2013 Şubat Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

engelli38

Üye
Üye
yatan iller diyorsunuz yatan illerin adı hiç geçmio maden ögle bu baslık altında yapmayalım lütfen...

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Evet geçmiyor çünkü halen yatan il yok, iller yattıkça paylaşacağız bu hafta için bir çok il yatacaktır, geçen aylara bakarsanız sitemizde her ay en az 50 tane ili paylaştık.

serbetcimehmet

Üye
Üye
gülümse hayata mesajı görünce nasıl heyecanlandım anlatamam :) yatmaya başladı sandım ama yine 25ine kadar bekleyeceğimizi düşününce yine olan keyfimde kaçtı.

bu gece itibariyle yavaş yavaş yatmaya başlayacakdır diye düşünüyorum inşallah

bedir_25

Üye
Üye
erzurumdan halen haber yok sabırsızlıklan bekliyoruz

VIP

Üye
Üye
Bir anormallik var sanki. Ayın 12 si oldu maaşlarla ilgili hiç bir ilden yattı bilgisi gelmedi. Takip edebildiğim kadarı ile evde bakım maaşlarına ilişkin bir yeniden değerlendirme çalışması yapılacakmış. ( Evde Bakım Aylığı Değerlendirme Çalışması ) Yine internetten takip ettiğim kadarı ile bu aralar evlere gelip kontroller sıklaşmış. Birde 2022 ile evde bakım maaşlarını birleştirme çalışması yapılacağına dair bir çok forumda bilgi paylaşılmış. ( 2022 Aylığı ve Evde Bakım Maaşı Birleşecek )

Heyet tarafından evi kontrol edilen telefon açılan veya bu konularla ilgili bir bilgisi olan arkadaşımız varsa yeni konu adı altında bilgi paylaşırsa seviniriz arkadaşlar.

R

rahim

Guest
Bir anormallik var sanki. Ayın 12 si oldu maaşlarla ilgili hiç bir ilden yattı bilgisi gelmedi. Takip edebildiğim kadarı ile evde bakım maaşlarına ilişkin bir yeniden değerlendirme çalışması yapılacakmış. ( Evde Bakım Aylığı Değerlendirme Çalışması ) Yine internetten takip ettiğim kadarı ile bu aralar evlere gelip kontroller sıklaşmış. Birde 2022 ile evde bakım maaşlarını birleştirme çalışması yapılacağına dair bir çok forumda bilgi paylaşılmış. ( 2022 Aylığı ve Evde Bakım Maaşı Birleşecek )

Heyet tarafından evi kontrol edilen telefon açılan veya bu konularla ilgili bir bilgisi olan arkadaşımız varsa yeni konu adı altında bilgi paylaşırsa seviniriz arkadaşlar.

sakın sizin bakım ücretlerini suriyelilere ve 3 çocuk yapanlara vermesinler

ibomix

Üye
Üye
bende aynı haberleri nette gördüm, ve demin muğla fethiye sosyal hizmetleri aradım sordum, 2022 maaşı ile bakım maaşının birleşmeyeceğini böyle birşeyin olmadığını söylediler fakat bir anormallik olduğuda kesin ayın 12 si ve yatan hiçbir yok, sosyal hizmetlerin bana yapmış olduğu açıklamada nekadar doğru bilmiyorum, umarım kimse mağdur olmadan bir an önce tüm illerin yatması dileğiğle.

VIP

Üye
Üye
Bizimkini vereceklerde seninkini seçeceklermi Rahim kardeşim :)

keriman

Üye
Üye
arkadaslar bısey sorcam cok onemlı benım rapor 2 ay sonra bıtıyor bugun cıkaraaya gıttı eskı bıtmeden vermedıler zaten heyete 3 ay sonraya verıyorlar maas kesılırmı lutfen bana bı fıkır verın burayı meskul etmek ıstemeezdım ozurdılerım

yasminn

Üye
Üye
engellileri tedirgin edip abidik gubidik genelge yayınlayacaklarına şu ödeme tarihlerini iyileştirme çalışmaları yapsalar ya... ay sonunda maaş alındığı nerde görülmüş

can67

Üye
Üye
bakım maaşları yatmıycakmı bu ay acaba.

can-kızım

Üye
Üye
Tartışma çıkarmak istemem ama bakıyorum bazı arkadaşlar 5-6 yıl önce böyle bir maaş yokken sesleri çıkmazken maaş ödenmeye başladı ve bu maaşı ödeyenlere teşekkür edeceklerine nankörlüğe başlamışlar. O kurumlarda siz çalışsanız acaba ne yapardınız merak ediyorum. Ne zannediyosunuz keyiflerinden sırf sizi sinir etmek içinmi ödemiyorlar. Gerçekten çok ayıp, ben bir devlet kurumunda çalışıyorum ve çok iyi biliyorumki sadece maaş ta değil. Allah razı olsun sebep olanlara engelliler hakkında çok güzel yasalar, haklar çıktı. İnşallah dahada güzel olacak.

gülümse_hayata

Üye
Üye
Arkadaşlar maaşların yatmayacağına dair herhangi bir açıklama yok bunuda nereden çıkarttınız. Herzamanki gibi maaşlar yatacaktır ama alıştığımız bu senaryolar yine yaşanacak beklemeler, gecikmeler yine olacak her ay bunu yaşıyoruz bu ayda değişen hiç bir şey olmadığı ortada zaten tüm illerin en kısa sürede yatması dileğiyle.

firdevs05

Üye
Üye
Konu 4 .sayfada ve birtane yatan ille ilgili bir durum yok
11 şubat itibari ile 699,61 TL Amasya yattı.!!!

VIP

Üye
Üye
Tartışma çıkarmak istemem ama bakıyorum bazı arkadaşlar 5-6 yıl önce böyle bir maaş yokken sesleri çıkmazken maaş ödenmeye başladı ve bu maaşı ödeyenlere teşekkür edeceklerine nankörlüğe başlamışlar. O kurumlarda siz çalışsanız acaba ne yapardınız merak ediyorum. Ne zannediyosunuz keyiflerinden sırf sizi sinir etmek içinmi ödemiyorlar. Gerçekten çok ayıp, ben bir devlet kurumunda çalışıyorum ve çok iyi biliyorumki sadece maaş ta değil. Allah razı olsun sebep olanlara engelliler hakkında çok güzel yasalar, haklar çıktı. İnşallah dahada güzel olacak.

maaşlara kimse bişid emiyor. Herkes Allah razı olsun diyor. Ögrenmek istedigimiz evde bakım maaşı ile ilgili bir değişiklik varmı yokmu? Bu ayki geçikme ile ilgisi varmı? :)

@ firdevs05 teşekkür ederiz. devamı tezelden gelir umarım. :)

can-kızım

Üye
Üye
Hemen Hemen her ayın 11'inde yatmaya başlar il il değişiklik gösterir. Kimse endişe etmesin. Değişen Yasa yada yeni çıkan bir genelge olursa burda paylaşacağım. Birileri çıkıp birşeyden emin olmadan kimseyi tedirgin etmesin kimsede tedirgin olmasın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye