2014 Ocak Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cilginpalet

Üye
Üye
anlamadımda hadi anlamış olayım kurallar açık diyorsun kuralları adeta eleğe çevirenlere ses çıkarmıyorsun artı sitede herkes yaşı şehri vsvs farketmez benim için eşit diyorsun buda yanlış fark olmalı tabiki şehrine yaşına bakarak deyil yaptıkları yorumlara bakarak fark olmalı ha birde benim nereli olduğum nerde yaşadığım profilimde belli benim BURSA başlığı açmamın nedenini herkes anlamış fakat sen anlamamışsın her neyse ben anladığım anlıyacağımı yaklaşık 3 yıldır fazla yorum yapmasamda siteyi takip eden biri olarak bundan sonrakı yayın hayatınızda başarılar dilerim bu 3 yıl içinde yorumlarımdan dolayı kırılan üzülenlerden haklarını helal etmelerini diliyorum bu siteye SON GİRİŞİM SON YORUMUMDU

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Burda bir başlık açıyorsunuz yani herkes kafasına göre saçma sapan amaçlarla yada komedisine başlık açsın, sonra ben bu başlıgı neden açtım herkes anladı diyorsunuz, herkes ne anladı bilmiyorum ama açılan başlık uygun degildi silindi hepsi bu, bir daha tekerrü etmemesi için uyarı yapıldı, rica ediyorum tartışma ve ikili polimiklere dönüşmesin konu yatan iller paylaşılsın...

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
2014 OCAK AYI EVDE BAKIM MAAŞI YATAN İLLER

(ENGELLİLER.GEN.TR)

1-Samsun
2-Bayburt
3-Tekirdağ
4-Konya
5-Bilecik
6-Aksaray
7-Giresun
8-Sivas
9- Aydın
10-Afyonkarahisar
11-Zonguldak
12-Tokat
13-Erzurum
14-Muğla
15-Kırıkkale
16-Ankara

avsali

Üye
Üye
bursadan yattı veya yatmadı diye niye 1 mesaj bile yok,14 saat oldu,sabah kalkıp bankamatiğe gitsemmi gitmesemmi diyen misafirler var,ama yatıp yatmadığına dair bir yazı yok
çoğu ne olur ne olmaz diye gidip bakıyordur

Yaptığım öneri bir espri idi idide hemen arkasından bursalı bir arkadaşın neden bursa yatıp yatmadı diye yazmıyosunuz diye ironik bir biçimde fırça atması manidar :D

Sayın Mehmet Yalçın Size önerim bu bölümü modarasyon onaylı yapmanız en azından gereksiz mesajları onaylamassınız sıkıntıda çözülür

hayırdır tarsuslu yanlışım ne oldu kurumdan edindiğim bilgiyi paylaştım insan olmayan sensin saygılar hem sana nıoluyor

ardasoylu

Üye
Üye
şu bursalılarla uğraşmayı bırakın bu iş kabak tadı verdi iyice hangi bursalı arkadaşım bir söz söylerse onun anında azına tıkıyonuz lafı insanı kötü konuşturmayın herkes kendi işine baksın.ulan adam aradım diyo bilgilendirmek istiyor.gapın biri ordan falan filan bi gün bu laflarııza biri kaynıcak ama artık basmayın insanların damarına bence.yeterince açık konuştum sanırım

halil3333

Üye
Üye
Eşşeğe bin defa söyle kulağinin birinden girer digerinden cikar yaw kardesim yatti mesajindan haric luzumsuz konu tartisma acmayin maaşiniz yattiysa yatti yazin insan olun biraz ya hayret birsey ya sizin luzumsuz yazilarinizimi okuyacaz gidin nere yazarsaniz yazin ...

ardasoylu

Üye
Üye
bursalılara laf söleyenin azına sı....m bundan sonra en adi şerefsizdir adi dir.

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Burdaki hakaret içeren mesajları bir defaya mahsus silmiyorum çünkü yöneticler sert üslup kullanıyor bize fırça atıyor diyenler bi nebzede olsun hak verir belkide, bu kadar hakaret ve argo kelimeler karşısında nasıl bir tutum sergileyeceksek anlamış degilim!

Yasaklamalar süratle devam edecektir, bu sitede binlerce üyenin, onlarca yöneticinin emegini kimsenin kirletmesine izin vermeyecegim.

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
2014 OCAK AYI EVDE BAKIM MAAŞI YATAN İLLER

(ENGELLİLER.GEN.TR)

1-Samsun
2-Bayburt
3-Tekirdağ
4-Konya
5-Bilecik
6-Aksaray
7-Giresun
8-Sivas
9- Aydın
10-Afyonkarahisar
11-Zonguldak
12-Tokat
13-Erzurum
14-Muğla
15-Kırıkkale
16-Ankara

hastaadam

Üye
Üye
Yonetici engellediklerin icinde butsadan bilgi verem kidiyi neden engelledin hakarete ugrayan o

son_dem

Üye
Üye
Bursa'nın bu saatte yattını sen gördünmü???? Saat 01:15 gibi falan yatar eğer yatarsa..

mstfa

Üye
Üye
balıkesir daha yatmadı inşallah bu gün yatar. parası yatan illerdeki herkeze iyi günlerde kullanmak dileğiyle

dua20

Üye
Üye
afyon yatmış tşkler afyonu temsil eden ilk forumda benim heralde hihi :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye