2014 Ocak Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
2014 OCAK AYI EVDE BAKIM MAAŞI YATAN İLLER

(ENGELLİLER.GEN.TR)

1-Samsun
2-Bayburt
3-Tekirdağ
4-Konya
5-Bilecik
6-Aksaray
7-Giresun
8-Sivas
9- Aydın
10-Afyonkarahisar
11-Zonguldak
12-Tokat
13-Erzurum
14-Muğla
15-Kırıkkale
16-Ankara
17-Bursa
18- Eskişehir
19-Trabzon

efecem

Üye
Üye
Ben buradan tüm izmirli arkadaslarima helal olsun size diyorum...ayin 20 si olmadan tek kelime etmiyorlar....işte budur anlatilmak istenen...

aliakrep

Üye
Üye
Ben buradan tüm izmirli arkadaslarima helal olsun size diyorum...ayin 20 si olmadan tek kelime etmiyorlar....işte budur anlatilmak istenen...

Denizli'de aynı. Yattı deriz o kadar. Ne gerek var polemiğe dimi? Yok ne gün yatacak yok zamlımı yatacak ?

osmaniye 80

Üye
Üye
arkadaslar sızınle bırsey paylasmak ıstedım bılıyrm herkesın ıhtıyacı var hesaplardan kesılen aıdatlarla ılgılı bız 4 yıldız maas alıyrz ve aıdat alıyrlr dun zıraatın sayfasına gırdım ve sıkayetım var bolumune yazdım bugun aradılar ve 265 tl ıade yaptıklarını hesabı kontrl etmemı soyledıler gıttım cektım bılmeyen arkadaslr da alabılırler ıade :):)

mstfa

Üye
Üye
izmirli ve denizliden olan arkadaşlar sizin paraya ihtiyacınız yok ki sormuyorsunuz ihtiyacı olan veya çalışan varsa ne yapsın sürekli atmlere mi koştursun

bukalemun1976

Üye
Üye
interten baktım bulamadım şikayet kısmın bulamadım anlatırsanız2009 dan beri bende almaktayım
bende bu paraları nasıl alırım

sinandeniz

Üye
Üye
yaw allah rızası için laftan anlayın herdefasında 100lerce kez konuyu dağıtmayın sadece evde bakım maaşı yatan illeri paylaşalım diye söyledikçe insanlar aksine dahada hırslanıp takur tukur konuyla alakalı alakasız ha babam de babam yazıp yazıp duruyorlar yani duwara söylenseydi yapma etme diye duwar bile anlardı :mad:

zeynepp

Üye
Üye
Allah allah cok ilginc insan ne yazip yazmicagini size mi sorucak karsinizda bi bayan var onca unu farkedin

naim

Üye
Üye
Kocaeli yattımı acaba bilgisi olan arkadaş varmı?

sinandeniz

Üye
Üye
bayana bak bayana hahahahahahaha :D

hanımefendi kimse kimsenin ne yazacağına ne soracağına karıştığı yok madem öyle karşımızdaki bayan sa oda anlasın kimsenin hakkının gasp edilmeyeceğini sayfayı doldurmayada hakkı yok o bayanın sormak istediği soruyu farklı bir konu başlığı açarak sorabilir sıkıntı yok burası özgür ve sevyeli bir sayfa

özür dilerim diğer arkadaşlardan yatan il dışında 2 sutun farklı şey yazdığım için

zeynepp

Üye
Üye
Kendin sayfayii kirletmee seni kendime polemik alcak deilim

papatyam

Üye
Üye
kütahya yatmıştır iyi günlerde harcayınız darısı diğer illerin başına

hasibemelek

Üye
Üye
Arkadaşlar merhaba İzmir 20si ile 30u arası yatıcakmıs nerden biliyorsun diye sorarsanız dilekçe vermeye gitmiştim şehir dısına cıkıcam diye ve o arada sordum 20sinden sonra yatıcağı bilgisini verdiler ben ilk defa alıcam ne zaman yatar ne zman ne olur bilmiyorum ama bana memurun dediğini söylüyorum...Herkese hayırlı günler...

gül.yaman

Üye
Üye
slm saim bey koceliyi bugün sordum yatmamış henüz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye