2013 Ocak Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

onur991

Üye
Üye
arkadaşlar adana yattı mı normalde ayın 15 ine yatıyordu bugün yatmamış baktım da ne zaman yatacak bilen varmı yada günü müü değişti

Mehmet Yalçın

Üye
Üye

1:Samsun
2:Kırşehir
3:Bilecik
4:Karabük
5:Erzurum
6:Zonguldak
7:Çanakkale
8:Bayburt
9:Uşak
10:Gümüşhane
11:Amasya

başkentli_06

Üye
Üye
değerli arkadaşlar ben ankaradan yazıyorum sosyal hizmetler il müdürlüğünü 2 gündür aradım ama telefon acan yok öyleki santrala bile bakan yok bende aile ve sosyal bakanlığını aradım bakım paralarının ne zaman yatacağını düzensiz yattığını kendilerine bildirdim kendileride bu konuda sıkıntı oldğunu bir çok telefon geldiğini söylediler bende 81 vilayete düzensiz yattığını söyledim arkadaşlar il sosyal hizmetler müdürlüğüne 2 gündür ulaşamıyorum buda paranın yatmadığını gösteriyor ulaşamadığım zaman para yatmamış bunu öğrendim

gülümse_hayata

Üye
Üye
onur991

Adana henüz yatmadı sitemizi takipte olun yatması durumunda paylaşılacaktır.

uğurkazan

Üye
Üye
istanbul ne zaman yatar bilgisi olan varsa paylaşsın lütfen şimdiden teşekkürler

gülümse_hayata

Üye
Üye
İstanbul genelde 24 den sonra yatıyor ama her ay illerin yatışlarında farklılıklar oluyor bu nedenle şu tarihte yatar diyemeyiz.

genco

Üye
Üye
ANTALYA ne zman yatar haberi olan var mı acaba

konam42

Üye
Üye
arkasaşlar ben yeni üyeyim benim bildiğim evrağın 3 de illere verildiği ama ildeki memur neden geciktiriyor işte bunu anlamasım

gülümse_hayata

Üye
Üye
Yatan iller listemiz haricindeki iller hakkında henüz bir bilgi bulunmamaktadır. Bilgi sahibi oldukca gerek bizler gerekse bulunduğu il yatan üyelerimiz bizlerle paylaşmaktadır. Lütfen takipte olun tüm illerin en kısa sürede yatması dileğiyle.

gülümse_hayata

Üye
Üye

1:Samsun
2:Kırşehir
3:Bilecik
4:Karabük
5:Erzurum
6:Zonguldak
7:Çanakkale
8:Bayburt
9:Uşak
10:Gümüşhane
11:Amasya

ebririr

Üye
Üye
yemin ederim beni baydınız tam 16 sayfa oldu bir çoğu ne zaman yatacak soruları. yaa yatınca haber veriyorlar site görevlileri defalarca uyarıyor hala bıkmadan usanmadan yatan illerden hariç herşeyi yazıyorsunuz bir hevesle yazan olmuş diye bakıyoruz ama nerdee günah günah !

ilyaskirmanci

Üye
Üye
Bursa içn ewd bakcı maaşları cuma hesaplara gönderilmıs fakat ziraatbankin online ödemeler kismından kaynaklanan problemden dolayi maaşlar hesaba geçmemiş bu gece saat 1de burşalılar hesaplarina baksın arkadaşlar bu gece kesin hesapta olucakmış

gülümse_hayata

Üye
Üye
ozge-tugce
Biz her sayfada yatan iller listesini düzenli olarak veriyoruz arkadaşları gereksiz konuları bu başlık altında paylaşmamaları konusunda ricalarımızı ve uyarılarımızı yapıyoruz. Bir çok yazılan mesajı silmek zorunda kalıyoruz. Fakat hergün onlarca kişi bu başlığa konu açıyor herbirini silmeye kalkarsak zaten bütün günümüz sadece bu konuyla geçer.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye