2013 Mayıs Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

8181

Üye
Üye
İstanbuldan Bi Haber Yokmu YAAAAAAAAAA :eek:

yuksek

Üye
Üye
Bunun adı evde bakım maaşı. Anlamı ise : Evde bakıma muhtaç olan kişiye bakan kişiye ödenen paradır. Uzun lafın kısası harcanan enerjiye ödenen paradır. YARDIM PARASI DEĞİLDİR.

Yardım parası demek birinin birisine koşulsuz ödeme yapması demektir. Burada koşulsuz bir ödeme mi var? Yoksa birinin birine bakması sonucu . Hasta veya engelliye bakan kişiye ödenen para mı var?

Sanırım sadaka kültüründen olsa gerek size birilerinin ödediği her parayı yardım(sadaka )olarak görmektesiniz.

Emekli maaşlarında her ay ölenler oluyor . Peki onlarda neden maaş günleri değişmiyor? Söylediğinizin mantıklı olduğuna inanıyormusunuz lütfen bir düşünün.

13 milyon sabredelim diye birşey yok. Bu millete belirli bir zamanda ödeme yapılabilirmi? Bence yapılabilir. Tabi bunu algılayacak kafanın iyi çalışması. Yahu şu paraları sabit bir zamanda imzaya çıkaralım veya otomatik bir ödeme ile gerçekleştirelim demesinden geçer.

Bunu yapmak imkansız mı? Değil . Ozaman insanların buna tepki göstermeside çok doğal

Öncelikle şunun kararını verin lütfen. Siz kimin yanındasınız? 3 kuruş parayı milletin burnundan getirerek verenlerin mi? Yoksa 3 kuruş para ile geçim sıkıntısı çekenlerin mi?

3 kuruş diyorum çünkü: 4 kişilik bir ailenin açlık sınırı 1012 TL, yoksulluk sınırı ise 3 bin 298 TL olduğu yerde buna 3 kuruş denir.

çok güzel açıklama olmuş.

8181

Üye
Üye
İstanbuldan Haber Verin YAAAAAAAAAAA

Miss_Nefertiti

Üye
Üye
İstanbul C.tesi 15:30 itibariyle yatmadı. Daha da yatmaz zaten. P.tesi 10:30'dan sonra kontrol etmek lazım.

gülümse_hayata

Üye
Üye
Mayıs Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller Listesi

1:Edirne
2:Samsun
3:Kırıkkale
4:Tekirdağ
5: Kırşehir
6:Erzurum
7:Sivas
8:Bilecik
9:Gümüşhane
10:Muğla
11:Tokat
12:Aydın
13:Bayburt
14:Kütahya
15:düzce
16:Bursa
17:Kahramanmaraş
18:Hatay
19:Van
20:Zonguldak
21:Mersin
22:Kocaeli
23:Antalya
24:Karabük
25:Şanlıurfa
26:Ordu
27:Giresun
28:Artvin
29:Bartın
30:İzmir
31:Adıyaman
32:Balıkesir
33:Konya
34:Uşak
35:Malatya
36:diyarbakır
37:Kayseri
38:Eskişehir
39:denizli
40:Ankara
41:Hatay
42:Afyonkarahisar
43:Karaman
44:Sakarya
45:Manisa

8181

Üye
Üye
Arkadaşlar Bimere Mesaj Yazsak Olurmu Maaşların Düzenli Yatması İçin

Mavigece

Üye
Üye
Evet İstanbul yattı az önce ( 00:15 ) bankanın önünden geçerken kontrol ettim yatmış, güle güle harcayınız, ayrıca her ay 22 ve 27 arası maaş bekleyiniz, bu tarihler arası hariç, forumu gereksiz meşgul etmeyiniz,
yazıktır günahtır, 45 tane il yatmış 515 mesaj yazılmış, maaş yattı bilgisi görebilmek için kimse 500 mesaj okumak zorunda değildir, Saygılar

yuksek

Üye
Üye
Istanbul bakim ayliklari yatmiştir.hayirli olsun.

haykolik

Üye
Üye
saat 02 20 itibarıyla daha ADANA BAKICI MAAŞLARI YATMAMIŞ ADANALI ARKADAŞLARIN BİLGİSİNE ANLAŞILAN YARINAMI KALDI YOKSA YATMIYACAKMI BELİRSİZ

Muge

Üye
Üye
Istanbul yatti..hesaba geçmiş....iyi günlerde harcayin....

ekrem kanar

Üye
Üye
mrh ben siteye sürekli yazan biri degilim ama bu düzensizligi görüpte sessiz kalmakta dogru olmazdı gecenin 1nde hesaba para yatıyorsa insan saglıklı düşünemiyor biz adanada henüz almadık bu para bir lütuf veya bagış degildir kriterlere uygun olan engelli ailelere ve yakınlarına tanınan bir haktır tamam sydvler çok yogun olabilir ama artık her şey sisteme baglı bir mail atınca her şey hallediyor bir diger konu bu engelli dernekleri ne işe yarar bir türlü anlamış degilim bu konuyla ilgili hiç bir yerde çalışmalarını görmedim herkese sabır ve saygılar diliyorum

kumru

Üye
Üye
ist yattı hayırlı olsun

bukalemun1976

Üye
Üye
mrh ben siteye sürekli yazan biri degilim ama bu düzensizligi görüpte sessiz kalmakta dogru olmazdı gecenin 1nde hesaba para yatıyorsa insan saglıklı düşünemiyor biz adanada henüz almadık bu para bir lütuf veya bagış degildir kriterlere uygun olan engelli ailelere ve yakınlarına tanınan bir haktır tamam sydvler çok yogun olabilir ama artık her şey sisteme baglı bir mail atınca her şey hallediyor bir diger konu bu engelli dernekleri ne işe yarar bir türlü anlamış degilim bu konuyla ilgili hiç bir yerde çalışmalarını görmedim herkese sabır ve saygılar diliyorum

haklısın kardeşim. bu kazanılmış bir hak ve bu hakkı da bizi zorlaya zorlaya vermeyi tercih ediyorlar.:(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye