2013 Mayıs Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Antakya

Üye
Üye
Hatay 15 Mayısta yatmış. İnternet Bankacılığından az önce kontrol ettim, bilginize...

can67

Üye
Üye
Zonguldakli kardeş varmi bi cevap yazsin

erbaa

Üye
Üye
tokat yatmış alan varmı arkadaşlar yazabilirmi

gülümse_hayata

Üye
Üye
Mayıs Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller Listesi

1:Edirne
2:Samsun
3:Kırıkkale
4:Tekirdağ
5: Kırşehir
6:Erzurum
7:Sivas
8:Bilecik
9:Gümüşhane
10:Muğla
11:Tokat
12:Aydın
13:Bayburt
14:Kütahya
15:düzce
16:Bursa
17:Kahramanmaraş
18:Hatay
19:Van

furkan bilgili

Üye
Üye
arkadaş lar ankara yatmamıi sanırım yıne pazartesı falan yatar bu hafta bence beklemeyın

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Süper ya bakın kimse müdehale etmezse fıstık gibi herkes kaynaşıyor ve illeri birlikte takip ediyoruz, şu tartışmalardan valla yorulmuştuk, ayrıca Van bize dahil oldu dahil olmayan illerde en kısa sürede dahil olur, ayrıca yatmayan illerin şu 2 gün içinde yatmasını istiyorum tahmin ediyorum, tartışmak ve zernenişlerde bulunmak yerine hoş bir sohbet içinde yatan illeri takip etmek en güzeliymiş...

beyazkelebek

Üye
Üye
mehmet hocam benim bir önerim var
madem sayfa okumak istemeyenlere bir iyilik yapsanız ayrı bir kategori açsanız maaş yatan iller listesi diye ve o sayfayı normal kullanıcılara kilitli yaparsınız ve adminler yeni illeri gördükçe o listeye eklerler ve bizim gibi boş boğazlar o listenin yayınlandığı konu da yazı yazamazlar. olmazmı böyle bişey?

gülümse_hayata

Üye
Üye
Mayıs Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller Listesi

1:Edirne
2:Samsun
3:Kırıkkale
4:Tekirdağ
5: Kırşehir
6:Erzurum
7:Sivas
8:Bilecik
9:Gümüşhane
10:Muğla
11:Tokat
12:Aydın
13:Bayburt
14:Kütahya
15:düzce
16:Bursa
17:Kahramanmaraş
18:Hatay
19:Van

halil3333

Üye
Üye
can67 sayfaları ikide bir meskul etme lıstede yatsa ısmı gecer ıkıde bır zonguldak yattımı dıye meskul etme sayfaları hayret birşey ya

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Bende şu il yattımı bu il yattımı sorusundan sorularından rahatsız degilim, her ne kadar listede izmir yokken izmmir yattımı sorusunu bi umut olarak görüyorum ve bu konudan rahatsız degilim o yüzden izmir yattımı yazıldıgında ben yönetici olarak "izmir yatmadı yatması halinde en kısa sürede bilgi verilecektir, siz bilgi sahibi olmanız halinde derhal bizimle paylaşın lütfen" yazmaktan rahatsız olmuyorum, başka bir izmirli çıkıpta arkadaşım ben baktım bankaya yatmamış kurumu aradım yarın yatar dedi, bunu yazması bir kaynaşma paslaşma bilgi paylaşma olduğundan sıkıntı olarak görmüyorum yazılan bu mesajlardan rahatsız olanlar bu mesajları boş mesaj olarak görenler istikamet banka diyelim mi:):) kaynaşmaya devam

turkalp

Üye
Üye
:mad::mad:yeterrrrrrrr artık yeterrr yatan illerr yazsın doldurmayın şurayı, canınız sıkılıyorsa özelden konuşun sizin yazdıklarınızı okumak zorunda değiliz :mad:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye