2014 Aralık Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

bukalemun1976

Üye
Üye
inşallah böyle bir durum olmaz karşılaşmayız ben dua etmekten başka çare bulamıyorum

arkadaşlar kesinlikle böyle olacak 2015 te yetkililerin söylediği %40-50 arasında kesinti olabilir bu sene 2022 maaşı alanlarda değilde önceliklerde çok insanların canları yanacak. çünkü yeni şartlara göre değerlendirme yapılacak herkes kontrol edilecek.

from.istanbul

Üye
Üye
Öyle bisey olursa, Taksim meydanı bizi bekler:) Memlekette o kadar yolsuzluk, hırsızlık bitti hepsi temize çekildi de bi fakirin fukaranın nafakası mı yanlış kaldı..

didem

Üye
Üye
Benim 2011 yılında rapor süresi bitti diye 2022 maaşı kesilmisti o zamandan bu yana bir daha raporumu göndermiyorum sadece bakım ücreti alıyoruz çünkü babam iki taraftan birden almamızın doğru olmadığına inanıyor

hastaadam

Üye
Üye
Kişi başi gelir 300 tl yi aşmassa 2022 maaşi kesilmezmiş

yılma

Üye
Üye
pazartesi başlar yatmaya iller

bozuyuk11

Üye
Üye
form İstanbul insanların kafasını karıştıracak şeyler yazmayalım provakatörlğk yapmayalım sen engellimisin bilmiyorum burda sadece yatan iller yazılsın diye açılmış bir site rica ediyorum böyle lüzumsuz şeyler yazmayın iyi günler.

06_ankaralı

Üye
Üye
arkadaşlar yatan illeri takip edelim ortaya bir laf atılıyor yok öylemi olacak yok böylemi olacak burada sayın editörlerimiz mutlaka bizleri bilgilendirceklerdir şu anda zaten 500 tl i geçerse kişi başı para kesilir 300 tl olması mümkün değildir sayın editörlerimiz dediğim gibi bizi bilgilendirirler o yüzden sadece yatan illeri takip edelim saygılarımla

hastaadam

Üye
Üye
arkadaşlar yatan illeri takip edelim ortaya bir laf atılıyor yok öylemi olacak yok böylemi olacak burada sayın editörlerimiz mutlaka bizleri bilgilendirceklerdir şu anda zaten 500 tl i geçerse kişi başı para kesilir 300 tl olması mümkün değildir sayın editörlerimiz dediğim gibi bizi bilgilendirirler o yüzden sadece yatan illeri takip edelim saygılarımla

300 tl dediğimiz olay ankaralı 2022 engelli maaşı kesilme oranı iyi oku

yılma

Üye
Üye
bu hafta yatmaya başlar bütün iller inşallah

beyazcennet

Üye
Üye
Tokat sosyal hizmetler müdürlüğünü tebrik etmek lazım.bu ne hız böyle.biz bursa yine bu ayda işkence çekmeyiz umarım.

Kurtuldu.samet

Üye
Üye
Tokatla başladık. Gerçekten işlerini titizlikle yapıyorlar belli. Darısı diğer illere.

gülümse_hayata

Üye
Üye
2014 Aralık Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller Listesi
Engelliler.gen.tr

1-Tokat

xxmehmetxx03

Üye
Üye
afyonkarahisar haberi olan varmı kacında hesaplara gecicek arkadaşlar şimdiden tşkler

demirbey

Üye
Üye
benimde 2022 maaşım kesildi kardeşiminde %90 ağır özürlü olduğum halde önce adres değişikliği yüzünden dedi vakıf yeniden müracaat ettim hanede 4 kişi yaşıyoruz ben eşim annem kızkardeşim 3 ay sonra evi görmeye geldiler bu kez diyorlarki bu hanede 2 kişinin bakım maaşı alındığından dolayı kişi gelirin aşıyormuş o yüzden red ettiler devlet 3 ayda 1200 tlyi engellilere çok gördü suriyelileri kucak aç sen engelli kapı dışarı bu mu devlet 1530 lirayla hadi gel geçin sen bu parayı bakmakla yükümlü olana mı veriyon ki engelli bireyinin parasını kesiyorsunuz ... bu kanunu ortaya koyanları kınıyorum kınıyorum kınıyoruuuuuum

gülümse_hayata

Üye
Üye
yılma

Tokat haricinde başka bir ilden yattı bilgisi henüz alamadık. Olması durumunda mutlaka paylaşılacaktır takipte olunuz lütfen.

Tekerlekli Sandalye