2014 Şubat Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hayatyasak

Üye
Üye
selam fatıma senden rızam olacak senin ziraat ta yolladığın Dilekçeyi aynısını bi yollar mısın buraya .... teşekkürler ilgi için

MAHO

Üye
Üye
Melih bey,bu durumu çözebilmenizin yolu Sulh Hukuk Mahkemesine haczedilemezlik davası açmaktır.Mahkeme kararını alıp bankaya götürdüğünüzde otomatik olarak bloke kaldırılacaktır.10-15 gün uzayabilir ve 50-60 TL.masrafınız olur.İyi günler.

Ferid

Üye
Üye
Arkadaşlar geçen ay bende 15 tl eksik aldım,neden olabilir? Ne yapmam lazım?

Teşekkürler...

from.istanbul

Üye
Üye
sırf cok merak ettigim bisey hakkında soru sormak için üye oldum...Neden engelli haklarını savunan, hak arayan bir kurum ya da kurulus yok? neden engelliler bazi bürokratlarin ve siyasetcilerin insafına kalmıs durumda? mesela 3 ayda bir verilen 3 kurus parayla bir insan ne yapabilir? ya da neden 3 ay beklemek zorundalar? evde bakım aylıkları neden düzenli belirli bir günde odenmiyor? yani niye kimse engellilerin arkasında durmuyor..bir kurum ya da kurulus yok mu..bir gün olsun toplansınlar eylem yapsinlar hak arasınlar görmedim..neden bu kadar sindirilmiş bir azınlık gibi duruyorlar ve neden kisme sahip cıkmıyor?

yziya

Üye
Üye
SİVAS tan haberi olan varmı bu hafta yatacakmı?

brock26

Üye
Üye
ESKİŞEHİR yattı ALLAH bereket versin :) darısı yatmayan illerin başına...

fatıma

Üye
Üye
Hayatyasak arkadaşım bankanın internet sayfasına girdim ve aynen şöyle yazdım.'Ben evde bakım maaşımı sizin bankanızdan alıyorum fakat maaşım eksik yatıyor. Maaşımı aldığım kurum tam yatırdıklarını söylüyor. Bu kesintinin biran önce iade edilmesini talep ediyorum. Bilgilerinize arz ederim.' zaten mail adresimi vermiştim ve mailime 5 gün içinde cevap geldi paramı hesabıma yatırmışlar 82 lira bence sizde hakkınızı arayın...

nuran74

Üye
Üye
ben defalarca yazdım ama hiç bir cevap gelmedi

zeyno16

Üye
Üye
Arkadaşlar lütfen maaş kesintisi ile ilgili konuya bu sayfadan yazmayın bunun için ayrı bir sayfa var zaten her ay sayfaları gereksiz dolduracak bir şey buluyorsunuz yaa

ozan0046

Üye
Üye
K.maraş yatti 765 tl bereket versin darisi diger illerimize

can67

Üye
Üye
zonguldaktan bilgisi olan varmı 15 i cumartesiye denk geliyo

can67

Üye
Üye
zonguldak yat...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye