2013 Ocak Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gülümse_hayata

Üye
Üye

1:Samsun

2:Kırşehir
3:Bilecik
4:Karabük

maviş01

Üye
Üye
Arkadaşlar ben yeni üyeyim 2 özürlüm var evde bakım sigortası ne zaman başlıyor bilgisi olan varmı

şahin34

Üye
Üye
merhaba arkadaşlar birşey öğrenmek istiyorum ben kardeşimden bakım aylığı alıyorum kardeşim yüzde80 ağır özürlü şizofren f20 raporu devlet hastanesi iki yıllık verdi ve bu şubatta raporun süresi bitiyor ben aralık başında başvuru yaptım tekrar şubat 28 eheyet günü verdiler şimdi tek sıkıntım iki yıl hem bu şubatta doluyor hem rapor alma tarihi 28 bakım ücreti yenilenene kadar kesilebilirmi teşekkür ederim şimdiden

şahin34

Üye
Üye
geçtiğimiz eylül ayında 20 gün erenköy ruh ve sinir hastanesine yatırdık ambulans gelip aldı polis eşliğinde raporu erenköyün verdiği epikrizle hızlandırma şansımın olmadığını hastane söyledi bana

KOZANLIM01

Üye
Üye
Ya özür ama kaç günden beri takip ediyorum 84 mesaj olmuş yatan 4 il yani şu mesajlaşma işini başka yerde yapsaniz.her ilin günü belli adana her ayin 15 bunu neden sorayim yani gecen ayin yattiği tarihi beklen fazla mesaj atipta sayfayi doldurman arkadaşlar.şimdiden tşk ederim..

elvann

Üye
Üye
evde bakım maaşım aralık 23de onaylandı izmiri aradım 1.1.2013 tarihinde işleme geçmiş ama bana şubatın 20 de hesaba paranız yataçak dediler memurlar geç değilmi ocakta almam lazım değilmi yoksa toplumu alıcam

sivasmurat58

Üye
Üye
toplu felan alma diye birşeyyok hangi ay veya gün dedilersede bekleyiniz lütfen başka yapacak birşeyyok birde ayın 18 de shçek i arayın birdaha hesap hakkın da bilgi alınız iy akşamlar

Son düzenleme:

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Burda evde bakım maaşı için sorulan sorulara yanıt verilmeyecektir, soru sormak isteyenler yeni konu açarak sıkıntılarını sorularını dile getirerek destek alabilirler, bu kısım evde bakım maaşı yatan iller o sebepten sorularınız hep cevapsız kalabilir yeni konu açarak belirtin lütfenn

halil3333

Üye
Üye
orcunaral saol kardeşim iyiyim çok şükür seni sormalı fazlada meşkul etmeyelım burayı sadece yatan iller paylaşıma sunulmuştur burası tamam kardeşim özel mesaj atabilirsin ordan konusuruz ve arkadaslar lutfen rıca ediyoruz burda yatan illleri yazıyoruz tartısılacak yer degıl konularınızı formda belirtin ....

murat tarsuslu

Üye
Üye
ne desen boş mehmet yalçın kardeşim. bu kadarını ilanla arasan biraraya toplayamazsın!!!!!

gülümse_hayata

Üye
Üye

1:Samsun
2:Kırşehir
3:Bilecik
4:Karabük

bitanem

Üye
Üye
bursa yattımı acaba bilen varmı kaçın dayatıyo?

bu gece inş hesaplara geçer.. hayırlısı .. :(

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Arkadaşlar sadece yatan illeri paylaşınız. Başka konularda söyleyecek lafınız varsa YENİ KONU AÇARAK meramınızı dile getirin. Bu uyarıyı defalarca yaptık. Buna rağmen hala konu dışına çıkmanın anlamı yok.
Not: Bu mesajın öncesinde ve sonrasında konuyla bire bir bağlantısı olmayan bir dizi mesaj silinmiştir.

şelale06

Üye
Üye
evde bakım maaşım aralık 23de onaylandı izmiri aradım 1.1.2013 tarihinde işleme geçmiş ama bana şubatın 20 de hesaba paranız yataçak dediler memurlar geç değilmi ocakta almam lazım değilmi yoksa toplumu alıcam

bende aynen boyle olmustu.bırbucuk aylık beklerken yarım aylık almıstım gecen ay baglanmasıda 5 ayı bulmustu muracaat ettıkten sonra..toplu bırıkmıs felann kesınlıkle yok artı onandı dedıkten sonra bırbucuk aylık degıl yarım aylık aldım.arkadaslar gecen ay ben 12 SINDE ALMISTIM OYSAKI DUN HESAPTA YOKTU GUNLERI SASMA OLUUYOR HERALDE WALLA INSALLAH YARINA YATMIS OLURR SON DEMLERDEYIZZ TUKENDIKK HA

şelale06

Üye
Üye
Tesekkur ederim emekli parasi 12 si ise 12sinde obur ay hesaptadir daha yeni ya tam bilemedim arkadaslar herkese selamlar tesekkurler

elvann

Üye
Üye
nedemek istiyosun yani 5aydaha mı beklicem

elvann

Üye
Üye
ne demek istiyon yani 5aydaha beklicem

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye