2015 Mayıs ayı evde bakım maaşı yatan iller

elasu

Üye
Üye
Cumhurbaşkanına Yazın

Sayın Cumhurbaşkanımıza ilettiğiniz mesajlar dikkatle okunmakta ve değerlendirilmektedir.

*Adınız :
*Soyadınız :
*T.C. Kimlik No :
*E-Posta Adresiniz :
Ev Tel :
İş Tel :
Cep Tel :
*Konu :
*Mesajınız :
:
*Güvenlik Numarası : değiştir

(*) Zorunlu Alanlardır

elasu

Üye
Üye
bu adresten mesaj atabilirsiniz cumhur baskanlıgına ne kadar cok lursa okadar dikkate alınır bence arkadaslar

beyaz toprak54

Üye
Üye
birde bu hafta engelliler haftasıymış :) hey Allahım erken yatıracaklarına geç yatırılıyor ...

ENGELLİ_BABASIYIM

Üye
Üye
crazyss77 KARAMSAL DÜŞÜNME KARDEŞ BİR ZOR DURUMDA ARKADAŞIMIZ KARDEŞİMİZ ABİMİZ DİGER ZOR DURUMDAKİ ARKADAŞIMIZLA KARDEŞİMİZLE NEDEN KAFA BULSUN

hastaadam

Üye
Üye
hastaadam sen değilmisin bakanlık müsteşarıyla görüştüm kesin yatıcak diyen banka gibi sendemi bizimle kafa yapıyosun...

crazy 4 gündür çocuğum ankarada üniversitede harşlıksız neden kafa bulayım kardeşim bundan önce nice sözler aldık ama nafile söylenen o kurum yetişmedi derse başbakan bile bişey yapamaz haşa kimseyle kafa bulmam benim derdim zaten bana yeter 12 tane hastalıkla mücadele ediyorum

ENGELLİ_BABASIYIM

Üye
Üye
20 dakika sonra internet bankaciligi olan arkadaşlarimiz göz gezdirsin umarim gönlümce insallah yatar siz gönül dostlarimiz hersey gönlünüzce olsun

crazyss77

Üye
Üye
crazyss77 KARAMSAL DÜŞÜNME KARDEŞ BİR ZOR DURUMDA ARKADAŞIMIZ KARDEŞİMİZ ABİMİZ DİGER ZOR DURUMDAKİ ARKADAŞIMIZLA KARDEŞİMİZLE NEDEN KAFA BULSUN

arkadaşlar hepimiz zor durumdayız yoksa benim bu saatlerde bir umutla ne işim var buralarda ben yorumuna yorum yaptım bir kesin diyor bir boşuna beklemeyelim diyor kendisi bile söylenenlere inanmıyor ben bunu yazıyorum sorun oluyor

hastaadam

Üye
Üye
kime güveneceğiz şaşırdık kim öyle diyor en yetkili kişi söz veriyor aha gene yok

Black16

Üye
Üye
Arkadaşlar internet bankacılığında baktım yatmamış İnşallah yatar

hastaadam

Üye
Üye
Kalsin bakalim kasada zehir zikkim olsun dermansiz derde dus her kom yapoyosan sen

rukiye karataş16

Üye
Üye
bursa kadar aşağlık yer görmedim her zaman aynısını yapıyolar sesimizi duyuramıyoruz hasta olmasa bu paraya minnet etmeyiz 3 kuruş para veriyolar onuda burnumuzdan getiriyolar çalışmak yasak sigorta yok verdikler 1000 lira bile değil ne bu ya her ay aynı her ay aynı allahınızdan bulun bursa yetkilileri

Yok yok...atm den baktım yine yok....başbakan gelecek diye hazırlık yapıyorlar gökderede....dedikleri gibi haftaya kaldı.,...

tunahanasya

Üye
Üye
rezillik başkada bir şey değil sebep olanlar inşallah aynısını yaşarlar her ay bu yapılır mı hiç bunun denetleyeni yokmu yazıklar olsun bursa

gülümse_hayata

Üye
Üye
2015 MAYIS ayı evde bakım maaşı yatan iller
(ENGELLİLER.GEN.TR)

1-Tokat
2-Bilecik
3-Antalya
4-Malatya
5-Tekirdağ
6-Balıkesir
7-Şanlıurfa