2014 Ocak Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

eagle20

Üye
Üye
Denizli yatmış bilginize 00 31 tarihi ile

ramocan

Üye
Üye
Karaman ili Ocak 2014 evde bakım maaşı 17 Ocak 2014 tarihi itibarıyla hesaplara geçmiştir.

elhak

Üye
Üye
arkadaslar sızınle bırsey paylasmak ıstedım bılıyrm herkesın ıhtıyacı var hesaplardan kesılen aıdatlarla ılgılı bız 4 yıldız maas alıyrz ve aıdat alıyrlr dun zıraatın sayfasına gırdım ve sıkayetım var bolumune yazdım bugun aradılar ve 265 tl ıade yaptıklarını hesabı kontrl etmemı soyledıler gıttım cektım bılmeyen arkadaslr da alabılırler ıade :):)
sikayetim var bölümünü bulamadım biraz daha izahat verebilirmisiniz

salih35

Üye
Üye
sikayetim var bölümünü bulamadım biraz daha izahat verebilirmisiniz
Ziraat Bankasinin sitesinde iletisim bolumune gir orada bulacaksin.Dunde ben yazmistim bu gunde benim hesabima yatirmislar cok birsey degil ama genede iyi.Bundan sonrada kesinti falan olmayacak.

Mazıdağlı

Üye
Üye
*Evde Bakım Maaşı Hesap İşletim Ücreti Geri Ödenmesi Başlamıştır

arkadaşlar evde bakım ücreti alanlardan hesap işletim ücreti adı altında kesinti yapılıyordu şimdi o parayı geri aldım kendim şu dilekçeyi Bankanızdan aylık 700 tl alıyorum evde bakım ücreti hesabımdan hesap işletim ücreti adı altında kesinti yapılıyor şimdiye kadar hesabımdan yapılan kesintinin tarafıma geri ödenmesini istiyorum aksi taktirdebütün yasal yollara başvuracağımşu adrese*https://www.ziraatbank.com.tr/tr/Ban...isimHatti.aspx*yolladım ve 24 saat geçtikten sonra hesabıma 120 tl yatırdılar

osmaniye 80

Üye
Üye
arkadaslar zıraat bankası sıkayetım var dıye yazıp sayfaya gırın sag ust kosede sıkayet yaz dıyr yazıp iletısım bılgılerınızı gırıp tlf gelen msj onaylayın hemen dönus yapıyrlar sonucta yasal olarak bu bızım hakkımız neden almayalım deyılmı bu bızım paramız kımsenın deyıl hayırlı gunler

BeriilL

Üye
Üye
bilgiyi nerden aldınız.. kesin yatar dimi.. 30 unda :)

urfaurfa22

Üye
Üye
Arkadaslar Urfa ne zaman yatar bilgisi yada tahmini olan bilgilendirebilirmiew

yasminn

Üye
Üye
32. sayfa olmuş kesin dedim en az 32 il yatmıştır. Bir baktım daha 19 il yatmış arkadaşlar.

Ya lütfen şu gereksiz diyaloglarınızı bu forum altında yapmayın!

SEVGÜL

Üye
Üye
blancedden alınan bilgiye göre istanbul 20 ile 25 arası yatacakmış

elhak

Üye
Üye
Ziraat Bankasinin sitesinde iletisim bolumune gir orada bulacaksin.Dunde ben yazmistim bu gunde benim hesabima yatirmislar cok birsey degil ama genede iyi.Bundan sonrada kesinti falan olmayacak.

yazdım bakalım netice ne olacak, ilginiz den dolayı teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye