2015 Ocak Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sivasspor

Üye
Üye
sivassspor yemin ederim gına getirdin artık yeter
Arslan parcasi gina gelmesin yAzilan her yaziya sazan gibi atlama tamammi gormezsin olur biter sana degil ama sivasli arkadaslarim dostlarima yardimci oluyorum isine geliyorsa ihtiyacli insanlar evden cikamiyorlar her an her saniye cikip bakamadiklari icin ben yaziyorum ki bu sogukta bosuna cikip bakmasinlar diye isine geliyorsa

servet28

Üye
Üye
Fitik olan gider ürolojiye amelyat olur isine gelen formda kalir isine gelmeyen ceker gider arslanin

sen ne ayaksın arkadaş neyin kafasını yaşıyorsun ne içtin sen ukala dümbelek 30 sayfanın yarısını sen doldurdun ayıptır ayıp kendine saygın yoksa sayfadaki arkadaşlara saygın olsun

sivasspor

Üye
Üye
Saygi gormek istiyorsan saygi goster saygin yoksa bir ara hatirlat bulundugun sehirde at timarcisi bulurum senin icin

sen ne ayaksın arkadaş neyin kafasını yaşıyorsun ne içtin sen ukala dümbelek 30 sayfanın yarısını sen doldurdun ayıptır ayıp kendine saygın yoksa sayfadaki arkadaşlara saygın olsun

sen ne ayaksın sivaslılar seni naptı kıl yarası mı var sende belli bi acı bırakmışlar ukala ukala yazma sayfanın adminleri var kendine vazife çıkarma

Black16

Üye
Üye
Arkadaşlar Bursa'dan Haber Var Mı ? Lütfen Bilgilendirin

gsh27

Üye
Üye
Cundali tesekkur ederim biran once yatmasi dilegimle

sivasspor

Üye
Üye
Sivas 14:01 itibari ile hala yatmamistir... Bilgilerinize yarasi olan gocunsun kusura bakmayin arkadaslar bu sogukta aokaga cikamayan doatlarimiz icin yaziyorum atm ye yakin oldukca bakiyorum sivasli degil bir ankarali kayserilie bursali da olsaydim yine o arkadaslarima yardim amacli bakardim saygilar....

sivaslım

Üye
Üye
sivaslı hemşerilerim ben baktım yatmamış. servet28 saygılı ol biraz işine bak sen.

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Karşılıklı olarak birbirine hareket edenler ve yatan illeri yazmak yerine polige girip tartışma yaratanlar yasaklanmaya devam edilecektir.

gsh27

Üye
Üye
Bu sayfanin adminine sesleniyorun sadece nerelerin yattiğini gorecegimiz bir yer goster her baktigimda en az uc dort sayfa goruyorum tamam bayagi yer yatmistir diyorum bir bakiyorum ki sayfa sadece bir iki kisinin tekelinde sanki surekli kavga halindeler lutfen onlem alin

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Bu sayfanin adminine sesleniyorun sadece nerelerin yattiğini gorecegimiz bir yer goster her baktigimda en az uc dort sayfa goruyorum tamam bayagi yer yatmistir diyorum bir bakiyorum ki sayfa sadece bir iki kisinin tekelinde sanki surekli kavga halindeler lutfen onlem alin

Bu sitedeki yöneticiler kimsenin babasının memuru degil 24 saat net başında bekleyip üyelerin attıgı saçma mesajları temizlemekle ugraşamaz, bu sitede bütün yöneticiler engelliler için birşey yapabilmek için tamamen gönüllü olarak sitede bulunmaktadır, biz elimizden geldiğince üyelere cevap vermeye çalışıyoruz formu kirletenleri uygunsuz mesaj atanları karşılıklı saygıyı kaybetmiş kişileri gördükçe yasaklamaktan başka bir çaremiz yok, sizlerde bize destek olmaya çalışın arkadaşlar gördügünüz uygunsuz mesajlara sataşmak yerine bize bildirin zaten en kısa sürede cevap verme geregini yapma ugraşındayız, teşekkür ederim layıkıyla takip edenlere ve paylaşım yapanlara....

karo71

Üye
Üye
Kirikkale yatmistir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye