2013 Mayıs Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

husambulut

Üye
Üye
Sevgili mod arkadaşlar şu gereksiz yazıları silseniz çok güzel olacak.
Yatan iki il var mesaj sayısı 60 a yaklaşmış.
Anlamakta (gereksiz yazı yazma konusunda ısrar edenler için söylüyorum) ısrar edenleri banlayın.

magvali

Üye
Sevgili mod arkadaşlar şu gereksiz yazıları silseniz çok güzel olacak.
Yatan iki il var mesaj sayısı 60 a yaklaşmış.
Anlamakta (gereksiz yazı yazma konusunda ısrar edenler için söylüyorum) ısrar edenleri banlayın.

arkadaşlar burda yazı yazanlar,defalarca uyarsanda her seferinde konu dışı birşeyler soranlar hiç bir il yatmasada 60 sayfa olmuş 70 sayfa olmuş vesaire vesaire.neden sitem edip duruyosunuz.

ben bu işe çok kızıyorum

arkadaşlar burası tüm engelli kardeşlerimizin kendini çoğu zaman evi gibi hissetiği,ailesinden biri gibi bir dost gibi gördüğü
bir site.kimseyi yadırgamayın aşşagılamayın artık.
ne kadar basit banlayın gitsin demek.

asıl engelleri bizlere,engellilere çıkaran siz olmayın olmayın .saygılar

crazyss77

Üye
Üye
bursadan haber bekliyenler yetişirse bu akşam yatar dediler(shçek)

magvali boş yere ümitlendirme bursalı arkadaşları ayın 15 i pazartesi gününe denk gelirse cuma veya cumartesi akşamı yatar hesaba paralar doğru ama 15 i çarşambaya denk geliyor bursa genellikle 15 inde yatıyor bu da çarşamba oluyor bence kimse boşyere hayal kurmasın bursa bakım maaşları çarşambadan önce yatmaz çarşamba günü herkes bakım maaşını alır saygılarımla...

gülümse_hayata

Üye
Üye
Mayıs Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller Listesi

1:Edirne
2:Samsun
3:Kırıkkale

KOZANLIM01

Üye
Üye
Yönetiçiler sayfa 7 olmuş yatan il 3 tane bu kirliliği ya önleyin yada işnizi birakin yapan birine nasil kişilersiniz ya lüzumsuz yazilari silin diyolar onuda yapmiyonuz.nasil bir site bu yatan iller hariçi silin mesajlari....

gülümse_hayata

Üye
Üye
KOZANLIM01
Bu şekilde bizleri yargılamanız hiçte adil değil defalarca gereksiz mesajlar yazılmasın diye ricalarda bulunuyoruz. Fakat insanlar yazmaya devam ediyor her yazılan mesajı silmeye kalksak gün boyu mesaj silmemiz gerekir. Takibiniz kolay olması açısından her sayfada yatan iller listesini veriyoruz. Hala bukadar yıkıcı eleştiride bulunarak siteyi ve bizleri hak etmediğimiz şekilde yargılayamazsınız. Biz sitenin düzeni için elimizden gelen herşeyi yapıyoruz teşekkür yerine bu tür mesajları ne ben nede diğer yönetici arkadaşlarımın hele hele burası nasıl bir site diye sitemizi bu şekilde eleştirmenizi hak ettiğimizi düşünmüyorum.

KOZANLIM01

Üye
Üye
kozanlim01
bu şekilde bizleri yargılamanız hiçte adil değil defalarca gereksiz mesajlar yazılmasın diye ricalarda bulunuyoruz. Fakat insanlar yazmaya devam ediyor her yazılan mesajı silmeye kalksak gün boyu mesaj silmemiz gerekir. Takibiniz kolay olması açısından her sayfada yatan iller listesini veriyoruz. Hala bukadar yıkıcı eleştiride bulunarak siteyi ve bizleri hak etmediğimiz şekilde yargılayamazsınız. Biz sitenin düzeni için elimizden gelen herşeyi yapıyoruz teşekkür yerine bu tür mesajları ne ben nede diğer yönetici arkadaşlarımın hele hele burası nasıl bir site diye sitemizi bu şekilde eleştirmenizi hak ettiğimizi düşünmüyorum.

gülümse hanim ben bu nasil site derken sayfa kirliliği için dedim ayrica bu paralari bekleyenlerin oldugunuda biliyorum aynen benim gibi ama aciyorum bakiyom sayfa 7 olmuş seviniyom ama yatan il 3 sinirlendigimiz taraf o yattimi yatacak mi bu sorulmamali bence yatan il yattiğini söylesin herşey daha iyi olur.benim sitemim hepsi bu sizle ve siteyle ilgili degil yanlişlik oldu ve onun için sizden ve siteden özür dilerim...

uzaylı

Üye
Üye
sinirleniyorsaniz başka kapıya herkez burda bekliyor kimsenin tapılıyeri deyil busite beğen mıyen varsa yolu açik olsun senin keyfinle yönetilecek deyil

magvali

Üye
magvali boş yere ümitlendirme bursalı arkadaşları ayın 15 i pazartesi gününe denk gelirse cuma veya cumartesi akşamı yatar hesaba paralar doğru ama 15 i çarşambaya denk geliyor bursa genellikle 15 inde yatıyor bu da çarşamba oluyor bence kimse boşyere hayal kurmasın bursa bakım maaşları çarşambadan önce yatmaz çarşamba günü herkes bakım maaşını alır saygılarımla...

crazyss77 arıyorum bursa shçekte kim denk gelirse soruyorum.ordanda diyolarki şu gün yatcak bu gün yatcak veya yatabilir yetişirse yatar vesaire vesaire.

yani demem oki crazyss77 ben bunları bi tarafımdan uydurmuyorum.
bana ne derlerse paylaşıyorum burdan.......ayrıca emekli maaşımı bu pazartesiye denk gelirse cumadan yatar filan belirli bi gün yok.ayın birindede yattı bu maaş ocak 1 de, 3 sene boyunca 8 indede yattı.ben bu maaşı 7 senedir alıyorum.her ayın 15 inde yatıyor sanki 7senedir

son_dem

Üye
Üye
Evet Bursa nezaman yatacagı belli olmuyo 15 de olabirde olmaya bilirde sonuçta elimizden bişey gelmez nezaman yatarsa ozaman alırız.

bir garipyolcu

Üye
Üye
selamünaleyküm; hayırlı günler, sırf şu yorum kirliliği için üyelik aldım...yönetici kardeşlerim; uyarıyı yapan kardeşimiz sonuna kadar haklı sadece kelimeleri seçemediği için haklı olduğu konuda haksız duruma düştü... birileride çıkıp yazmış beğenmiyorsan çeker gidersin başka kapıya...önce birbirinize saygılı olmayı öğreneceksiniz sonrada başkalarının size saygı göstermesini bekleyeceksiniz.... bakın bende genelde telefon ile bakıyorum bakım parasının yatıp yatmadığına bakıyorum 8 sayfa olmuş birden seviniyorum 8 sayfa olduysa pek çok il yatmıştır diye sonra tek tek sayfalara bakıyorum(telefon olduğu için zor tabi) ve yatan il sayısı 3.......... şimdi siz diyorsunuz ki sürekli uyarıyoruz evet dikkatimi çekiyor sürekli uyardığınız..çok değil 3-5 kişiyi banlarsanız çok bir şey kaybetmezsiniz ama bu sayede forumda mesaj kirliliği olmaz diğerlerine bir uyarı olmuş olur. yok ben üye banlamam diyorsanız üye mesajı silmek sadece 1 saniyeyi alır.böylece özellikle telefondan kontrol eden insanlar için bilgiyi öğrenmek çok daha kolay olacaktır.. anlamıyorum zaten şu il yattımı bu il ne zaman yatacak diye yazanları... zaten yattığı zaman ya yöneticiler veya parayı çeken bir üye yazıyor.ne oluyor yani siz sorunca ilinizdeki yetkililer görüp aman hemen yatıralım mı diyorlar?

KOZANLIM01

Üye
Üye
sinirleniyorsaniz başka kapıya herkez burda bekliyor kimsenin tapılıyeri deyil busite beğen mıyen varsa yolu açik olsun senin keyfinle yönetilecek deyil

benim tapulu yerim degilse seninde tapulu yerin değil sende akilli konuş sana söyleyende yok zate.

gülümse_hayata

Üye
Üye
Arkadaşlar bu başlığı kontrol eden herkezin amacı aynı biran evvel maaşların yatması bu şekilde birbirinizi kırıcı yorumlar yaparak bu başlığa yorum yazanları azarlayarak maaşlarınızın erken yatma ihtimali yok. O halde bu davranışların kime faydası var maaşının yatıp yatmaması konusunda heyecanlanıp merak içinde bekleyerek bu başlığa yorum yazan onlarca kişi var sırf bulunduğum il yattımı diye soran bir insanı sitede yasaklamamızın size ne faydası olacak. Bukadarmı tahammülsüz insanlar. Zaten her sayfada yatan illerin listesini veriyoruz takip açısından bir sorun çıkmaması adına uğraşıyoruz. Evet luzumsuz mesajlar olmasa bu başlıkta sadece yatan/ yatmayan iller yazılsa takibi çok daha kolay ve düzenli bir şekilde ilerleyecek fakat sırf atıyorum izmir yattımı diye 3 kere 5 kere soran birinide siteden uzaklaştırmamızın hiç kimseye bir faydası olmaz. Ayrıca biran evvel parasını almak için merakından soran bu insanlarada haksızlık yapmış oluruz.

Lütfen bu konuda daha fazla tartışma yaparak ortamın gerilmesine ve o bahsettiğiniz mesaj kirliliğine sizlerde sebebiyet vermeyin
Saygılar.

gülümse_hayata

Üye
Üye
Mayıs Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller Listesi

1:Edirne
2:Samsun
3:Kırıkkale

yasminn

Üye
Üye
yuhh yaa!

8. sayfaya gelmişiz henüz 3 il yatmış. şimdi sayfa sayfa okuyacak vaktim yok ama çok merak ediyorum burda "ankara yattı. izmir yattı. sinop yattı." dışında neler yazılmış.

hastaadam

Üye
Üye
Enin yazdiğin illerin hiç biri yatmadi yasmin nerden çikardin sen

dadaş25erzurum

Üye
Üye
erzuruma yattımı hemen bilgi veririm arkadaşlar bu arada siteye yeni üyeyim saygılarımla

uzaylı

Üye
Üye
Yattimi erzurum söylermisiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye