2015 Eylül Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Allahım inanamıyorum bursa nın erkenden yatmasına

Inan inan cok emek verdik bu gune gelebilmek icin.... Demekki kurum calisani biliyormus yatacagi gunu......Ha bide yunus bey birak ellesme millete ekran yipranmiyorya yazan yazsin kotu yazan zaten engelleniyo. Diger illerde erken yatar insallah bu sozleri soylemek bizede nasip oldu...HERKESE RABBIM HAYIRLI BAYRAMLAR NASIP ETSIN SAYGILAR

Inan inan cok emek verdik bu gune gelebilmek icin.... Demekki kurum calisani biliyormus yatacagi gunu......Ha bide yunus bey birak ellesme millete ekran yipranmiyorya yazan yazsin kotu yazan zaten engelleniyo. Diger illerde erken yatar insallah bu sozleri soylemek bizede nasip oldu...HERKESE RABBIM HAYIRLI BAYRAMLAR NASIP ETSIN SAYGILAR

hasta adam kardeşim bunu söyleyen ben değilim yanlış anlama site yöneticileri doğruda söylüyorlar burası tartışma yeri değil ve ben kötü birşey demedim dememde ve ben kavga etmek içinde cvp vermiyorum kavga etmemde ben öyle birisi değilim..en baştada söyledim ben yönetici değilim seyirciyim sadece düşüncemi aktardım zaten yöneticilerde benimle aynı fikirde neyse ben öyle söylemedin farzet yazmadım farzet çünki konuyu açtıkça uzar bu böyle bu seferde benimde adım kavga ediyor diye çıkmasın dediğim gibi yönetici olmadıgımdan ben en iyisi karışmıyayım çünki bizim güzel ülkede güzel insanlarımız nedense doğru söyleyeni 9 köyden kovuyorlar hadi hayırlı geceler herkese selametle :)

Samsun evde bakim parasi yatmiştir...

.allah devletimize milletimize zeval vermesin allah askerimizi polisimizi vatanimizi korusun.amin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri