2015 Ocak Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gülümse_hayata

Üye
Üye
2015 Ocak Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller Listesi

1-Tokat
2-Antalya
3-Bilecik
4-Malatya
5-Aksaray
6-Şanlıurfa
7-Samsun
8-İstanbul
9-Konya
10-Kocaeli
11-Sakarya
12-Denizli
13-Ankara
14-Eskişehir
15-Bartın
16-Uşak
17-Afyon
18-Kahramanmaraş
19-Erzurum (teyit edilmedi)
20-Kırıkkale
21-Muğla
22-Kırşehir
23-Zonguldak
24-Tekirdağ
25-Karaman (teyit edilmedi)
26-Trabzon (teyit edilmedi)
27-Gaziantep

izmirli__35

Üye
Üye
Bu sitedeki yöneticiler kimsenin babasının memuru degil 24 saat net başında bekleyip üyelerin attıgı saçma mesajları temizlemekle ugraşamaz, bu sitede bütün yöneticiler engelliler için birşey yapabilmek için tamamen gönüllü olarak sitede bulunmaktadır, biz elimizden geldiğince üyelere cevap vermeye çalışıyoruz formu kirletenleri uygunsuz mesaj atanları karşılıklı saygıyı kaybetmiş kişileri gördükçe yasaklamaktan başka bir çaremiz yok, sizlerde bize destek olmaya çalışın arkadaşlar gördügünüz uygunsuz mesajlara sataşmak yerine bize bildirin zaten en kısa sürede cevap verme geregini yapma ugraşındayız, teşekkür ederim layıkıyla takip edenlere ve paylaşım yapanlara....

Mehmet önce o üslubunu düzelt istersen çocuk azarlar gibi kimseye yazamazsın . altı üstü sitede adminsin ayrıca hiç bi şeye müdahale edemeyen birisin daha sayfada düzeni sağlıyamıyorsun ! Fazla kibir iyi değildir başka sitemi yok bilgi almamız için ! hadi hayırlı akşamlar

ozi35

Üye
Üye
ya sizin kavganızı mı okuyacağız kardeşim şu şehir yattı şu şehir yatmadı diyin bu kadar basit

izmitli

Üye
Üye
Kocaeli 13.01.2015 saat 00.40 itİbairiyle kesin olarak yatmiştir.

sivaslı58

Üye
Üye
..... SİVAS saat 18:05 itibari ile YATMIŞTIR....
DARISI TÜM İLLERİMİZE....SAĞLIK DOLU GÜNLER....

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
İzmirli_35 seni yasaklamıyorum mesajınıda silmeyecegim, ama başka siteden takip et artık, biz bu sitede yapılan paylaşımların 1 kişiye bile ulaşıp fayda sağlanacağını düşündüğümüz için bazı şeylere katlanıyoruz ve kaldı ki bu sitede binlerce insan faydalanıyor ben asla adminligin ardına sıgınıp hakaret edecek küfür edecek kişi degilim ayrıca bize edilen özel mesajla gelen küfürlerin 1 tanesini bile buraya yapıştırsam uslübumun ne kadar nazik olduğunu görürdünüz, ben burda sitenin huzurunu bozan hakaret eden küfür eden insanlar için bir uyarı mesajı yazdım bunu her ay usanmadan bıkmadan yazıyorum dinletemiyoruz sözüm ona ki hakaret eden küfür eden site için emek veren binlerce üye ve yöneticinin emeğini görmezden gelip formu kirletmeye çalışan kişilere uslübum gayet nazik kalmıştır, emeğe sahip çıkmayan ve saygı göstermeyen kimse bu sitede kalmasın biz bu işe yine emek vermeye devam edecegiz, isteyen kalır isteyen geldiği kapıdan başka siteye gider kimseyi sitede zorla tutma mücadelesi vermiyoruz, yapılan modluk elimizden gelen yöneticilik bu, gitmek isteyen olursa allah selamet versin.

gsh27

Üye
Üye
Mehmet bey siz beni yanlis anliyorsunuz benim demek istedigim sadece yatan yerleri gorecegimiz bir yer ama siz beni diger sacma mesaj yazanlarla karistirdiniz yada farkli bir boyuta cekiyorsunuz bence sizin diger gonderi yapanlara bu sekilde cevap vermeniz gerekir bana degil saygilar

cundalı

Üye
Üye
balıkesir ayvalıktan hala haberi olan yok mu. yatmayacak bu gün galiba

kartal bjk

Üye
Üye
balıkesir/ayvalık ilini bekleyenler.ayvalık shçk yı aradım bakım maaşları ne zaman yatar diye bana dedikleri.10 ile 20 si arası yatıcak dediler.yani tahmin ediyorum bu hafta sonuna kadar yatabilir.

klek

Üye
Üye
HATAY şuan itibari ile yatmıştır

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Tekirdağlı kardeşim yarın kuruma bi telefon açıp sorun neden eksik yatmış yenimi alıyorsunuz ilk maaşınız mı?

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Yarın mutlaka kurumla konuşun kardeşim çünkü neden bu kadar eksik yatırılmış anlamadım, 20-30 lira banka kesmiştir diyecem ama bu kadar fark ancak yeni bağlanan kişilerde olabilir gün hesabı yapıldığından, yarın bi shçek'i arayıp ögrenin bizede yazın lütfen

lüleburgazlı

Üye
Üye
Tamam nasl ulaşırım bilmiyorum.ilk defa böyle oldu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye