2014 Şubat Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ardasoylu

Üye
Üye
Bu ay maaş miktarı 765 lira olacaktır

bursadan bir arkadaşımız bişey sölese hemen bozuyosunuz.hesap işletim muhabbeti 2 sayfadır sürüyor ama kimseye ayrı bir sayfa açın bile demiyosunuz.kibarca cevap veriyosunuz.engellenen arkadaşlara bakıyorum hep bursalı allah aşkına bize bir gıcıklığınızmı var memet bey.ne sölesek azımıza tıkıyosunuz lafı

bhr

Üye
Üye
boşver arkadaşım bizde sormuyoruz zaten

beyazkelebek

Üye
Üye
bursadan bir arkadaşımız bişey sölese hemen bozuyosunuz.hesap işletim muhabbeti 2 sayfadır sürüyor ama kimseye ayrı bir sayfa açın bile demiyosunuz.kibarca cevap veriyosunuz.engellenen arkadaşlara bakıyorum hep bursalı allah aşkına bize bir gıcıklığınızmı var memet bey.ne sölesek azımıza tıkıyosunuz lafı

günde 500 kere bursa yattı mı diye sorarsan kim olsa gıcık olur. bu olay bursalı sivaslı mardinli olmak meselesi değil insanlık meselesi. burda her vilayetin insanları isteseler bursalılardan daha fazla sorarak baskın çıkabilirler ama kime ne fayda sağlar bu?

son_dem

Üye
Üye
Mehmet bey bursa'lı arkadaşları engelleyerek bir yere vardını sanıyo ama yanılıyo herkes yaptığından utansın sayfaya bi baksın .... Günde beşyüz defa soruyordunuz diyen arkadaşada burdan sesleniyorum sen şizofrenmisin???

Mavigece

Üye
Üye
Mehmet bey bursa'lı arkadaşları engelleyerek bir yere vardını sanıyo ama yanılıyo herkes yaptığından utansın sayfaya bi baksın .... Günde beşyüz defa soruyordunuz diyen arkadaşada burdan sesleniyorum sen şizofrenmisin???

Mehmet bey değil de aslı utanması gerekenler , yapmayın etmeyin diye defalarca uyarılmasına rağmen inatla , dalga geçer gibi mesaj yazan bursalı arkadaşlardır, siz sordunuz diye maaş yatmayacağını pekala biliyorsunuz, ama anlayamadığım , neden forumu bu kadar meşgul ediyorsunuz, İstanbul da evde bakım maaşı alanlar bursa gibi 10 tane bursa yapar ama, forumu araştırın her ay kaç İstanbullu kaç mesaj yazıyor, neyse yazdıklarımı kesinlikle kişisel olarak algılama , Saygılar

gülümse_hayata

Üye
Üye
Arkadaşlar ne Mehmet bey ne ben nede bir başka yönetici arkadaşım burada kimseye kişisel olarak bir tavır sergilemiyoruz. Bu başlığın takibinin kolay bir şekilde devam etmesi adına çaba sarf ediyoruz. Fakat bazen okadar çok boşu boşuna yazılmış msajlar oluyor ki ya silmek yada uyarmak zorunda kalıyoruz. Sildiğimiz zaman tepki gösterip olayı hakarete kadar taşıyabiliyorsunuz.Bu durumdada yasaklamalar yapılması kaçınılmaz oluyor tek ricamız ikili tartışmalara girilmemesi sürekli aynı şekilde o il yattımı bu il yattımı diye sorulmamaması zaten yatan iller paylaşılıyor. Lütfen biraz anlayış göserip burada sizlere yardımcı olmaya çalışan bizlerede biraz sağduyulu olmanızdır. Umarım bütün iller en kısa sürede yatarda tartışmasız bir ay geçiririz.

konyalı68

Üye
Üye
konya yatmıştır darısı diğer illein başına 765 tl )))

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Yeni bir hafta umarım bir çok il yatacaktır takipte olalım lütfen.

tahminci_93

Üye
Üye
Konyalı 68 bilgin için teşekkür ederim .Ayrıca SHÇEK Çalışanlarınave sitede emegi geçen herkese teşekkür ederim ....

bhr

Üye
Üye
teşekkür ederim

günaydın teşekkür ederim mehmet bey kolay gelsin:(

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
2014 YILI ŞUBAT AYI EVDE BAKIM MAAŞI YATAN İLLER
(ENGELLİLER.GEN.TR)

1-Bilecik
2-Konya

5959

Üye
Üye
az önce baktığımda Tekirdağ'a yatmamıştı...beklemeye devam

yziya

Üye
Üye
Diger bilgilerde samsun kırsehir ve afyon bakım paralarının yattıgı soylenıyor.

yziya

Üye
Üye
farklı bir internet sitesi ve afyondan arkadasım.

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Afyon kısmına birşey diyemem yatmış olabilir ama kırşehir yatmadı henüz ayrıca samsun da yatmadı

cevik-03

Üye
Üye
Afyonkarahisar yatmamıştır......

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye