2013 Şubat Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gülümse_hayata

Üye
Üye
Şubat Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller Listesi

1:Amasya

balımefe

Üye
Üye
çok şükür açılışı yaptık yanlız balıkesir sosyal hizmetler müdürlüğü nü aradım yeri değişmiş taşınmışlar sanırım balıkesir gecikecek

VIP

Üye
Üye
Hemen Hemen her ayın 11'inde yatmaya başlar il il değişiklik gösterir. Kimse endişe etmesin. Değişen Yasa yada yeni çıkan bir genelge olursa burda paylaşacağım. Birileri çıkıp birşeyden emin olmadan kimseyi tedirgin etmesin kimsede tedirgin olmasın.

Teşekkür ederiz. Kimsenin kimseyi tedirgin etme gibi bir amacı yok. Sadece tedirgin olan birisi tedirginligini geçirmek için foruma soru soruyor hepsi bu. Forumlarda bunun için var zaten. Sizin evde bakım maaşı yönetmeligi ve 2022 maaşı ile birleşme gibi haberlerden bir bilginiz varmı bu işin aslı astarı nedir paylaşırsanız seviniriz :)

can67

Üye
Üye
bakım maaşları engelli maaşlarıyla birleşcek diyorlar herkez bakım maaşı almıyor bakım maaşı alamayan engelli kardeşlerimizin engelli maaşları kesilmesi çok zor durum.

gülümse_hayata

Üye
Üye
Arkadaşlar lütfen bu konu altında sadece şubat ayı evde bakım maaşı yatan iller takibini yapalım. Farkıl konulara bu başlık altında girdiğimiz takdirde konu başlığı amacından çıkıyor takibi zorlaşıyor.

ali_korkmaz

Üye
Üye
slm arkadaşlar benim maaşi kestiler üç büçüçük yil aldiğim ayliği kestiler neymiş ben ev almişim çalişiyomuşum ben baş vurmadan once üç aradim ben çalişiyom engelliyim hanimim bana bakici olupta bu maşitan faydalinirmi die sordum dediler doktorun raporu birde senin aldiğin maaş onemli kişi başi gelir belirtilen rakmi geçmiyosa alirsin bende baş vurdum maaş bağlandi geçen aydan itibaren kesiltiler bir geldiklerinde yoktum sonra dilekçe yazdim tekrar gelip kontrol ettiler bu seferde çalşiştiğimi ve yeni aldiğim evi mahana ettiler ama neden kesildiğine dair bir belge gelmedi henuz mudur oyle dedi cevap yazin konuyla ilgili bilgisi olan

gülümse_hayata

Üye
Üye
Şubat Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller Listesi

1:Amasya
2:Erzurum
3:Samsun

magvali

Üye
arkadaşlar sayfa başından beri takip ediyorumda.yok maaşlar kesilecekmiş.yok düzene gircekmiş.evlere sık kontrole gelincekmiş.falan filan ya anlayışınız kıtmı sizin site yöneticisi bas bas bağırıyor burdan.yeni konu açın öle anlatın diye.anlayışınız kıtmı sizin.felaket tellallığı yapmayın burdan kesilmicek ömür boyu alıncak maaş isteyenler emekliliğini beklesin şükür edin şükür

sefr37

Üye
Üye
selam arkadaslar kastamonuya yattımı biliginiz var mı acaba

gülümse_hayata

Üye
Üye
Kastamonu henüz yatmadı yatan iller listemiz haricindeki illerden yattı bilgisi henüz almış değiliz bilgi alındıkca paylaşılacaktır.

ozan0046

Üye
Üye
yatan iller varmı yattısa zamlı olarak ne kadar olmuş

dert dolu hayatım

Üye
Üye
kütahya halen yatmadı :( bılgısı olan varmı acaba ne zaman yatar:confused:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye