2014 Ocak Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gülümse_hayata

Üye
Üye
Evet arkadaşlar konunun ilk başındada belirtmiş olduğumuz gibi zamlar Şubat itibari ile maaşlara yansıyacaktır.

555

Üye
Üye
uşak ili bu ay kaçında yatacak (inanın sizi sıkmak için değil ihtiyacımız olduğu ve cep veyahut ev telefonumuz olmadığı için kuruma soramamaktan dolayı başka arkadaşımızın evinden soruyoruz sağolsun(arkadaşımız)) 64lh629 sen biliyorsundur cevabını bekliyorum

sinandeniz

Üye
Üye
arkadaşım hiç kimse şu tarihte net yatar diye cevap veremez çünkü her ay değişm gösterebiliyor yatma tarihleri 2 ileri bir geri olduğu çok oluyor o yüzden sadece tek yapmanız gereken gün ve gün sayfamızı takip edin yattığı zaman mutlaka buradan paylaşılacaktır sağlıcakla kalın inşallah tüm il ve ilçeler gününde yatar
uşak ili bu ay kaçında yatacak (inanın sizi sıkmak için değil ihtiyacımız olduğu ve cep veyahut ev telefonumuz olmadığı için kuruma soramamaktan dolayı başka arkadaşımızın evinden soruyoruz sağolsun(arkadaşımız)) 64lh629 sen biliyorsundur cevabını bekliyorum

sunayca

Üye
Üye
Mehmet Bey; Maaşın ayın değişik günleri değil de tek bir tarihte (Türkiye genelinde) yatmasıyla ilgili bakanlığa detaylı bir yazı yazsanız site yöneticisi olarak.Hazır seçim arifesine de girmişken bir umut olabilir.

ardasoylu

Üye
Üye
onlarda memet beyi bekliyolardı yazı yazsında aynı gün yatıralım diye. :) bu para yardım parası emekli maaşı gibi bir para olsa dediğin yazı yazmayla değil belirli gün olur zaten.öyle böyle yatıyor allah razı olsun devletimizden

hastaadam

Üye
Üye
arkdaşlar bütün illerde şubesi olan sosyal hizmetler her ay değişken bir ödeme yapmak zorunda onun için günler uymuyor onaylanan bakıcıya o ay ödeme emri giriliyor bordroya gelir düzeyi yükselen kesiliyor hastası engellisi vefat eden o ay çıkarılıyor ödeme bordrosundan bakıcısı değişen yeniden ekleniyor bi çok prosedürden geçiyor aceleye gerek yok Allaha şükür bi kaç gün geciksede ödeniyor sonunda bu yardımlar

son_dem

Üye
Üye
Memet bey müdür ya onun bir yazısı yeter :) bırakın ya burda site yönetiyor diye önemli biri sanmayın o sadece insanları burda engeller sanki bir halt yaptını sanıyo..

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Haklısınız bir müdür degilim, kendimide önemli birisi sanmıyorum, site yönetiyorum daha dogrusu yönetmeye çalışıyorum, elimden gelse bu maaşların aylık düzenli yatmasını sağlamak için birşeyler yaparım bir kampanya yapabiliriz ama sistem evraklar her ay işleniyor gönderiliyor para geliyor bankaya aktarılıyor falan o bakımdan sabit olma ihtimali zor, dolayıısyla bir kampanyanın faydası olacağını sanmıyorum, sitede konuları takip etmek yerine gereksiz lüzumsuz mesaj yazanlar ve gereksiz halt karıştıranlar uyarılmadan yasaklanacaktır

haykolik

Üye
Üye
bakıcı maaşı

mehmet abi teyzemin kızını bizim eve alacaz kaydını acaba 2022 maaşı ve bakıcı maaşına bi sorun olurmu babam çalışmıyor evde annem babam ve ben yaşıyoruzvereceniz cevaplar için şimdiden teşekkür ederim

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Lütfen yeni konu açarak sorun forumun içerigi karışmasın lütfen yeni konu açıp sorarsan hem geniş cevap alırız hemde içerikler bozulmaz lütfen.

hayatyasak

Üye
Üye
Yönetici arkadaşlar oçak ayı maaşları alan arkaşlar ne kadar aldı ...

kardelen31

Üye
Üye
arkadaşlar 20 aralıkta bakım maaşı onaylandı.ocak ayında alabilirmiyiz acaba.yoksa şubatmı olur..

gülümse_hayata

Üye
Üye
2014 OCAK AYI EVDE BAKIM MAAŞI YATAN İLLER

(ENGELLİLER.GEN.TR)

1-Samsun
2-Bayburt

orcunaral

Üye
Üye
ben samsunluyum mersinde yaşıyorum samsun sosyal hizmetleri aradım bizat gorüştüm sizinkilerde erken işlemi yapsın yatırsın diyolar bu nedir boyle ya

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Arkadaşlar yeni hafta başladı bu hafta biraz iller yatmaya başlar bu dönem alınacak maaş aralık ayına aittir ve 730 lira olacaktır

R

rahim

Guest
bu iki ilin yattığını belirtiyorsunuz.yatırılan miktara baktığımızda oldukça eksik bir miktar var buna bir açıklık getirmemişsiniz.bu illerde yaşayıp ta bakım ücretini alanlar bunun nedenini kuruma sorup sormadıklarını ve bu hatanın düzeltilip düzeltilmediğni yazarlarsa tereddütlerimiz ortadan kalkar sanırım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye