2013 Mayıs Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bukalemun1976

Üye
Üye
maaşın için

adanadan yazıyorum babamın bakım masını alıyordum kurum haberım yok kesmıs martın 16 sı ropor bıtmıs ama nisanda yarım maas yatırmıslardı kurum rapor duzenle getir dedi arkadaslar ben bılmıyorum raporu alıp goturunce basamı donuyoruz yıne eve gelmelerinimi bekliycem yoksa raporu teslim ettigim tarıhtenmi baglarlar babam 81 yasında agır özurlu bana yardımcı olurmusunuz sayfayı meskul ettigim icin simdiden özur dılerım

daha önce tesbit yapıldığı için gerekmez ama yapman gerek en önemli şey raporu sürekli çıkarma ozaman birdaha sorunla karşılaşmazsın

sinandeniz

Üye
Üye
maviş01 arkadaşım tekrar sil baştan gibi olur raporu çıkartırsın kurum yetkilileri eve tekrar heyet gönderir uygun görülürse tekrar almaya devam edersin maaşını

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Mayıs Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller Listesi

1:Edirne
2:Samsun
3:Kırıkkale
4:Tekirdağ
5: Kırşehir
6:Erzurum
7:Sivas
8:Bilecik
9:Gümüşhane

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Arkadaşlar lütfen takipte kalınız yatan illeri derhal paylaşacağız listenin cumaya kadar 20ye çıkacağını umud ediyorum

hastaadam

Üye
Üye
Bursa ziraat bankasi müdürü abim : Bütün iller işlemler bankaya intikal edince hesaplara geçiyor lar gel bu ay sizde böyle bi kiyak yapin illa gecenin 01.00 ni bekletmeyin fakir fukarayi olurmu

güven

Üye
Üye
bakın arkadaşlar ben ve bu siteyi önerdiğim arkadaşlar buradan bakım maaşının yatıp yatmadıgını kontrol ediyoruz sizin kadar internet bilgisi olmayanlar var,burda 13 sayfayı göremeyen arkadaşlar var,bu 13 sayfa şu anda gereksiz yere oluştu bu sayfa gereksiz yere 60-70 olduguda oluyor, 20 gün boyunca yatıyorsunuz maaşa yakın şu yattımı bu yatttımı diyorsunuz birde burdan tartışma yaratıp site yönetimini suçluyorsunuz,bu sayfa o ayın maaş yatan ilerin paylaşıldıgı bir sayfa lütfen bu sayfayı amaç dışı sorularınızla ve tartışmalarınızla meşgul etmeyin madem internete giriyorsunuz bulundugunuz shçek in numarasını alın sorularınızı oraya sorun dahada olmadımı 4440000 nolu telefondan arayıp oradanda maaşınızın yattığını ögrenebilirsiniz dahada olmadı ise ziraat bankasına gidersiniz internet bankacılığı şifrenizi alırsınız ordan kontrol edersiniz,bunları yapamıyorsunuz o zaman bu sayfada olması gereken yatan ile bakarsınız ona göre yapmanız gerekeni yaparsınız,bunlarıda yapmıyorsanız YATTIMI DİYEN ARKADAŞLARA SAHTE NİCLER ALIP YATTI YAZARIM BURAYA .....BU SAYFADA SADECE YATAN İL YAZILSIN.....

gülümse_hayata

Üye
Üye

srchacker

Üye
Üye
MUĞLA sabah itibariyle yatmıştır.bizzat çektim..iyi günlerde harcayalım...

555

Üye
Üye
Bursa ziraat bankasi müdürü abim : Bütün iller işlemler bankaya intikal edince hesaplara geçiyor lar gel bu ay sizde böyle bi kiyak yapin illa gecenin 01.00 ni bekletmeyin fakir fukarayi olurmu

uşak ili yarın yatarmı

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Bakın arkadaşlar tam bir saattir konuya yazılan gereksiz mesajları silmekle meşgülüm. Ben dahil sitedeki tüm yönetici arkadaşların kişisel bir yaşamları, işleri güçleri var. Bizler kişisel yaşamımızdan, işimizden gücümüzden vakit ayırıp siteyle uğraşırken birde bizi bu şekilde şeylerle uğraştırmayın lütfen..
Herkesin derdi aynı. Kim neyi paylaşamıyor anlamıyorum. Yatan iller varsa onu söyleyin. Kişisel polemiklerden, küfürlerden elinize ne geçecek?

Gereksiz işleri bırakalım işimize bakalım. Tüm illerin en kısa sürede yatması dileğiyle...

gülümse_hayata

Üye
Üye

10:Muğla

gececi01

Üye
Üye
gülzade tokat 20 mayıs pazrtesi yatar inşallah geçen ayda çok telaşlıydın sabır lütfen sabır çek rızkı veren allahtır

gülümse_hayata

Üye
Üye
gececi01 bahsettiğiniz yazıyı beğenme sebebim öncesinde bizi işimizi yapmamakla becerilemiyorsa bırakın başkaları yapsın tarzında yorum yapılmasından dolayı sergen58 isimli üyemizde bize yapılan bir haksızlık olduğunu saavunmasından dolayıdır. Burada hiç kimseye bir ayrıcalık tanınmadan sadece faydalı olunmaya çalışılıyor. Herkezin kendince dertleri sıkıntıları var bir kaç gündür bu denli bizleri yargılamanız gerçekten çok kırıcı burada yapmaya çalıştığımız sadece yardım ve kolaylık sağlamaktan ibarettir. Gereksiz yazışmaların olmasını bizde onaylamıyoruz fakat öyle şeyler söylendiki yazanı siteden uzaklaştırmaya kadar gitti. Bukadarı çok acımasız değilmi.

Konunun ilk başındada sadece yatan yatmayan iller hakkında sorularınızı ve paylaşımlarınızı yapınız diye defalarca ricada bulunduk ama buradakiler çocuk değil herbiri aklı başında yetişkinler daha ne kadar söyleyip uyarmalıyız ben şaşırıp kaldım .

Rica ediyorum şuandan itibaren sadece yatan yatmayan iller hakkında yorumlarda bulunun zira bu olay gerçekten can sıkıcı ve üzücü bir hal aldı.

Bütün illerin en kısa sürede yatması dileğiyle.

son_dem

Üye
Üye
Keşke böyle tartışmalar yaşanmayıp kimse bir birini kırmasa arkadaşlar ya bizler için uğraşan aarkadaşlatımız olmasa ne yapmaz hergün banka yolunu tutmak yada hergün bankayı aramakmı güzel olacak lütfen arkadaşlar biraz emeğe saygı üzülüyorum ben kendi adıma bu Yazım için. Adminlerden ve siz değerli arkadaşlarımdan özür.dilerim.

magvali

Üye
ben dahil bursadan haber bekliyenler bu gece saat bilmem kaç itibarıyla bursa yatmıştırı kimden ögrenicez..................tabiki bizim HASTAADAM kardeşimizden.allah gözlerine zeval vermesin.erkenden uykun gelmesin.haber bekliyoruz senden :)

hastaadam

Üye
Üye
ben öyle bi.ey demedim kardaş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye