2014 Ocak Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ibomix

Üye
Üye
Benden kesilmiyor bilginize.. ziraatten 1 otomatik ödeme talimatı verdim, hallettim... 1 yıldır 1 kuruş kesilmiyor...

Otomatik ödeme talimatı vermenize bile gerek yok, ben hesabımın özürlü bakım maaşı olduğunu ziraat bankası müdürüne bildirdim ve 1senedir maaşımdan hiç hesap kullanım ücreti kesilmiyor, sizede bunu yapmanızı tavsiye ediyorum, ve bunu bu başlık altında paylaştığım için şimdiden özür dilerim.

yunusemre2020

Üye
Üye
Ziraat Bankası web sayfası şikayet bölümünden dilekce yazin bir miktar geri ödeme yapılıyor hemde bir daha kesilmiyor bana yuzkirklira geri ödendi sekiz aydirda işletim ücreti kesilmiyor

hayatyasak

Üye
Üye
Arkadaşlar tartışmayin maaşların yatmasına bakın sonra bilgi verelim birbirimize ...

izmirli__35

Üye
Üye
Site yöneticisi arkadaşlardan ricamdır lütfen bu başlığın sadece yatan illerin bilgilendirilmesi için olduğunu bi hatırlatırsanız arkadaşlara iyi olur. Burası tartışma platformu değil. Maaş yattımı diye kontrol etmek için açıyorum gereksiz bi sürü tartışmaya muhatap oluyoruz. İlgilenirseniz seviniriz. Hayırlı akşamlar.

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
2014 OCAK AYI EVDE BAKIM MAAŞI YATAN İLLER

(ENGELLİLER.GEN.TR)

1-Samsun
2-Bayburt
3-Tekirdağ
4-Konya
5-Bilecik
6-Aksaray
7-Giresun
8-Sivas
9- Aydın
10-Afyonkarahisar
11-Zonguldak
12-Tokat

crazyss77

Üye
Üye
arkadaşlar bursa bu gece büyük ihtimalle yatar bugece olmassa yarın gece hesaplarda olur ama büyük ihtimalle bende herkes gibi bu gece yatmasını bekliyorum

son_dem

Üye
Üye
Hayırlısı gönül isterki sadece bursa değil bütün iller bu gece yatsa ..

son_dem

Üye
Üye
Yok sanırım bu gecede Bursa'dan bir haber ;;

avsali

Üye
Üye
Benim önerim bursalılara özel sayfa açılsın Örnek Bursa evde bakım maaşı, bursalı arkadaşlar ordan takip etsinler en azından konu kirliliği yaşanmaz orda canları istedikleri kadar flood yapabilirler. :D,
Bursa yattımı yatcaktı, ayrılda gel bursa :D
Geçen ay 18 inde almışssınız belliki Pazartesiye kadar bekliyeceksiniz ama kendi kendinize gaz vermeyi seviyorsunuz yazın durun siz.

bukalemun1976

Üye
Üye
evet bu sitede uzun zamandır takip etmesem burada sadece Bursalılar var sanırım ben İstanbul'dayım ama kaç sayfa oldu benmi görmedim; hiç İstanbul yok yada diyer illerde olduğu gibi yoklarda......

ahmet34

Üye
Üye
evet bu sitede uzun zamandır takip etmesem burada sadece Bursalılar var sanırım ben İstanbul'dayım ama kaç sayfa oldu benmi görmedim; hiç İstanbul yok yada diyer illerde olduğu gibi yoklarda......

istanbullunun fazla paraya ihtiyacı olmazki,adam bir evi kiraya veriyor ayda 1000 tl :D

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Arkadaşlar illa beni yasaklamaya zorluyorsunuz gerçekten insanı usandırıyorsunuz, bırakın gereksiz tartışmaları yatan iller paylaşılsın lütfen

hayatyasak

Üye
Üye
Arkadaşlar tarşımayalım maaşların yattığına haber verelim ...

mstfa

Üye
Üye
halen daha balıkesir ayvalıktan ses seda yok :S

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye