2013 Ocak Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aslanKral67

Üye
Üye
ZONGULDAK yattı...darısı beklemekte olan diğer tüm illerimize...hayırlı günler...

girayhan

Üye
Üye
Selamlar.. Forumdaki sevgili arkadaslar yeni üye oldum evde bakım maaşı Kütahya ilinde geçen ay 13.günün gecesi saat 01:00 civarlarında yatmıstı bugun yatmadı burada..

gülümse_hayata

Üye
Üye

1:Samsun
2:Kırşehir
3:Bilecik
4:Karabük
5:Erzurum
6:Zonguldak

papatyam

Üye
Üye
kütahya çarşambaya kadar yatacakmış ama belli olmaz bu akşam da yatabilir

[/CENTER]
Selamlar.. Forumdaki sevgili arkadaslar yeni üye oldum evde bakım maaşı Kütahya ilinde geçen ay 13.günün gecesi saat 01:00 civarlarında yatmıstı bugun yatmadı burada..

kütahya çarşambaya kadar yatacakmış ama belli olmaz bu akşam da yatabilir

kontespelin

Üye
Üye
sivasmurat58 bey bana yazmış olduğunuz cevapa karşin yazıyorum. sanki engelli maaş ve bakım aylıklarını devletin vermesini bir lutuf olarak göstermeye çalışmışsınız. Siz bu paranın nerden geldiğini bilmediniz ortada. Yani bu bir havuz sistemidir ab ve bunun gibi ülkelerden toplanan paradır . devletin cebinden çıkmaz. Çıksa bile bu devletin yasasından bulunan bir madde dir . bizler dilenci değiliz .Tabiiki Allah devlete zeval vermesin ama sizde epey abarttınız biraz. bunun bir günü olur . bu bir maaşsa bankaların parayı kullanmasına izin verilmez . BUNU BİLMİYORSUNUZ HERHALDE..............ve böyle bir günü istemek kadar daha doğal bir hakkımız olamaz . yatalak olan engelliye bakan ve kimsesi olamayan ebeveynler en doğal hakkı gününü bilmek . Devletimiz o kadar fakir de değil bu maaşları mecburen vericekler . ve artık bir günü olmalı.böyle saçma sapan fikirlerinizde kendinize saklayın olurmu.

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Kontespelin evde bakım maaşı yatan iller haricinde mesaj yazmaya devam etmeniz halinde mesalarınızı silmek üyeliginizi yasaklamak zorunda kalacağım, gereksiz mesajlarla insanların evde bakım maaşını takip etmesini engellmeyiniz.

magvali

Üye
oooooo hasta adam ilyas kırmancı hemşerilerim burdaysa bursa bu gece yatacak demektir müjdeli haberi yine onlardan alıcaz sagolsunlar

ilyaskirmanci

Üye
Üye
oooooo hasta adam ilyas kırmancı hemşerilerim burdaysa bursa bu gece yatacak demektir müjdeli haberi yine onlardan alıcaz sagolsunlar

Valla arkadasim burdayım ama geçen shçk da calişan arkadas cumartesi yatacak dedi bende hemen paylaştım sitede ama yatmadi mahcup olduk sitedeki arkadaslara ama yattıgi gibi haberdar edecegim bursadan haber bekleyen arkadaslara

gülümse_hayata

Üye
Üye

AZAD21

Üye
Üye
gülümse hayata başka bir sitede gördüm çanakale ve bayburt ilerinin evde bakım maaşı yatmıştırr..

64lh629

Üye
Üye
UŞAK evde bakım maaşı yattı arkş. sabah çektim 674 tl.

gülümse_hayata

Üye
Üye

7:Çanakkale
8:Bayburt
9:Uşak
10:Gümüşhane
11:Amasya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye