2015 Mayıs ayı evde bakım maaşı yatan iller

elasu

Üye
Üye
cümleten kandiliniz mübarek olsun. kocaelide hala yatmamdı

jakoba41

Üye
Üye
Her ayın 13 de yatan KOCAELİ neden hâlâ yatmadı?

İl müd.lüğünü aradım.ödenek gelmedi diyo.ank.bakanlık ödenekler her ilin gönderildi diyo.ne iş ya....il müd.lüğü halaa 15 ile 25 i diyo...birde bi bakın belki yatmıştır diyo...ama yatmamış!!!!!

yunus bozan

Üye
Üye
emine hanım maaşla izmirin gavurluğunun ne alakası var allah aşkına maaşı izmir değil sosyal hizmetler yatırıyo ayrıca maaş günü değilki kızıyosunuz normalde izmir 20 sinde yatoyo ancak arada sırada 13 ünde yatıyo yani 13 ündeyattı diyehep 13 ü beklemek doğru değil anlıyorum ihtiyacınızvar ondan kızıyosunuz fakat herkezin ihtiyaci var para ihtiyaçtır sadece beklicez yapcak bişey yok

gülümse_hayata

Üye
Üye
2015 MAYIS ayı evde bakım maaşı yatan iller
(ENGELLİLER.GEN.TR)

1-Tokat
2-Bilecik
3-Antalya
4-Malatya
5-Tekirdağ
6-Balıkesir
7-Şanlıurfa
8-Hatay
9-Giresun
10-Afyonkarahisar
11-İstanbul
12-Zonguldak
13-Sivas
14-Denizli
15-Konya
16-Manisa
17-Kocaeli - Teyid Edilmedi
18-Muğla
19-Kırşehir
20-Ankara
21-Samsun
22-Eskişehir
23-Bayburt
24-Trabzon
25-Gaziantep
26-Mersin
27-Adana
28-Uşak
29-Kırıkkale
30-Diyarbakır
31-Kırklareli
32-Kütahya
33-Sakarya
34-Rize

hastaadam

Üye
Üye
İl müd.lüğünü aradım.ödenek gelmedi diyo.ank.bakanlık ödenekler her ilin gönderildi diyo.ne iş ya....il müd.lüğü halaa 15 ile 25 i diyo...birde bi bakın belki yatmıştır diyo...ama yatmamış!!!!!
Bankanin oyunu. Ne kadar tutarsa lar bunu midurluk bal gibi biloyo hatirlayin ramazanda allahtan korkmaz herif arefe gecesi yatirdi inanin bayram sekerimi mahalle bakkalina yalvararak aldim hic bir sorun yok banka ne kadar isletirse kar bu mudurun korkusu yok her ay het il yatar bursa en son
B

hastaadam

Üye
Üye
Bursali engelli yakinlari mujde bu gece mutlaka yatc ak bakanlik mustesari ile gorustum bide 23 mayista saglik bakani bursada engellilerle pek anlayamadim ama fomarada bulusacakmis derdinizi anlatin dediler her sayi anlattim ramazanda arefe gecesi yatirdigini soyledim adam hemen telefona sarildi bana soylenen bu bi daha aksaklik olmayacakmis

Bursali engelli yakinlari mujde bu gece mutlaka yatc ak bakanlik mustesari ile gorustum bide 23 mayista saglik bakani bursada engellilerle pek anlayamadim ama fomarada bulusacakmis derdinizi anlatin dediler her sayi anlattim ramazanda arefe gecesi yatirdigini soyledim adam hemen telefona sarildi bana soylenen bu bi daha aksaklik olmayacakmis
Hep öyle diyorlar...seçimi atlatana kadar...sana siyaset yapmış...geçmiş olsun.
..elbette yatacak....düğünden sonraki kınayı onların ...........yakmalı...

gülümse_hayata

Üye
Üye
2015 MAYIS ayı evde bakım maaşı yatan iller
(ENGELLİLER.GEN.TR)

1-Tokat
2-Bilecik
3-Antalya
4-Malatya
5-Tekirdağ
6-Balıkesir
7-Şanlıurfa
8-Hatay
9-Giresun
10-Afyonkarahisar
11-İstanbul
12-Zonguldak
13-Sivas
14-Denizli
15-Konya
16-Manisa
17-Kocaeli - Teyid Edilmedi
18-Muğla
19-Kırşehir
20-Ankara
21-Samsun
22-Eskişehir
23-Bayburt
24-Trabzon
25-Gaziantep
26-Mersin
27-Adana
28-Uşak
29-Kırıkkale
30-Diyarbakır
31-Kırklareli
32-Kütahya
33-Sakarya
34-Rize

vhbdnz

Üye
Üye
Asıl gavur kim acaba?

izmir gavursun işte ne diyim sana...

Emine hanım, gerçek gavur (gerçi "imanölçer" diye bir icat yokken,anlamsız bir sözcük ama) İzmir'e merkezden gönderilen parayı, repo için bekletenler mi? Yoksa, bu deyimin nerden geldiğini bilmeden, İzmir lafını duyar duymaz gavur izmir etiketini yapıştıranlar mı? Siz karar verin!

elasu

Üye
Üye
egerrepo icin bekletiyorlarsa hkkımız helal degil olara su mubarek günde tattı tatlı yesinler acı acı cıkarsınlar
bence devlet atmıstır
kac aydır 13 nü gecmiyordu nedense bu ay böle oldu
eski sisteme geri döndüler hani bütün iller aynı gunde merkezi sistemde yatıyordu bu aymı merkezi sıstem bozuldu
mantıklı düşünün devlet odenek cıkarmasa hiç bile cıkarmaz tek tek illeri secmez arada birileri gtürüyor bence

elasu

Üye
Üye
devletin haberi bile yoktur bunlardan
aslında bildirmek lazım

hastaadam

Üye
Üye
özür dilerim en çok konuşan benim bi tanıdıgın kaynı bakanlıkta çalışıyormuş konuşmuşlar her şeyden önce özürlü ve yaşlıların ödenekleri kesinlikle aksatılmayacak diye bakanlığa emir vermiş başbakan ...........her şeyi bi tarafa bırakalım ramazanda bi dünya insan oruç tutuyor ihtiyaç sahibi ama ne hikmetse arafe gecesi 01.45 de serbest bırakılıyor paralar neden bi kaç günde bayram tatili diye engelli yakınları uğramaz diye BUNUN BAŞKA Bİ ADI Bİ TARİFİ VARMI

hastaadam

Üye
Üye
Biliyomusunuz arkadaşlar hr ay 20 ci sayfadan sonra bursa ve mersin kalirdi yada sade bursa kalirdi bu ay da izmir ama allahin izni ile bundan sonra olmayacak gerekirse cumhurbaşkanina kadar çikacam engelliler adina yaziktir günahtir adam diyo ödenekleri aktariyoruz ama tarihi değişken olabiliyo kurumun iş yüküne göre bende dedim her zamanmi bursanin iş yükü ağir her aymi olur haklisiniz dedi

bursali engelli yakinlari gene tekrarliyorum sağlik bakani engelli ve engelli yakinlariyla sohbet edip dertlerini dinleyecekmiş yerini tam anlayamadim fomara diye sanki ama kurumu arayin mutlaka gidin ben bursaya uzak bi ilçedeyim dertlerinizi anlatin

elasu

Üye
Üye
valla ben cumurbaskanlıgına mesaj attım
bakalım geri ne dönecek

Tekerlekli Sandalye