2013 Mayıs Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

uzaylı

Üye
Üye
Gidip baksana belki senden başka tokatli yok sitede

kaptan tito

Üye
Üye
1-2-3 ses ses ses veriyorum arkadaslar sesimi duyan varmı. birde atcılar vardı ayrılda gel diyenler bu ay at yarısları iptal olmuş atlar yarısamayacak

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Arkadaşlar evde bakım maaşı bilindiği gibi degişik tarihlerde yatıyor ve herkes parayı acil bekliyor ihtiyaçtan dolayı, burda defalarca kez yazdık ancak herkesin şu il yattımı bu ilden haber varmı demesinin önüne geçemiyoruz, uyarı yapmak mesajları silin burası çöplük olmuş demek hatta bunun için üye oldum bu ne kapazelik diyenler var, burda kötü bir iş yapılmıyor, kimsenin bankaya gitmemesi için bir çaba sarfediliyor, 7 sayfa olmuş 3 il yatmış vah vah! size zahmet oldu 7 sayfa geçmekte bankaya gitseniz daha iyi, değerli üyeler burda bütün yöneticiler bir yardımlaşma içinde herkesin mağduriyetini gidermek için ugraş sarfediliyor, mesaj silmek üye yasaklamak çok kolay ancak ne ben nede diger yönetici arkadaşlarımız "şu il yattımı çok ihtiyacımız var bekliyoruz" diye yazılan mesajı silmiyor haklısınız silmiyoruz, silmek en kolayı ama silmeme sebebimiz herkesin ihtiyacı olduğundan mecbur kalıp yazdıgından dolayıdır, ayrıca burda yöneticilere haksızlık ediyorsunuz her sayfada bütün yatan illerin toplu listesini 2 kez kontrol edip yazıyorlar isterse 45 sayfa olsun girince son sayfaya tıklarsanız yatan illerin sıralı listesini görebilirsiniz, burda sadece engellilerin yaşadıkları sorunları ve magduriyetleri minimuma indirme çabası veren ve hiç bir karşılık beklemeyen yönetcilere biraz haksızlık ettiğinizi düşünüyorum, bu şekilde yöneticilere bu işi yapamıyorsunuz diye mesajlar gelmeye devam ederse site konu içerik çöplük olmuş bu siteye bu yüzden üye oldum mesajları gelirse, siteye katkımız olsun bende üye olayım bi kaç konuda yorum yapayım diye düşünmeyip sırf polimik yaratayıp diye üye olmaya bunuda burda yazmaya devam eden olursa, önümüzdeki ay evde bakım maaşları sitemizde başlık olarak açılmayıp takip edilmeyecektir, siteye üye olup harcadığınız çöplük olmuş diye düşündügünüz mesajları yazmak yerine bankaya giderek harcarsınız.

Mesaj silme işine gelince şu il yattımı mesajını silmiyoruz bu size göre çöp mesajsa, siteye üye oldum 7 sayfa geçti 3 il yatmış, bu mesaj çöp degilde nedir, arkadaşlar kurumu aradım ayın 18 inde yatacakmış mesajı çöp degildirde nedir, hangi bir mesajı silecegiz tek işimiz bu konuda mesaj silme işimi mesaj silen yöneticimi atayalım yani kimim mesajını silsek o üye rencide olmayacakmı kimin isminin üstünde yasaklı yazsa kırıcı olmayacakmı...

Tekrar ediyorum. Mesaj silmek en kolayı. Hakaret içermeyen, çok çok absürd olmayan mesajlar yazılmadıkca, insanların şu ilden haberiniz varmı meailindeki mesajlarının kalmasında bir sakınca yok. Ve sizde lütfen bize yardımcı olun. Hepimizin amacı aynı. Bir birimize yardımcı olmak varken bir birimizi kırmanın hiç bi anlamı yok...

dadaş25erzurum

Üye
Üye
erzuruma yattı maaşlar alabilirsiniz 700 ytl hayırlı alışverişler herkeze

gülümse_hayata

Üye
Üye
Mayıs Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller Listesi

1:Edirne
2:Samsun
3:Kırıkkale

bir garipyolcu

Üye
Üye
Ne kadar çok sorarsam o kadar çabuk yatar para... Antalyadaki yetkililer belki görürler mesajımı.. Bu arada sabah bu paylaşıma telefonu ile bakıp sekiz sayfa gören ama birazdan on sayfa olunca herhalde pek çok il yatmış demek ki baksana iki sayfa geçmiş diyerek boş yere sevinip ümid edenler ne olacak derseniz bana ne bankaya gidip soracağına bir iki sayfa çevirip okusun bir zahmet !

bir garipyolcu

Üye
Üye
Gülümse hayata = bakın boş boş mesajlar olunca sizde gözden kaçırdınız erzurum yatmış ! Işte anlatmak istediğimiz bu.... Yaklaşık altı aydır antalyayı hep bu siteden takip ediyorum ve yazınca sorunca erken yatmaz bir ay boş mesaj yazanların mesajını siler iseniz böyle mesaj kirliliği olmaz. Yok sorun değil diyorsanız o zaman benim de sürekli sorma hakkım var demektir.... Ses verin yetkililer antalya ne oldu ?

bir garipyolcu

Üye
Üye
Arkadaşlar evde bakım maaşı bilindiği gibi degişik tarihlerde yatıyor ve herkes parayı acil bekliyor ihtiyaçtan dolayı, burda defalarca kez yazdık ancak herkesin şu il yattımı bu ilden haber varmı demesinin önüne geçemiyoruz, uyarı yapmak mesajları silin burası çöplük olmuş demek hatta bunun için üye oldum bu ne kapazelik diyenler var, burda kötü bir iş yapılmıyor, kimsenin bankaya gitmemesi için bir çaba sarfediliyor, 7 sayfa olmuş 3 il yatmış vah vah! size zahmet oldu 7 sayfa geçmekte bankaya gitseniz daha iyi, değerli üyeler burda bütün yöneticiler bir yardımlaşma içinde herkesin mağduriyetini gidermek için ugraş sarfediliyor, mesaj silmek üye yasaklamak çok kolay ancak ne ben nede diger yönetici arkadaşlarımız "şu il yattımı çok ihtiyacımız var bekliyoruz" diye yazılan mesajı silmiyor haklısınız silmiyoruz, silmek en kolayı ama silmeme sebebimiz herkesin ihtiyacı olduğundan mecbur kalıp yazdıgından dolayıdır, ayrıca burda yöneticilere haksızlık ediyorsunuz her sayfada bütün yatan illerin toplu listesini 2 kez kontrol edip yazıyorlar isterse 45 sayfa olsun girince son sayfaya tıklarsanız yatan illerin sıralı listesini görebilirsiniz, burda sadece engellilerin yaşadıkları sorunları ve magduriyetleri minimuma indirme çabası veren ve hiç bir karşılık beklemeyen yönetcilere biraz haksızlık ettiğinizi düşünüyorum, bu şekilde yöneticilere bu işi yapamıyorsunuz diye mesajlar gelmeye devam ederse site konu içerik çöplük olmuş bu siteye bu yüzden üye oldum mesajları gelirse, siteye katkımız olsun bende üye olayım bi kaç konuda yorum yapayım diye düşünmeyip sırf polimik yaratayıp diye üye olmaya bunuda burda yazmaya devam eden olursa, önümüzdeki ay evde bakım maaşları sitemizde başlık olarak açılmayıp takip edilmeyecektir, siteye üye olup harcadığınız çöplük olmuş diye düşündügünüz mesajları yazmak yerine bankaya giderek harcarsınız.

Mesaj silme işine gelince şu il yattımı mesajını silmiyoruz bu size göre çöp mesajsa, siteye üye oldum 7 sayfa geçti 3 il yatmış, bu mesaj çöp degilde nedir, arkadaşlar kurumu aradım ayın 18 inde yatacakmış mesajı çöp degildirde nedir, hangi bir mesajı silecegiz tek işimiz bu konuda mesaj silme işimi mesaj silen yöneticimi atayalım yani kimim mesajını silsek o üye rencide olmayacakmı kimin isminin üstünde yasaklı yazsa kırıcı olmayacakmı...

Tekrar ediyorum. Mesaj silmek en kolayı. Hakaret içermeyen, çok çok absürd olmayan mesajlar yazılmadıkca, insanların şu ilden haberiniz varmı meailindeki mesajlarının kalmasında bir sakınca yok. Ve sizde lütfen bize yardımcı olun. Hepimizin amacı aynı. Bir birimize yardımcı olmak varken bir birimizi kırmanın hiç bi anlamı yok...

gülümse hayatın konu başlığında yazdığı son cümleyi okumanızı tavsiye ederim...biriniz yattı mı yatmadı mı diye soru sormayın derken diğeri bir şey olmaz ne var bunda derse işte burası karma karışık olur bakın örnek...erzurumun yattığı arada kaynadı gitti....belki çok iyi okuyamayan gözleri pek seçemeyen vardır ve şu boş boş mesajlar yüzünden göremiyordur....zaten biri yattı dediği zaman gülümse hayata o ili listeye ekliyor..yani şu il yattmı bu il yattı mı boş soru degilde nedir? ve siz buna onay verirseniz biz burada ne konuşursak konuşalım degişmezzzz

GÜZEL ANAM

Üye
Üye
gülümse hayatın konu başlığında yazdığı son cümleyi okumanızı tavsiye ederim...biriniz yattı mı yatmadı mı diye soru sormayın derken diğeri bir şey olmaz ne var bunda derse işte burası karma karışık olur bakın örnek...erzurumun yattığı arada kaynadı gitti....belki çok iyi okuyamayan gözleri pek seçemeyen vardır ve şu boş boş mesajlar yüzünden göremiyordur....zaten biri yattı dediği zaman gülümse hayata o ili listeye ekliyor..yani şu il yattmı bu il yattı mı boş soru degilde nedir? ve siz buna onay verirseniz biz burada ne konuşursak konuşalım degişmezzzz

Konuşma o zmn kardeşim.sağ elindeki mausla 10 cm kare yer oynatarak ve sayfa sayısı kadar işaret parmağını tıklatmak zormu geliyor kardeşim.neyin peşindesin sen sayfayı kapattırıp bunca zaman hizmet vermiş ve bu kadar zaman burdan faydalanmış insanları hiçe sayarak ne yapmak istiyosun.saçma sapan konuşarak ne site sahiplerini nede burdaki kişileri üzmeye jhakkın yok.işine gelmiyorsa ya bankaya git yada başka site bul kendine.he birde MEHMET YALÇIN beyin bu konu hakkında bu kadar yazdıklarından sonra hiç bir şey anlamadan birde alıntı yapıp altınada bu msj yazarak kendini dahada küçültmüşsün.daha bir şey yazma bence dahada batarsın ve o zaman tam kirlilik olur.şimdiye kadar bu siteyi hiç sesini çıkarmadan insanca dğer arkadaşlarınıda kendi gibi gören ve hiç bir çıkar beklemeden emek harcayan ve kullanan herkesten bu konuyla alakası olmayan yazıyı yazmak zorunda kaldığım için özür dilerim .

bir garipyolcu

Üye
Üye
ne oldu ağır mı geldi boş mesajlardan sitem etmem? sürekli telefon ile kontrol eden biri olarak ne kadar zor olduğunu biliyorum şurada bilgisayardan iki cümle görünen şeylerin telefonda koskoca sayfa gibi göründügünüde biliyorum.. şimdi bana sitem etmek yerine boş boş mesaj yazanlara sitem etseydiniz bu konular konuşulmazdı

bir garipyolcu

Üye
Üye
Konuşma o zmn kardeşim.sağ elindeki mausla 10 cm kare yer oynatarak ve sayfa sayısı kadar işaret parmağını tıklatmak zormu geliyor kardeşim.neyin peşindesin sen sayfayı kapattırıp bunca zaman hizmet vermiş ve bu kadar zaman burdan faydalanmış insanları hiçe sayarak ne yapmak istiyosun.saçma sapan konuşarak ne site sahiplerini nede burdaki kişileri üzmeye jhakkın yok.işine gelmiyorsa ya bankaya git yada başka site bul kendine.

burda boş boş vay şu il yattımı aman ne zaman yatacak yetkililer uyuyormu diye boş boş mesaj yazanların bizi(mobil kullanıcıları) öyle uğraştırmaya ne hakkı var?

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Polimiğe devam eden bir üye daha mesaj yazarsa kim olursa olsun yasaklayacağım bu nedir yahu! sen telefondan giriyon diye ona göremi düzenleyeceğiz siteyi elinde telefon varsa ara bankayı sor be kardeşim şikayet ettiğin boş mesajları sende yazıyorsun yeter!

bir garipyolcu

Üye
Üye
bu arada Antalya ne zaman yatacak bir bilgisi olan varmı (bunu sormam gayet doğal..mış en tabi hakkımı kullanıyorum)

bir garipyolcu

Üye
Üye
boş mesaj yazmıyorum ki soruyorum Antalya ne zaman yatacak diye. siz demedinizmi kişinin sormasında sakınca yok diye.bende soruyorum niçin kızıyorsunuz

qxqxqx

Üye
Üye
Antalya belli olmuyor çoğunlukla 13 de yatıyordu son zamanlar 18 19 20 lere sarktı en son tekrar 13 unde yattı bu gün 13 ama yok

ayrıca ben internet hesabımdan bakıyorum bide ben burdan kontrol ediyorum benden önce bakan paylaşan olur diye ama maalesef.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye