2015 Eylül Ayı 2022 Maaşı Tutarları ve Ödeme Günleri

ramke84

Üye
Üye
1416.42 TL güncellendi.

ekselans47

Üye
Üye
Arkadaşlar e devlet güncellemişte para çeken varmı

septik

Editör
Editör
Geçen dönemde eksik yatan 17 tl lik kısım eylül maaşına yansıtılmış o yüzden 961 tl olarak görünüyor.

bukalemun1976

Üye
Üye
Benbugün parayi çektim ablam 8 alırdı 144 aradık 7 sinde alacak

tredi01

Üye
Üye
benim ptt kartım var 5 cumartesi gelyor yaa bankamatikten kartla alabilirimiyim ?

septik

Editör
Editör
Gerçi Sinan doğru cevap vermiş cumartesi kartınızlada çekebilirsiniz ,bende ekleyeyim, bugün kimliğinizlede maaşınızı çekebilirdiniz.

e devlette ödemeniz hazır yazıyor.doğum tarihi son rakam 6 olup bugün çeken varmı.ptt matikten gitsem çekebilirmiyim...hesaba geçmişmidir?

septik

Editör
Editör
Malesef bugün çekemessiniz, paranız e devlette hazır dediğine göre maaşınız yatmış fakat ödeme günü henüz gelmemiş, yarın ptt kartınızla çekebilirsiniz.

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Selamlar,

Biliyorum hepiniz zor durumdasınız ve hepiniz yetersizde olsa hayata devam edebilmek için bu maaşı her ay dört gözle bekliyorsunuz ve ben sizler adına her ay, nefes almanızı kolaylaştıracak gelir kaynağınızın bir an önce hesabınıza biran önce yatırılması için dua ediyorum. Ama düşünmeden de edemiyorum bu konu uzun zamandır aklımda ve kısmet bu akşamaymış.

Eylül ayı 2022 maaşları... çalışınca her ay hesabınıza düzenli olarak alacağınız maaş belirli bir tarihte, üç aşağı beş yukarı belirli zamanda yatar misal genelde her ayın sonu yada bankacılıkta her ayın son cuması gibi. Cuma günü bankacılıkta çifte bayram günüdür:) Ve genelde ay sonlarına denk gelen ödeme tarihleri ay sonundadır. Peki sizler için neden her ayın 1. gününden itibaren bu kaygı? bu endişe? bu panik yaşanıyor? biliyorum yetersiz zaten , yattığı gibi belki de aynı gün çekip kullanacağınız bir sosyal yardım için yüreğinizi tüketmenize dayanamıyorum. Sadece bir ay bekleyip diğer aylarında sonunda kesinlikle yatmış olduğundan emin olarak kullanmaya devam etseniz olmaz mı?

Tüm illerdeki eylül ayı 2022 maaşlarınızın bayram öncesi yatacak olması dileklerimle,

e devlette ödemeniz hazır yazıyor.doğum tarihi 6 bugùn ptt matikten baktım yatmamış.alan varmı?nezaman yatar?

ramke84

Üye
Üye
Odeme günü c,tesi denk gelenler cuma günü, pazar günü denk gelenler p.tesi beklemek zorundadır. Bu emekli maaslrinda dahil böyle uygulanmaktadır.

Odeme günü c,tesi denk gelenler cuma günü, pazar günü denk gelenler p.tesi beklemek zorundadır. Bu emekli maaslrinda dahil böyle uygulanmaktadır.

Ptt matikten d.tarihi 6 olanlar çekiyordu.kimlikle içeriden alacak oldumu pazartesi...yanlışmı?bugün yatmazmı ki ???

Malesef bugün çekemessiniz, paranız e devlette hazır dediğine göre maaşınız yatmış fakat ödeme günü henüz gelmemiş, yarın ptt kartınızla çekebilirsiniz.
Bugün pazar saat 11 halaa yok.6 sında.
Ptt matikten bugün çekecektim.yarınamı kaldı????

compeder

Üye
Üye
2022 maasi icin bugun gittim matik de yatmamis olarak gorunuyor cekemedim

Tekerlekli Sandalye