2014 Şubat Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gülümse_hayata

Üye
Üye
Merhaba arkadaşlar

Şubat ayı ''Evde Bakım Maaşı'' yatan iller listesinin takip edileceği konu başlığımız her ay olduğu gibi Şubat ayı içinde aktif olacaktır.Bu konu başlığı siz değerli üyelerimizin katılımı ile bu ayda bir çok insana fayda sağlayacaktır. Gereksiz tartışmaların olmaması konuyu dağıtacak şekilde soruların sorulmaması tek ricamızdır. Farklı sorular için uygun bölümlere yeni konu açarak sormanız konumuzun bütünlüğü ve sorularınıza daha çabuk yanıt alabilmeniz açısından çok önemlidir. Yeni bir ay,yeni bir bekleyiş anlamına gelsede biz tüm illerin en kısa sürede yatmasını diliyoruz.

Not:Şubat ayında hepimizin bildiği gibi maaşlara zamlar yansıyacaktır.
İlk 6 ay için evde bakım maaşı miktarı: 765.67 lira
Kişi başı gelir hesaplaması 510.44 olarak işlem görücektir.

Sulhi

Üye
Üye
Ya arkadaşlar bugün şubatın 3 ü oldu. Şubat ayı evde bakım maaşı yatan tek bi il demi yok. :(

bhr

Üye
Üye
beklyecez bütün ilerin erken yatmasını dilerim arkadaşlar

melis63

Üye
Üye
hayırlısı inş bu ay düzenli olacak dediler ama

bhr

Üye
Üye
arkadaşlar başlamadan tartışmayalım lütfen herkes günü gelince alacak

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Arkadaşlar her ilin aşagı yukarı yatacağı tarihlerde 3-4 gün oynuyor, mesela istanbul 20 sinden sonra yatıyor o yüzden şimdiden istanbul ne zaman yatacak demek forumun içeriğini bozmaktan ve kirlilikten başka birşey degil, lütfen bütün üyeler tarihleri az çok biliyor haricinde gereksiz mesajlarla doldurmayın formu bu ay üye yasaklamak istemiyorum...

peri

Üye
Üye
Arkadaşlar bende ziraatin şikayet sayfasından hesap işletim ücreti için şikayet ettim bu gün döndüler parayı iade etmişler

hekimoğlu

Üye
Üye
ziraat bankası 6 yıllık hesap işletim ücretlerini iade etmiştir.ödeme yapmadıkları zaman tekrar tekrar yazın.kesin dönüş yapıyorlar.

bukalemun1976

Üye
Üye
ben 2009 dan beri evde bakım parası alıyorum ama bankadan arandığımda sizin de kesinti yapılmadı denildi ben karta maaşı aldığımda hesap özeti hiç almadım ama her sene 10 tl kesinti oluyordu bahçeli evleri aradım iki senedir kesinti olmadım.bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşların cevapların bekliyorum

hayatyasak

Üye
Üye
arkadaşlar bende hesap işletim ücreti için şikayet ettim ziraatin şikayet sayfasından yazdım ama 7 8 gün oldu hala bir haber falan bilgi vermediler ...

GÖKKUBBE

Üye
Üye
maası alan arkadaşlar miktarı yazabilirlerse sevinirim

GÖKKUBBE

Üye
Üye
ben 2009 dan beri evde bakım parası alıyorum ama bankadan arandığımda sizin de kesinti yapılmadı denildi ben karta maaşı aldığımda hesap özeti hiç almadım ama her sene 10 tl kesinti oluyordu bahçeli evleri aradım iki senedir kesinti olmadım.bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşların cevapların bekliyorum

bende ziraate mail attım ama hesabınızdan hesap kesim ücreti kesilmemiştir denildi.bu bazı hesaplarda oluyo galiba eğer engelli hesabı olarak açılmışsa kesilmiyo anladığım kadarıyla

peri

Üye
Üye
Hayat yasak bana 15 gün sonra msjla bilgi verdiler ben 2007 den beri aliyorm ve hep kesildi bana verdikleri 60 tl

sevtun

Üye
Üye
Arkadaşlar bu maaş en erken ayın 10 undan sonra anca yatmaya başlar nerde görülmüş ayın 1 de maaş alındığı acele yok sonuçta maaşlar yatıyor mu ona bakın, haticeye değil neticeye bakalım.Eskiden böyle maaşda yoktu Allah razı olsun devletimizden.Üzülmeyin alırsınız sonuçta er veya geç.Sevgilerimle hepinize.

efectt72

Üye
Üye
geçen ay balanced arkadaşımız söylemişti şubat ayında erken yatacak diye belki sistemde bir değişiklik olmuştur.balanced bizi bilgilendirirse iyi olur

GÖKKUBBE

Üye
Üye
teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye