2013 ÖMSS 1. Tercih Kadroları

YassaX

Üye
Üye
crazy63 ; bu forumun amacı soru sormak & cevap almak, bildiklerimizi paylaşmak ... Alınganlık yapmaya gerek yok ... Ben mesajımda cok ayrıntılı yazdım herkese ... Size soru sormayın ya da yorum yapmayın diye bir sey söyleme hakkım yok ... Zaten ; herhangi bir yetkim de yok ... Ben sadece bir üye olarak ; elimden geldiğince ; gücüm yettiğince sorularınızı cevaplamaya çalışıyorum ... Ancak ; tekrar ediyorum : Puanım şu ; Sıralamam bu ; Mezuniyetim Şu ; Deyip bu soruya cevap aramak bana cok mantıklı gelmiyor ... İlk atamada ; sonuc olarak bu sorulara da cevap verdim ancak ; faydalı soru & cevap olduğunu düşünmüyorum ... Haa şu daha verimli olur ... ÖSYM kılavuzu yayınlaar ; tercih listesini ; Puanını, Sıralamasını paylaşmak isteyenlere 1-2 yorum yapabilirsiz ... Ancak inanir misiniz : ilk atamada ; Puan , Sıralama , Tercih Listesini paylaşan arkadaşlara yorum yaptım & ancak suçlandım... Vay efendim ; kendi Tercih Listesini , Puanını , Sıralamasını Kimseyle paylaşmiyor muşum vs vs ... Sonucta ben ; kimseye listesini , puanını ve sıralasını paylaşması icin zorlama yapmıyorum ... Kendime bir avantaj sağlamış olsaydım, ilk atamada yerleşmiş olurdum ... O yüzden bu sitedeki 1,5 yıllığına yaptığım Kategori Yöneticiliği bana çok şey öğretti ...

crazy63 ; Hayır Duaların icin ALLAH RAZI OLSUN ... AMiN . İNŞALLAH ... ALLAH SİZDEN DE ; CÜMLEMİZDEN DE RAZI OLSUN İNŞALLAH ...Ama alıngan tavrınıza da katılmıyorum ... Kimse yaptığım yorumları şahsi almasın ... Hakkınızda Hayırlısı Neyse O Olsun ...

Saygılar ...

YassaX ...

black__magic

Üye
Üye
yassax 5 gün kalmasına rağmen benim aklım gitti kaç gündür analiz yapıyorum kadrolar için bu bana yaramadı sanırım
nereyi yazacağımı ne yapacağımı şaşırmıs durumdayım:S

crazy63

Üye
Üye
aynen magic arkadaş kafayı yiyecez nereyi yazacağımizi şaşırdık valla ne stresli bir süreç yaw umarım hayırlısı,olur inşallah bu kadar sıkıntı çektiğimize değer sevindirici bir sonuç alırız hepimiz saygılar

adamhakli

Üye
Üye
ÖMSSP1 Puanı 75.35041
Öğrenim Durumundaki Başarı Sırası 8347

1. tercihlerde atanamamıştım. (Orta öğretim) erzurum baya yüksek puanlarla almış mı desem yoksa benim durum mu kötü?
Birde bu sıralaya göre tekrar tercih yapmak sizce nasıl olacak yani işe yarar mı?

Bana cevap verebilecek biri yok mu acaba..

YassaX

Üye
Üye
yassax 5 gün kalmasına rağmen benim aklım gitti kaç gündür analiz yapıyorum kadrolar için bu bana yaramadı sanırım
nereyi yazacağımı ne yapacağımı şaşırmıs durumdayım:S

black__magic ; kardeşim sende benim yaptığım gibi yap. 2 gün önce benim PC göctü .. Bende şıunu düşündüm ... Herhalde bu YÜCE RABBİMDEN Bir işaret... Yani Kadroları o kadar cok düşünüp, bızdıklama ... Bırak Tercih Kılavuzu yayınlansın, zaten bir şekilde 15 Kontenjan bulacaksın ... Ben de o yolda ilerlemekteyim .. Ara verdim kadro ve kılavuza, 28 Şubat 2013'e kadar :)

Saygılar ...

Tekerlekli Sandalye