2013 Şubat Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gülümse_hayata

Üye
Üye
Merhaba Arkadaşlar

''Şubat Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller'' takibini herzamanki gibi hep birlikte bu başlık altında yapacağız. Geçmiş sayfaları karıştırmak zorunda kalmadan her sayfada yatan iller'in güncel listesini bulabilirsiniz. Bizler elimizden geldiğince yatan illerin takipcisiyiz sizlerden ricamız'da konumuzu dağıtmadan sadece yatan ve yatmayan iller hakkında yorumlarda bulunarak bizlere yardımcı olmanızdır.
Şubat ayı evde bakım maaşı 2013 yılının ilk zamlı maaşı olacaktır. Buna göre şubat ayında alınacak maaş miktarı: 700,58 TL olacaktır.

Gereksiz sataşmalar ve konu dışındaki yazışmalar silinecektir Şubat ayı evde bakım maaşı konusu haricindeki sorular yeni konu açılarak sorulmadığı takdirde yanıtsız kalabilir göstereceğiniz anlayış için şimdiden teşekkür ederim tüm illerin en kısa sürede yatması dileğiyle.

Moderatörün son düzenlenenleri:

Sulhi

Üye
Üye
Bu ayın farkı maaşların zamlı yatması olacak. Kısa sürede tüm iller yatar inşallah. :)

gülümse_hayata

Üye
Üye
Evet zamlar bu ay maaşlara yansıyacak umarım bir diğer fakta illerin erken yatması olur kimse çok fazla beklemek zorunda kalmaz. Bütün illerin en kısa sürede yatması dileğiyle.

wanderfalk

Üye
Üye
bu ay maaslar normal duzenleme ile yatacakmis duydyklarim bunlar yani 2012 de aldigimiz sekilde yatacakmis..ama bilmiyorum ne derece dogru...

serkan34

Üye
Üye
aynen ya sallıyolar bısı yalan haber cıkıyo devlet verdı zaten asgarı ücrete zam yanı anlıyacanız bu ay zamlı :D

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Bu ay evet bütün iller zamlı olarak 700 lira yatacaktır.

tarkan53

Üye
Üye
slm şü kesilen paralar nezaman geri iade edilecekmiş bilginiz varmi yazarmısınız

serbetcimehmet

Üye
Üye
Sanmıyorum bu ayda her ay/yıl olduğu gibi yatacaktır.

gecen yıl karabük 17 şubatta yatmış 10/29 da mart ayının 1 ile 7. arasında bizim burada böyle prosedür bilemiyorum ama başka yerlerde de aynımı %70 üzeri ağır olanların raporunda her yıl evrak yaptırıyoruz haneye resmi girdi maaş bodrosu yada belgelenebilir gelir gibi ve nufustan vukaatlı nüfus kayıt örneği ile birlikte her yıl hanede ki kişi sayılarını belirtmemiz istenerek bu evrakları yaptırıyorum ben, sayfayı meşkül ettiğim için özür dilerim arkadaşlar haırlatma ihtiyacı duydum bu evrakları yaptırdığımız için bir her yıl mart ayının 25.ni buluyor gec yattığı burada tsk edrm saygılarımla

balımefe

Üye
Üye
gecen yıl karabük 17 şubatta yatmış 10/29 da mart ayının 1 ile 7. arasında bizim burada böyle prosedür bilemiyorum ama başka yerlerde de aynımı %70 üzeri ağır olanların raporunda her yıl evrak yaptırıyoruz haneye resmi girdi maaş bodrosu yada belgelenebilir gelir gibi ve nufustan vukaatlı nüfus kayıt örneği ile birlikte her yıl hanede ki kişi sayılarını belirtmemiz istenerek bu evrakları yaptırıyorum ben, sayfayı meşkül ettiğim için özür dilerim arkadaşlar haırlatma ihtiyacı duydum bu evrakları yaptırdığımız için bir her yıl mart ayının 25.ni buluyor gec yattığı burada tsk edrm saygılarımla

ben ilk maaşımı geçen şubat aldım yüzde 60 ağır ve sürekli bizim engelli raporumuz. benim bu ay evrakmı düzenlemem lazım tekrar

KOZANLIM01

Üye
Üye
yönetici ler benim anlamadım bu bakım maaşı için hazırlanan evraklar her sene yenilenecek mi nasıl bi yol izlememiz gerek yazar misiniz

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Bu başlık altında sadece şubat ayı bakım maaşı yatan iller paylaşılacak. Diğer sorulara cevap almak istiyorsanız yeni konu açarak sorunuzu dile getirin.

artemur

Üye
Üye
Gecen yıl 7 subatta yatmaya baslamıs hatta 10 subattada ıstanbul yatmıs bakalım bu yılda aynı hassasıyetı gostereceklermı...

hayatyasak

Üye
Üye
yönetici arkadaşlar maaş için her yıl evraklar yenilenecek mi ....

gülümse_hayata

Üye
Üye
Henüz hiç bir hakkında bilgi yoktur yarından itibaren illerden bilgiler alabileceğimizi düşünüyorum

yasminn

Üye
Üye
gülümse hayata mesajı görünce nasıl heyecanlandım anlatamam :) yatmaya başladı sandım ama yine 25ine kadar bekleyeceğimizi düşününce yine olan keyfimde kaçtı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye