çok haksızlık yaptığınızı ve iyi kötü ayrımı yapmadığınızı farkediyorum.sanki ya bunlarlamı uğraşcam engelle gitsin diyemi düşünüyosunuz acaba.evet üyeler kendi illerine para yatmadığı için stres içinde bazen birbirlerinin kalplerini kırabiliyolar.

sizden ricam kurunun yanında yaşıda yakmak değil.iyiyi kötüyü ayırt edebilmenizdir.lütfen üyeler ve özellikle site yöneticilerine sesleniyorum sabıııırrrrr

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Arkadaşlar bakın bu konu başlığı 49 sayfa olmuş. Yüzlerce mesaj yazılmış yani. Site yöneticileri günün 24 saati bu başlığı kontrol edemezya. Elbette gözümüzden kaçan mesajlar olabilir. Bizler robot değiliz. Hepimizin kişisel bir yaşamı var. Bizler kişisel yaşamımızdan ailemize ayıracak zamanımızdan feraget edip bu siteyi ayakta tutmaya çalışırken kimseden tebrik, teşekkür beklemiyoruz ama kimseninde bize hakeret etme hakkı yok.

Benim en büyük temennim site üyelerinin kendi içlerinde bu foruma sahip çıkıp düzenin sağlanmasında bize yardımcı olmalarıdır. Şimdiye kadar bu yardımı çok çok az gördük. Herkes dünyanın kendi etrafında döndüğünü sanıyor, herkes en büyük sorunu kendi yaşadığını sanıyor, herkes en fazla paraya kendinin ihtiyacı olduğunu sanıyor. Keşke elimizde sihirli bir değnek olsada bir çırpıda herkesin sorununu çözebilsek. Unutmayın bizlerde sizingibi sıradan insanlarız. Ne bulunduğunuz ildeki maaşın erken yatmasını sağlayabiliriz nede ne zaman yatacağını tahmin edebiliriz. Burası bir forum sitesi. Forum sitelerinde paylaşım esastır. Sizin bir bilginiz varsa konuya yazın. Yoksada "site admini acil cevap" şeklinde yorum yazmayın. Zaten bilgimiz olsa yazarız. Bunları bilmem kaç milyon kez anlattım. Biliyorum yine bu anlatılanlar havada kalacak. Ama ben bıkmadan usanmadan anlatmaya devam edeceğim.

Konu dışına çıkan bu tartışmaları bu saatten sonra bir kenara bırakıp yatan yatmayan illere bakalım...

hastaadam

Üye
Üye
Bursanin yarin yatmasi uazk ihtimal hele hele bankada sorun hiç olmaz diyarbakirda maraşta sorun olmuyor bursadami sorun oluyor görceğiz yarini allah kismet ederde sabaha çikarsak

ahmet34

Üye
Üye
kesin bir çözüm öneriyorum
sabırsız olan arkadaşlar komşusundan arkadaşından 700 tl borç alsın,haftaya söz vericem deyin,sorun kalmaz

orcunaral

Üye
Üye
hastaadam nikli abimimizi editor olarak gormek istiyoruz

hastaadam

Üye
Üye
Yo arkadaşim orcunal kardeşim kiziyorsaniz yazmam bi daha özür dilerim arkadaşlar

sudem34

Üye
Üye
Balanced belki bize istanbulun nezaman yatacagini soyler hayirlisi ile cumaya kadar yatar insaallah

ekrem kanar

Üye
Üye
sevgili arkadaşlar illerin bakım ücreti genelde aşagı yukarı ayın belirli günlerinde yatmaktadır biz adanada genelde 20 sinden sonra alıyoruz bakın 50 sayfa 495 msj olmuş ha tabiki herkesin sıkıntısı var fakat burada laf olsun diye yazarak ve birbirimizi kırarak türkçe ögretmenligine soyunarak bir yere varılmaz bu ülke 75 milyon her bölgede lehçe farklılıgı var lütfen anlayışlı olalım hepimizin huzura anlayışa ihtiyacı var saygılar

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Selam Arkadaşlar,

Sitemizdeki bu bölüm sanırım en fazla ilgi çeken ve açıkçası en çok takip edilen bölüm ve benim de arada da olsa yazılanları okumak ve sizleri anlayabilmek adına okurken bazen şaşırdığım bazen sizlerle sevindiğim ama genelde çok çok üzüldüğüm bir bölüm. Her birinizin her ay bu maaş yatana kadar ne çok sıkıntılar yaşadığınızı anlayabiliyorum ve sonuçta sevincinizin bir günde yada bir kaç gün içinde kaybolup yerini önümüzdeki ay yatacak olan maaş için odaklanmanızı çok iyi anlıyorum. Tek gelir buysa ve zaten yeterli olmayan bir maaşı beklemek , ona kavuşmayı bir an önce istemek nasıl bir duygudur biliyorum ve inanın aslında bu konuda çok ama çok haklısınız gönlüm ister ki her ay değil keşke her hafta size bu maaş yatırılsa ve sizler daha fazla sıkıntı çekmeden, beklemeden, yıpranmadan rahat bir yaşam sürebilesiniz ama bu sadece benim gönlümün sizler için dilediği bir istek olarak kalıyor.

Benim anlamakta güçlük çektiğim tek şey sizler ortak bir kaderi, ortak bir sorunu paylaşıyorsunuz ve benim düşünce anlayışıma göre ortak menfaatler, ortak acılar insanları daha çok birbirine bağlar ve kaynaştırır. Bu anlamda aranızda oluşan samimiyetin bazen tüm sıcaklığıyla yaşandığı bu satırları okumaktan bile mutluluk duyuyorum :) kayseri yatmıştır diye mesaj yazan bir üyenin sevincini diğer illerin de darısı başına diye eklemesiyle neşenin aranızda dağılışını bile hissedebiliyorum ve diliyorum ki keşke bütün geriye kalan iller de bir an önce maaşları yatanlar arasına girse. Aslında bana kalırsa her ile eş zamanlı yatırılmalı ama yine izlediğim kadarıyla böyle bir uygulama maalesef yok yani neye göre belirlendiğini bile anlayamıyorum çünkü her ay değişiyor yatan iller sırası :(

Sizlerin birbirini kırmasına, üzmesine ve hatta sizler için yardımcı olmaya çalışan , bunun için de eminim saatlerini bu sayfalarda harcamak zorunda kalan diğer yönetici arkadaşlarımı suçlamanıza anlam veremiyorum. Bunu yaparak elinize ne geçebilir ki ? Değerli arkadaşlarım sizler ki ortak bir fayda için buradasınız o halde neden birbirinizi üzüyorsunuz? Yapılan haksızlıklara karşı öfkenizede , yaşadığınız stresi yansıtmanıza da hak verebiliyorum ama bu birbirinizi ve yöneticileri kırarak olmamalı.

Belki bana da kızacaksınız bunları yazdığım için olsun ben doğru bildiğimi ve içimden geleni yazıyorum. Sizin canınız sağolsun arkadaşlarım inanın yaşadığınız yani size yaşatılan hiç bir zorluğu, yokluğu, engelenmişliği haketmiyorsunuz ama bunun acısını birbirinizden ve siteden çıkarmamaya özen gösterirseniz eminim sizler de daha mutlu, daha huzurlu olacaksınız. Çünkü ben öylesine eminim ki sizler çocuk kalbi taşıyorsunuz ve bir o kadar temiz, yüreği zengin insanlarsınız bu yüzden birbirinize yaklaşımınız ve paylaşımlarınız sevgi , saygı dolu olsun.

Her şey gönlünüzce olsun dileklerimle...

bhr

Üye
Üye
bursa

evet bursa olarak rahat nefes alacaz tabiiki he he

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye